Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Kako je ovaj Kovacic brilijantan DUvajt i DUvejn. Kad ga cujem kosa mi se digne na glavi. Jebes mu mater kad moram tekmu preko neta da gledam zbog njega. Je l' sledecu utakmicu prenose Darko i Srdjan?
    To sam ja pominjao prošle sezone.(Z)nači, lik lomi jezik sa uživanjem.A baš sam gledao onaj video sa Giljermom kada zeza Oklahomine i Majamijeve igrače i tada je Vejd baš po srpski izgovorio svoje ime i prezime, baš po srspki, ,,Dvejn Vejd".Ma bolje sve da ih zovemo po KG-evom.Dakle, young fella, old fella itd.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Jel je neko video Samjuela Dzeksona?
      da

      Comment


      • Dobar je Pau.
        @Wade Ne zajebavaj se, prvo ga je Bruer gurao sa sakama i posle ga klepio po laktu kod suta, a sudija ni da razmisli da svira faul i jos kazes da ne moze da ga ugura. To je bilo pocetak druge cetvrtine, ako na isto mislimo.
        Kakve cigle Felton baca. Jos se cuje onaj zvuk od obruca kao da je bomba pala.
        sigpic

        Comment


        • Sta cemo sa Robotom sto ne moze da se okrene pored TC-a?
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Dobar je Pau.
            @Wade Ne zajebavaj se, prvo ga je Bruer gurao sa sakama i posle ga klepio po laktu kod suta, a sudija ni da razmisli da svira faul i jos kazes da ne moze da ga ugura. To je bilo pocetak druge cetvrtine, ako na isto mislimo.
            Kakve cigle Felton baca. Jos se cuje onaj zvuk od obruca kao da je bomba pala.
            Pau is soft.

            Melo prakticno i ne igra, a Lakers-i opet jedva vode..pih, slabo bogami, slabo..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Sta cemo sa Robotom sto ne moze da se okrene pored TC-a?
              Bole ga ledja.

              Comment





              • Comment


                • TC je brat bratu 4 puta bolji on-ball defanzivac od Dwight-a, samo sto ovaj sve to nadomescuje blokadama iz drugog plana, bolji je sekundarni.

                  EDIT:

                  Last edited by Ernesto; 25-12-12, 21:25.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Lejkersi izgledaju mocno sa Nesom, to sam zaboravio da kazem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Krenuo brat Melo da se sprda. Sada ce da bude veselo..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Lakersi su stvarno jadni i smesni!

                        Comment


                        • Melo beast mode, ne moze brat da promasi..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by papekings View Post
                            Lakersi su stvarno jadni i smesni!
                            Nikad nisu bili ovako jadni bar zadnjih 20-30 godina
                            Boze mili kako mi je muka gledati ovog Hauarda u napadu ,a kaki su nekad centri bili u NBA ..
                            GIFSoup

                            Comment


                            • jel neko video snoop dogga sa šalom lejkersa xaxa

                              Comment


                              • Hahahaha, idemo bre Metta!


                                Koja gracioznost!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X