Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Evo dobio si reputaciju. Pogledaj u "Podešavanja". Sada imaš više poena.
    Nemam zelene kvadratice

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Pa nek se neko ponovo na nacionalnoj televiziji usudi i kaze da je neki mrsavi tamo bolji igrac od njega. Titula vise? Mozda. Bolji skorer? Istina. Bolji igrac? Are u out of your fucking mind?
      Eh sad, cim da 50 poena opet je u nebesa naspram KD. KD je odlucio sve 4 vezane pobede nad sjajnim SAS. Moze Lebron sad da da i 100 poena, meni nece da stavi do znanja da je bolji od KD.

      Comment


      • taman kad pomislis da ove veceri nece biti izvucen jackpot: letovanje u novim banovcima.

        kad ono medjutim
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Neverovatno losa igra, ovako ni Toronto ne bi odigrao. Sramotno, samo cu to reci. Ostaje zal za propustenom prilikom i najverovatnije kraj za Boston ove sezone. Necu da budem pesimista, ali tesko da cemo se izvuci iz AAA-e. Jos jednom cestitke Hitovcima na pobedi i najverovatnije prolasku u finale. Lepa sezona Bostona, ali Stern nas je unakazio
          Po meni su sanse u sedmoj 50-50. Igracima Majamija nije strano da se raspadnu pod pritiskom.

          Comment


          • Hvala Boston-u sto mi je isterao 150 evra iz dzepa. Trebali su samo da izgube sa manje od 10 razlike. Bravo majstori, zelim vam sve najbolje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Sta god da ti to znacilo, iskuliracu, MVP MVP Lebroooon Dzejmsss

              Comment


              • Daj zivcira me ovo jebote, pa dobijena utakmica, vadi ove najbolje iz igre ... samo dokazuju koliko im je bitna statistika i nista vise, sranje zivo.
                San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                Comment


                • Igrao sam u singlu Majamija sa 200e....

                  Comment


                  • KD ima u ekipi Westbrooka, Hardena, Ibaku i Perkinsa. LBJ Wadea,Chalmersa i sad vec rovitog Bosha + KD je klasican skorer, Lbj radi mnogo stvari na parketu, igra mnogo kvalitetniju odbranu. Ne moze biti bolji igrac KD, pa da ga hebem.

                    Izvukli smo taj brejk, sad treba da odbranimo domaci teren, eh sto nismo to uspeli u prosloj pa da zavrsavamo ovo...

                    Comment


                    • 45-15-5 i sest promasaja iz igre, prosto za ne poverovati sta im je covek uradio..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Rio View Post
                        KD ima u ekipi Westbrooka, Hardena, Ibaku i Perkinsa. LBJ Wadea,Chalmersa i sad vec rovitog Bosha + KD je klasican skorer, Lbj radi mnogo stvari na parketu, igra mnogo kvalitetniju odbranu. Ne moze biti bolji igrac KD, pa da ga hebem.

                        Izvukli smo taj brejk, sad treba da odbranimo domaci teren, eh sto nismo to uspeli u prosloj pa da zavrsavamo ovo...
                        Kad Lebron da protiv onakvog raspolozenog SAS-a 18 poena u zadnjih 7 minuta i resi sam utakmicu, neka se javi.

                        Comment


                        • Lebron seo pored Dextera. Dokaz ko vodi glavnu rijec u Majamiju!

                          p.s. - Molim vas ljudi nemojte o Lebronu, KD-u i tome. Nadajmo se da ce njih dvojica igrati jedan protiv drugog u finalu i videcemo ko je bolji. Za sad ne pokrecite temu koja je prepricana 123123123 puta i nista nije postignuto time.

                          Comment


                          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                            Nemam zelene kvadratice
                            Pa svaki kvadratić dođe sa određenim brojem poena. Vidiš da i ja samo ima 3 kvadratića, što će reći da me niko ne voli.

                            Btw., Lebron je objasnio, očekujem istu koncentraciju James-a u sedmoj tekmi i mnogo bolju igru ostatka tima.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • GOOD EFFORT

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Po meni su sanse u sedmoj 50-50. Igracima Majamija nije strano da se raspadnu pod pritiskom.
                                Ja bih rekao da su sanse 80-20, ali ajde. Ne znam da li to moze u NBA, ali da sam vlasnik Celtics-a, Pierce-u bih lupio jednu kaznu od pola miliona pa ima da pogadja otvorene suteve i iz invalidskih kolica ako treba . Hvala njemu na svim clutch sutevima, ali covek se raspada ceo PO, jedina dobra tekma ona protiv Atlante i to je to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X