Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jel me zajebavas???
    Ma izasla brate ona stadza sa njegovim bolesnim procentom suta i Ilija legenda nije skontao i kaze Lebron ce uci u istoriju sa 5 30+ utakmica.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Jeste culi kad je Ilija rekao da ce Lebron u istoriju sa 5 utakmica sa 30+ poena?


      covek toliko gafa napravi u toku jednog prenosa da to nije normalno.

      Kako LeBron divlja sa sutom iz igre u poslednjim utakmicama, to nije normalno....
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • My man, my man! MVP!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Leeebrooooooooooon!!!!
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Tako je majstore !!

            Sad jako u cetvrtoj , da se dobiju ovi
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Da i bio sam u fazonu ciju istoriju? Majamija? Februara 2013e?

              A sto je sad izasla grafika da je James pogodio 142 poena iz poslednjih 68 suteva kako bre
              Iz poslednjih 68 pogođenih šuteva.

              Originally posted by prskaj View Post
              Ne kapiram zasto bi prikazali takvu statistiku?
              Ne znam ni ja. Ako igrač postigne 142 poena od 68 pogođenih šuteva, to znači da je postigao 62 dvojke i 6 trojki za taj period... ni ja ne znam zašto su to pokazali.
              Last edited by MarkedOne8; 10-02-13, 22:40.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Iz poslednjih 68 pogođenih šuteva.
                Ne kapiram zasto bi prikazali takvu statistiku?
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Sad je rekao ,,Pogađa Džoni Miks" a on se zove Džudi (Jodie Meeks). A i malo pre sam ga čuo kako viče ,,Liooon Džejms" ali sam izneverovao i razmislio opet.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Za Iliju je vec toliko toga napisano da bi trebao sam da ode i da se bavi necim drugim. Ali ocigledno ga neko "drzi" na SK.

                    Wade usao u beast mode.

                    James da prikuca. Tako je bre!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Prikucao je ali je bio dobar tajming Klarkove blokade.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Za ovih 5 utakmica, radi se o 30+ poena na pet vezanih utakmica sa procentom suta preko 60%.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Za ovih 5 utakmica, radi se o 30+ poena na pet vezanih utakmica sa procentom suta preko 60%.
                          Znaci poslednja 142 poena sa 68% procenta? toje to, to ima smisla.

                          Ipak je Ilija bio u pravu rekord fransize 5 tekmi zaredom sa 30 + poena
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Sad je rekao ,,Pogađa Džoni Miks" a on se zove Džudi (Jodie Meeks). A i malo pre sam ga čuo kako viče ,,Liooon Džejms" ali sam izneverovao i razmislio opet.
                            Dzudi je zensko ime

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Dzudi je zensko ime
                              A znam ali nisam mu ja ni majka ni otac.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Dzodi se cita, to je hteo da kaze.

                                Lebron unistava.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X