Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Emil_LBJ View Post
    Lebron seo pored Dextera. Dokaz ko vodi glavnu rijec u Majamiju!

    p.s. - Molim vas ljudi nemojte o Lebronu, KD-u i tome. Nadajmo se da ce njih dvojica igrati jedan protiv drugog u finalu i videcemo ko je bolji. Za sad ne pokrecite temu koja je prepricana 123123123 puta i nista nije postignuto time.
    Ovo je za mene najveca greska koju ljudi prave. U finalu cemo videti koja ekipa je bolja.

    Comment


    • Dexter na parketu!!!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Ajde bre dzovani pustite da se zavrsi utakmica.

        Comment


        • Kako da ne odigra ovako kad je od pocetka utakmice namrsten i toliko fokusiran kao da nema nikog u dvorani i samo sipa Ne pisem ovde mnogo jer nisam kompetentan u odnosu na vas, mozete da me pojedete sto se kosarke tice ali dete od 5 godina zna da je LBJ u ovom trenutku bez premca najbolji.

          @ Makaro bice para sutra. Nadomestices taj gubitak. Ko ti je kriv kad ne odigras cuveni tip 1&gg-3
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Iako navijam da Boston prodje u finale, nekako prizeljkujem Majami, jer u slucaju da Seltiksi idu dalje, navijacu za dobru kosarku i bice to bez zara, a ovako jedva cekam da vidim kako Tanderi objasnjavaju i dele lekcije Hitovcima.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ovo je za mene najveca greska koju ljudi prave. U finalu cemo videti koja ekipa je bolja.
              Igrace najmanje 4 utakmice jedan protiv drugog. Ako tu ne pokazu umijece jedan protiv drugog, nece nidje. Finale Plejofa izvlaci najbolje od najboljih igraca.

              Comment


              • Hey Boston. Good job! Good effort!
                Jim Rome. Sedi jedan.

                Comment


                • Ajmo ovako, mozda pomogne

                  GOOD GAME, GOOD EFFORT!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Ma nista od ovoga, cestitke Emilu i Branislavu na pobedi. Ne mogu vise da gledam ovo mucenje.

                    EDIT: I Wade-a da ne zaboravim.
                    Hvala colke.

                    Uffff, odahnuh.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Cestitke Hitovcima, cekamo se u Game 7

                      Comment


                      • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                        Igrace najmanje 4 utakmice jedan protiv drugog. Ako tu ne pokazu umijece jedan protiv drugog, nece nidje. Finale Plejofa izvlaci najbolje od najboljih igraca.
                        Ma stoji to. Ali realno je da obojica pokidaju i da budu,ajde da kazem,podjednako dobri. Ipak je mnogo bitnije koji ce tim da dodje do prstena.

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          ali dete od 5 godina zna da je LBJ u ovom trenutku bez premca najbolji.
                          Ne pali vatru sinak.

                          Comment


                          • Iako bih sad najradije kicmu slomio sam sebi moram da primetim jednu stvar. Prosle prosle utakmice je Boston bio u finalu, posle ove Miami. WTF!?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Meni je bitno da Lebron dodje do prstena, pa za ostalo cemo lako .
                              Btw, kako se zakuvala situacija u SK ligi. Pogledajte rezultate

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Iako bih sad najradije kicmu slomio sam sebi moram da primetim jednu stvar. Prosle prosle utakmice je Boston bio u finalu, posle ove Miami. WTF!?
                                Po meni Boston nije bio u finalu, ali sad Majami jeste.

                                Comment

                                Working...
                                X