Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cole! Kakav je to mladic, ovo postaje izivljavanje nad protivnikom.

    Comment


    • Ma, za Boris-a je ovo sprdnjica, igra protiv ekipe protiv koje ne mora da se trudi u odbrani tako da ostaje snage za napad, a opet na drugoj strani oni ne igraju odbranu. Boris je kao penzioner, daj samo da se poliva.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ma, za Boris-a je ovo sprdnjica, igra protiv ekipe protiv koje ne mora da se trudi u odbrani tako da ostaje snage za napad, a opet na drugoj strani oni ne igraju odbranu. Boris je kao penzioner, daj samo da se poliva.
        Hahahahahaha...izvristah se od smeha

        Ricky to D-Will postala uobicajena kombinacija

        Comment


        • Sta pogodi Rubio Hriste Boze, ovo nikad u Evropi ubacio nije.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Memfis bez Z-Boa je nula,a Rubio ovo standardno radi vec 4-5 tekme
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odoh ljudi pospan sam.
              Tekma je bila odlicna. 1/4 je bila samo malo napeta dok je ostatak bio rutina i sve je bilo gotovo na poluvremenu. Odlicnu partiju pruzio Bron koji umalo da se ozbiljnije povrijedi ali je uspio nastaviti U toku je 4/4 u kojoj se Miami samo izivljava nad Indianom.

              Pozdrav i sretno ostalim clanovima ciji timovi trenutno igraju

              Comment


              • Opasan je mali Spanac na obe strane terena. Definitvno je mnogo bolji nego u Evropi. Vise mu odgovara ovaj brzi stil kosarke.

                A Love u stilu velikog Duncana

                Comment


                • Kwame scrub!!!

                  EDIT: Ruke mu se osusile, zicer ne moze da da!
                  Last edited by Ernesto; 05-01-12, 03:00.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Kakvo prikucavanje Pittmana

                    Comment


                    • D'Antoni besan napušta teren... xD

                      2 neočekivana poraza u 2 dana, a velika očekivanja su bila na startu sezone... Mene samo zanima koliko li će još ostati ovaj maslar na klupi...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Stigli smo do toga da Rubio dobija superstar faulove... Wow...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Stigli smo do toga da Rubio dobija superstar faulove... Wow...
                          Upravo sam tako nesto hteo da napisem...

                          ajde sto se navijaci loze na njega,ali ne moraju i sudije.

                          Comment


                          • Kakav alley oop za Beauboisa od Kida
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Steph-u opet otisao zglob, covek sam sebe povredio.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Beasley je uz Blatche-a najgluplji igrac u ligi

                                Comment

                                Working...
                                X