Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekim čudom se koliko-toliko drže Lakers-i. Završavaju napade Lakers-i za max 10 sekundi...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • 14-2 u poenima iz reketa
      sigpic

      Comment


      • Cekaj, na koga je sad posao Entuan uopste?
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Gde je mozak bre da se zaposli D'Antoni???
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nismo ni poceli, a vec nas rastavise.. kad ti udje Sacre u prvoj cetvrtini, znaci da nesto bas bas ne valja. Sta radi Melo jebote, zivotinja.

            Comment


            • Kako se covek sprda s odbranom Lakers-a, to je nenormalno. Ide veceras preko 50 to je sigurno.
              sigpic

              Comment


              • Hahahaha, brat 22 poena u prvoj cetvrtini, kakav car!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Melo uvek najbolji u 1/4. Ali ne verujem da će stići do 40 poena...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • 19 razlike posle 15 minuta
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma ubijaju ih na mesto. Ko god da udje za Knicks-e ima da pogadja iz svih pozicija. Kod Lakers-a, malo slabije. Sifonjer nije sposoban jedno obicno zakucavanje da izvede. Lepo reko malopre Shek, "Kobi ce da vam veruje u prvom poluvremenu. Budete li pokazali zelju da nastavite istim tempom sa igrom, i dalje ce vam verovatno, ako ne, sam ce da siluje loptu do kraja meca" Drugaciji scenario ja ovde ne vidim.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Žao mi Lakers-a. Nemaju Nash-a i Gasol-a ali bez obzira uništio ih je D'Antoni...

                        Jason Kidd, najbolji procenat u ligi za 3 poena, 52.8%.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Samo Niksima, a mi cemo izgleda morati opasno da se namucimo da bi uopste dosli do playoff-a. Stvarno ne znam sta treba raditi sad sa brkom, ispali su smesni sad sto su onako brzo otkacili Brown-a.

                          Veceras izgleda planiramo da nadmasimo partiju Sarlota protiv Oklahome.
                          Last edited by p4p1; 14-12-12, 01:56.

                          Comment


                          • Steve Novak! Najbolji suter za 3 poena trenutno u ligi.

                            EDIT: Knicksi 74% sut iz igre
                            Last edited by colke995; 14-12-12, 01:59.
                            sigpic

                            Comment


                            • Za Knicks-e je obruc sada velik kao bunar. Jednostavno sve pogadjaju.

                              Lejkersi su izabrali trenera kako su izabrali. To su jednostavno morali da urade mnogo ranije, a ne da sistem uigravaju u toku sezone, pogotovo bez Nash-a koji je jedna ako ne i najglavnija karika da taj sistem funkcionise. Imaju fantasticne pojedince. Ko zna, mozda im taj sistem i legne ko budali samar pa sa povratkom Nash-a i Gasol-a pocnu da igraju onako kako i treba da igra jedan tim sa ovakvim igracima.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Da je ostao onaj asistent nakon Brown-a bolje bi radio posao od D'Antoni-ja...

                                Mislim da je vreme da udje Melo ponovo. A kako znalaćki Woodson čim se spustila razlika sa 26 na 20 poena, traži time out...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X