Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel pokušava Majami uopšte da igra odbranu?
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ma nema, kriminal je ovo. Ne zna se ko je losiji u Miami-u. Kakvi su ovo sutevi sunce ti jebem, a u odbrani ih Larry fuckin' Sanders napuni.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kakav ghetto pogled Dženingsa !
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Kakva glupost Chalmersa.

          Koliko vidim, ovde ce izgubljene lopte odluciti, Majami ih ima 18, Milvoki samo 7
          Last edited by p4p1; 30-12-12, 03:34.

          Comment


          • Kako me nervira kada ovako amaterski igraju. Ellis ganja Wade-a, a on na LeBron-a koji u ruke daje Ellis-u. Ma ajde bre..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Pa ja ne znam sta se desilo odjednom. Bilo je 71-62 kad sam se ukljucio, deluje da su ih razneli u trecoj... I sad je 76-88, 5-26 serija Milvokija za to vreme. Juce su vodili 15 nakon prve cetvrtine, sada 9 u trecoj i ponizavaju ih... Ne znam zasto je Lebron izveden u 3/4 i zasto toliko dugo ne igra kada se raspadamo bez njega. Prosto da se covek zapita sta se desava sa njima

              Comment


              • Au, bas se raspada Majami.. razvaljuje Milvoki trenutno

                Comment


                • Kakav je debli Spo ispao, na +9 vadi Wade-a umesto LBJ-a, koji nije mogao da dise. On uveo Bosh-a i promasise tri napada, a odbrane nigde i eto sad gde su..

                  Jedva se vratili i on vadi do tog trenutka najbolja dva igraca.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Realno, ne pamtim kad sam gledao da se jedan tim ovako raspada u jednoj četvrtini, i to šampion. Kakav zaokret treba da se desi, pre svega u odbrani, da bi Majami uspeo da se vrati u igru. Jer neću da kažem da je izgubljena utakmica.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Kakav je debli Spo ispao, na +9 vadi Wade-a umesto LBJ-a, koji nije mogao da dise. On uveo Bosh-a i promasise tri napada, a odbrane nigde i eto sad gde su..

                      Jedva se vratili i on vadi do tog trenutka najbolja dva igraca.
                      Pa sta te cudi, SPolsta je najgluplji trener u ligi. Nije mi jasno ovo sa Lebronom, nece da uzima suteve pa makar njegova ekipa bila ponizena. Ponizise nas u 4/4, sta smo koji kurac stizali zaostatak u 3/4 i dosli do 9. Kakva 2 poraza jebote, taman kad smo krenuli u seriju pobeda.

                      Comment


                      • Taman se sada prebacim na Warriors-e..

                        Ronda ne igra, tako da se ocekuje debakl zelenih...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Večeras samo ja pratim NBA?
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Večeras samo ja pratim NBA?
                            Gledam ja
                            SAS igra sjajno protiv Dalasa

                            Comment


                            • Ja ovamo podržavam Milvoki protiv Pistonsa.Elis dobro igra, ali Sanders ima 4 lične. Sad počinju i Seltiksi protiv Kingsa.Možda i povezu Kazinsa u povratku kao što se šuška.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • men ise ne gledaju ove druge utakmice , da ispratim Sparse protiv Mavsa , i posle gledam tenis

                                Comment

                                Working...
                                X