Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Ipak ona cigletina preko ruke o tablu je win
    Veliki majstori zasluze srecu jbg.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Noah i Varejao potcenjena vrsta igraca.

      A i liče.

      Comment


      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
        Noah i Varejao potcenjena vrsta igraca.

        A i liče.
        Mojne Jo-a da mi poredis sa njim, ljubi te brat.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Tristan double-double, vrlo dobar veceras. Kakvu ekipu ce Cleveland imati za koju godinu, to ce biti bruka
          sigpic

          Comment


          • Majami vodi na poluvremenu 62-54. Opasna utakmica za sada. Boston vec u ovoj prvoj utakmici pokazuje da je contender. Pirs usao veoma inspirativno u mec, pogodio 2 trojke na samom pocetku utakmice. Rondo sjajno kontrolise tempo svoje ekipe i u top 3 je plejmejkera lige, ma sta god mislio o njemu. Garnet usao malo nervozno, imao nekoliko TO-a, kortni Li jako dobro otvorio utakmicu, pogodio nekoliko suteva.. Iznenadjujuce je to da Boston mnogo bolje trci kontru od Majamija za sada i cini mi se da ima vise fastbreak points. Sa druge strane, Majami deluje stvarno mocno, postali su prava ekipa. Defanzivno su zveri, podsecaju me na odbranu Kelta iz 2008, sve stizu da izrotiraju i strana pomoci je perfektna (nadam se da ovo gledaju Zvezdini kosarkasi). Rej Rej pogodio 2 trojke, jednu od table, cisto da odgovori KG-u
            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

            Comment


            • 9-23-9 Cupavi.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • @Lebron fan

                I Terry je bio odlican, jedino Green I KG jos da se probude. Mislim da imamo vise fastbreak poena ali mislim da smo mogli jos vise da imamo. 2 puta u kontri im ispada lopta i jos nekoliko lopti je ostalo na obrucu. Zasad sam zadovoljan ali ima jos puno mesta za napredak u toku utakmice. Miami je Miami, ako ih malo stane sut u nastavku, bice egal do samog kraja. Ako nastave ovako da sipaju, bice 10-ak razlike.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Mojne Jo-a da mi poredis sa njim, ljubi te brat.
                  T-Mac, se secas 2010.godine kad je LBJ bio FA, pa kad je kao fora birao izmedju Klivlenda i Cikaga.. I onda se po raznim forumima pricalo i cak su i neki NBA analiticari, pokusavali da nas ubede da je Varezao bolji od Noe?
                  I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Mojne Jo-a da mi poredis sa njim, ljubi te brat.
                    Mojne me ljubiš, pomisliće ljudi...

                    Ajd, ozbiljno, ne znam šta si hteo reći ovim. Mislim da nisi svestan koliko mi je Jo-No visoko na lestvici među centrima. Ne smem ni da napišem, ima da me rastrgnu ovde.

                    Comment


                    • @colke

                      Jeste, njega sam zaboravio. Mada je imao par prodatih lopti.. Cak je jednu bacio u bunar. Ali sasvim legitimno pojacanje Bostona.
                      Btw, vide li onu magiju Ronda, kad je lazirao pas za Bass-a?
                      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                      Comment


                      • Originally posted by LeBron fan View Post
                        T-Mac, se secas 2010.godine kad je LBJ bio FA, pa kad je kao fora birao izmedju Klivlenda i Cikaga.. I onda se po raznim forumima pricalo i cak su i neki NBA analiticari, pokusavali da nas ubede da je Varezao bolji od Noe?
                        Klasican primer generalizacije matori, visoki, cupavi, imaju dosta energije - PA TO ZNACI DA SU ISTI JEBOTE!!!

                        Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                        Mojne me ljubiš, pomisliće ljudi...

                        Ajd, ozbiljno, ne znam šta si hteo reći ovim. Mislim da nisi svestan koliko mi je Jo-No visoko na lestvici među centrima. Ne smem ni da napišem, ima da me rastrgnu ovde.

                        Pa bas zato mi i nije jasno kako mozes da ih poredis


                        P.S. Ja sam evropski covek, sirokijeh shvatanja...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by LeBron fan View Post
                          @colke

                          Jeste, njega sam zaboravio. Mada je imao par prodatih lopti.. Cak je jednu bacio u bunar. Ali sasvim legitimno pojacanje Bostona.
                          Btw, vide li onu magiju Ronda, kad je lazirao pas za Bass-a?
                          Ma Rondo je majstor, samo mislim da vise treba da grabi ka kosu i da sutira vise sa poludistance, da cela utakmica postane njegov show. Ako se KG i Green ne probude nimalo u nastavku, morace neko bas da eksplodira ukoliko zelimo da dobijemo ovo., ali bice tesko. Sa nestrpljenjem ocekujem drugo poluvreme.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde bez tog potcenjivanja Cupavog
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Kakve specijale crta Spoelstra, bruka!
                              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                              Comment


                              • Moze li neki dobar strim ili neka prevara lig pas?
                                Pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X