Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Znaci poslednja 142 poena sa 68% procenta? toje to, to ima smisla.

    Ipak je Ilija bio u pravu rekord fransize 5 tekmi zaredom sa 30 + poena
    Postigao je 142 poena iz poslednjih 68 UBAČENIH. Ja sam siguran da sam na grafici video MADE field goals. Kada se u jednačinu doda da je u tom trenutku imao valjda 74% kada se statistika prikazivala, to znači da mu je za tih 142 poena bilo potrebno oko 92 šuta. Mislim da smo sad razjasnili.

    Da, izgleda da je to rekord franšize.

    Here we go again. Grafika prikazuje 100-90 rezulta a Ilija Kovačić ispravlja: ,,Stotinuuuu prema devedes i dvaaaa"

    Utakmica već gotova a Kovačiću su se tek sad glasne žice zagrejale... Kakva budala... Ima fensi taj komentatorski glas ali je budalaaa...
    Last edited by MarkedOne8; 10-02-13, 23:04.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • VEEEEEEEEEEJDDDDDDDDDD!!!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Jeste bolji Heat nema sta ali ovoliko da ih kenja pa jbg
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Let's go Celtics!Come one!
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Dobra tekma. LA pruzao otpor dok Heat nije krenuo svoju igru. Pala je metla od strane James-a i Wade-a.

            James postavio novi rekord fransize.

            MVP!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Sve sve, ali dve stvari ne mogu da svarim. Da nas Majami dobije u skokovima i da nam Battier ubaci tri trojke

              Cestitke Wado i ostali pravi Hitovci.

              Comment


              • wade macka
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Gledao sam trecu cetvrtinu i nisam moga da verujem koliko ih Majami ubija u skokovima :S Ima li su i mali milion odbitaka tj svaka odbijena lopta dodje u ruke igraca Majamija

                  Comment


                  • Ricky Rubio Lik je toliko tragican kada je sut u pitanju....

                    Comment


                    • Bogami, drzimo se i protiv Denvera fantasticno
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Bogami, drzimo se i protiv Denvera fantasticno
                        Jel se mi držimo dobro protiv njih ili oni protiv nas?
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • To vec ne bih znao da ti odgovorim Neverovatno je koliko imamo samopouzdanja i zelje za pobedom uprkos svemu sto nam se izdesavalo. Kakvi su to lavovi, kapa dole svima
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            To vec ne bih znao da ti odgovorim Neverovatno je koliko imamo samopouzdanja i zelje za pobedom uprkos svemu sto nam se izdesavalo. Kakvi su to lavovi, kapa dole svima
                            Naravno, tako je!Predvođeni gospodinom Shit outta here! Jesi video kad je blokirao Koufosa? Nije mi jasno, izblokira ga i u svoj toj brzini on stigne i da blokira i da mu kenja sa tim ,,Shit outta here" originalnim tekstom... kakav lik. To mi je baš bilo smešno.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Likcina i po Ako otvorimo drugo poluvreme kako valja, dobijamo ovo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Sad je rekao ,,Pogađa Džoni Miks" a on se zove Džudi (Jodie Meeks). A i malo pre sam ga čuo kako viče ,,Liooon Džejms" ali sam izneverovao i razmislio opet.
                                Zbog takvih levata i ublehaša treba dati Areni da prenosi NBA... pa nek onda Ilija masturbira dok sluša Avdića

                                Comment

                                Working...
                                X