Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo za mog drugara Emila - Toronto. A ovima su poceli da otpadaju tockovi!
    Last edited by Branislav; 03-01-13, 02:18.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Ma nije ni Joel Anthony toliko los, Bosh ima snajper sa poludistance, covek jednostavno nije skakac i defanzivac za poziciju 5.
      Konacno malo pametnija raspodela suteva... Greota je da Noris TO(Turnover)l krade minute Calmersu koji moze da ukrade i iznudi dosta tranzicija, pogodi neku tricu, udje ponekad... Ne znam sto Luisu ne dajemo vise sanse, nije bio los uopste na pocetku, naprotiv.

      Comment


      • au kako se tockovi sastavise - trojka Kartera, trojka Novickog, pa jos 2 poena Novickog i od +9 do +1 za jedan minut. Koje je ovo smece jebeno od ekipe

        Comment


        • Mislim da je Cikago bez Derika najluzerskija ekipa u NBA
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Pobeda Kingsa 2 u gostima jejejejejejejejejejeje jupiiiiiiii

            Comment


            • Onu trojku koju je malopre postigao James iz onakve pozicije, to moze samo James, James i niko vise!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Bane, ne pominji mi Toronto kakav sam ja debil

                Comment


                • T ROSS ROOKIE GODINE....doktor kosarke....igrace sezone Demar DeRozan..Toronto dokazao koliko je ozbiljna ekipa...neka se plase svi u plej of kad udju a sakramenta mi je zao,imaju ok ekipu a losi su kao kolektiv....Tyreke Evans doktor kosark i Ajzea Tomas

                  Comment


                  • Oklahoma se vraca...

                    Comment


                    • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                      Bane, ne pominji mi Toronto kakav sam ja debil
                      Ma jok bre. Imali su tesku tekmu protiv NY, Toronto je u dobroj formi, pogotovo dobro igraju kod kuce. Masa ljudi je danas igrala na Portland, a uz to su bookmaker-i dobro odradili posao i navukli na kvotu. Btw., igrao sam manje od 193,5 (singl naravno).

                      Dobijamo Dallas.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Dobice vrvt ovaj mec ali u nedelju protiv Toronta kas im sledi...Amir da objasni malo Air Congu kako se igra kosarka kao i Lauri i Kalderon glupom Rasu Vestbruku
                        Last edited by JuanDelPotro; 03-01-13, 02:38.

                        Comment


                        • Kakav buzzer-beater Meja auuu Bosh je odlican suter sa poludistance, ali jednostavno covek nije za poziciju 5, kriminalan je defanzivac i skakac i stvarno mi nije jasno zasto ga Meksiko forsira na petici. Bez LBJ-a napad se raspada, definitivno je kapiten mnogo opao fizicki

                          Comment


                          • Originally posted by delgado View Post
                            Kakav buzzer-beater Meja auuu Bosh je odlican suter sa poludistance, ali jednostavno covek nije za poziciju 5, kriminalan je defanzivac i skakac i stvarno mi nije jasno zasto ga Meksiko forsira na petici. Bez LBJ-a napad se raspada, definitivno je kapiten mnogo opao fizicki
                            Jel si video mozda buzzer beater T Rossa ?

                            Comment


                            • Originally posted by JuanDelPotro View Post
                              T ROSS ROOKIE GODINE....doktor kosarke....igrace sezone Demar DeRozan..Toronto dokazao koliko je ozbiljna ekipa...neka se plase svi u plej of kad udju a sakramenta mi je zao,imaju ok ekipu a losi su kao kolektiv....Tyreke Evans doktor kosark i Ajzea Tomas
                              Jea, Toronto nece videti ni 12. mesto, a kamo li Playoff.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Mislim da je Cikago bez Derika najluzerskija ekipa u NBA
                                Cuti ti, dobili smo, jos Booz 31 i 11
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X