Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Prve utakmice od 01:00,a Lakersi u 04:00.
    Dakle sad pocinju oni kasni termini
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • #92
      Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ja i nisam veliki optimista s obzirom da su i fizicki i psihicki istroseni nakon onakvog poraza.
      Ima Sacramento lep tim,jos su domacini. Da nema Utah-e bio bih ubedjen da cemo poceti sezonu sa 0-4.
      Ne brini, slusao sam Kobe-a sinoc nakon meca, pun je elana, zadovoljan utakmicom i zadovoljan novajlijama. I, nije bilo cisto ono fore radi, nego mu se videlo na licu da je sto se kaze man on a mission. Mislim da nece dozvoliti poraz veceras.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #93
        lakerse mozda ja odgledam pri kraju jer ustajem u pola sedam
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • #94
          da li se zna da li ce debitovati Morris za LAL, posto bi on mogao biti resenje zna PG ?

          Comment


          • #95
            Evo jedan podatak... U poslednje dve sezone, game on the line, Kobe 13-26 (ukljucujuci i ovaj poslednji promasaj), Rose 8-36, s tim da je Rose prve dve sezone bio 3-24 a od tada 5-12..
            Naravno game on the line nisu samo sutevi u poslednjoj sekundi i buzzer beater-i...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #96
              Originally posted by Ernesto View Post
              Evo jedan podatak... U poslednje dve sezone, game on the line, Kobe 13-26 (ukljucujuci i ovaj poslednji promasaj), Rose 8-36, s tim da je Rose prve dve sezone bio 3-24 a od tada 5-12..
              Naravno game on the line nisu samo sutevi u poslednjoj sekundi i buzzer beater-i...
              Je l' se to tesis i dalje?


              Salu na stranu, niko ovde nije rekao da je Rose ni blizu Kobe-a kad su u pitanju clutch situacije (i realno, ne moze ni da mu prismrdi trenutno), ali napreduje u svakom slucaju.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #97
                Originally posted by Ernesto View Post
                Evo jedan podatak... U poslednje dve sezone, game on the line, Kobe 13-26 (ukljucujuci i ovaj poslednji promasaj), Rose 8-36, s tim da je Rose prve dve sezone bio 3-24 a od tada 5-12..
                Naravno game on the line nisu samo sutevi u poslednjoj sekundi i buzzer beater-i...
                Pa to je opsta cinjenica da je Kobe najvise clutch igrac u NBA, kao sto Voda kljuca na 100 stepeni Celzijusa...

                Comment


                • #98
                  Originally posted by MiljanVR View Post
                  Dakle sad pocinju oni kasni termini
                  Obicno su nedeljom raniji termini i kad je Martin Luther King Day i mozda jos neki praznik, nisam siguran.

                  Comment


                  • #99
                    Sta mislite ima li GS neke sanse protiv Bulls-a.
                    Gledao sam GS danas ne lice na sebe dali samo 86 poena malo je to za njih,jos Ellisu umrla baba pa nezna covek gde tera,onaj ruki Thompson koliko su pricali o njemu ustvari nema pojma o zivotu,odbrana kao po obicaju 0.

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      Sta mislite ima li GS neke sanse protiv Bulls-a.
                      Gledao sam GS danas ne lice na sebe dali samo 86 poena malo je to za njih,jos Ellisu umrla baba pa nezna covek gde tera,onaj ruki Thompson koliko su pricali o njemu ustvari nema pojma o zivotu,odbrana kao po obicaju 0.
                      Ceo dan pricam o proslogodisnjoj utakmici GS - Chicago, pomislice ljudi da sam lud (ako vec i ne misle ) i mislim da itekako imaju sanse ako budu primenjivali taktiku kao tada. Ali, ima jedna caka jer Rose-u vise partner u backcourt-u nije Bogans, vec neko ko i zna sta ce sa loptom da je dobije, recimo spusti u dribling sto je za Bogija bio poduhvat ravan putu coveka na Mesec. Tako da ono, zna se svakako koji je sastav kvalitetniji, medjutim ukoliko se Monta i Steph raspucaju mogu da razmontiraju svaku ekipu u ligi.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Je l' se to tesis i dalje?


                        Salu na stranu, niko ovde nije rekao da je Rose ni blizu Kobe-a kad su u pitanju clutch situacije (i realno, ne moze ni da mu prismrdi trenutno), ali napreduje u svakom slucaju.
                        Napreduje nema sta, to pokazuje i ovaj podatak koji sam postavio. Radio covek na mid i long range sutu i sve lakse ide. To se videlo i prosle sezone, a bogami videlo se i sinoc.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Za Golden State se za svaku utakmicu zna - ako daju 120 poena imaju sanse za pobedu
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Napreduje nema sta, to pokazuje i ovaj podatak koji sam postavio. Radio covek na mid i long range sutu i sve lakse ide. To se videlo i prosle sezone, a bogami videlo se i sinoc.
                            Onako kao sinoc je sipao samo protiv Jazz-a i protiv Wolves-a prosle sezone. Ono sto se jasno vidi je da sada uzima taj sut sa mnogo vise samopouzdanja i da ga uzima kada god se ukaze prava prilika (to je ono sazrevanje, citanje situacija na kojem je radio sa Thibs-om). Njemu je sve u nogama, kada je umoran nema sanse da pogodi trojku. Bas me zanima kako ce veceras protiv Steph-a i Monta-e, silovali su ga prosli put na terenu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Neki clan (sada cu lupiti, ali mi najvise lici na MVP-a) je davno postavio listu sa clutch situacijama u kojoj je Melo bio prvi sa procentom oko 60%, Hidayet je takodje bio pri vrhu dok je Kobe-u bio procenat oko 30.

                              Comment


                              • Kakva je situacija sa onom povredom Steph-a, nije bas dobro odigrao utakmicu protiv Clippers-a?

                                Mac, gde si video da je Jack suspendovan?

                                Comment

                                Working...
                                X