Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajem glavu da sam bolji novinar od Brutarda.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • auu koji spektakl večeras... jedva čekam

      Comment


      • Ocekivao sam veci otpor Netsa , Seltiksi objasnili veceras

        Comment


        • Zar na Božić da se pobiju... ccc a posle će da snimaju reklame i pevaju...
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Zar na Božić da se pobiju... ccc a posle će da snimaju reklame i pevaju...
            Ko?Ko?Ko?

            Jel Blatche?

            Comment


            • Gerald Wallace sa KG-em, posle Wallace sa Sullingerom.Blatche je bio gurnuo KG-a u duelu sa Wallaceom iako je moglo i bez toga.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Blatche je jedan neandertalac kome treba zabraniti da igra kosarku. Prvo sto je glup, drugo sto je govedo
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Blatche je jedan neandertalac kome treba zabraniti da igra kosarku. Prvo sto je glup, drugo sto je govedo
                  Ja sam prvi poceo da ga pljujem na ovom forumu

                  Comment


                  • Ok, pobeda Seltiksa.Igrali su u dobrom ritmu ali imali su momente u trećoj kad su spustili sidro.

                    Možda nije tema, al' aj da vas pitam ako nije problem.Ko dobija - NYK ili LAK?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Nash to Gasol! Jednostavno a prelepo.

                      Comment


                      • Hebali ih dresovi, nikoga ne prepoznajem.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Kako njih zabole za odbranu

                          Comment


                          • Kakvi psiho dresovi.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • ohhohoo , Gasol pogodi trojku

                              Comment


                              • koliko sam pozeleo neša, kad malo lizne prste pre vodjenja haha

                                Comment

                                Working...
                                X