Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao nazad Popaje, predpostavljam da si gledao tvoje Raptorse sinoc.

    Kyrie je dosta lose odigrao, pritisak je ucinio svoje. Ne brinem se za njega jer je gotovo opipljiv njegov talenat, ucice u ritam ako ne vec protiv Detroita.

    Onaj drugi, manje pominjani rookie, Tristan Thopmson, koga sam ja smatrao za promasaj me je odusevio. Imao je malo minuta, oko 13-14, mrzi me da pogledam, ali je bio veoma produktivan, malo promasaja iz igre, kontrola reketa i 14 poena. Sasvim, sasvim dovoljno.

    Comment


    • Fala fala Jasta gledao, a gledam sad i reprizu na LP opet, najzad smo se uozbiljili ove sezone a Dwayne je izgleda uveo disciplinu.

      Najzad igramo 4-tu ctv. kako valja. Filozofija je jednostavna, dodaj loptu suterima, Demaru ili Barnjaniju. Demar odlican pri kraju. Davis 7/7 sut. Kad bi samo jos free agenti hteli u Toronto na kanadsku zimu.... (mada ovo je preuvelilcano, zima recimo u Minesoti, Cikagu, pa i u Klivlendu je mnogo gora nego u Torontu )

      Sto se tice Tristana Thompsona i mene je odusevio sinoc...
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Steph Curry nece igrati protiv Knicks-a zbog povrede zgloba.

        Comment


        • Pravi je ratnik, sinoc je hteo samo da pritegne patiku i da nastavi da igra, tacno se vidi koliko ga frustrira ta hronicna povreda i koliko je pocela da mu ulazi u glavu.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            LBJ ce dati 50 poena ako ga budu cuvali pavlovic i daniels.
            Da li ce pietrus igrati?
            Dobro ajde nemojmo preterivati 28 p.kad ga Pavlovic bude cuvao i 22 p. kad ga Daniels cuva.
            GIFSoup

            Comment


            • Evo za navijace Celtics-a Pietrus ce nositi dres sa brojem 28

              Comment


              • Gooden suspendovan za veceras... Divota, mogli su malo ranije reci.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Veceras KG daje 42p, Ray Allen 26p, Bass 22p, Rondo 20p i 16 asistencija i plus ostatak ekipe i lagano dobijamo heat
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo Doc malopre izjavio da Pierce nece igrati veceras protiv Heat.

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      Evo Doc malopre izjavio da Pierce nece igrati veceras protiv Heat.
                      Normalno, u njegovim godinama nikad ne mozes biti dovoljno oprezan. I da moze da igra, pretpostavljam da bi ga odmarao, jer bi i sa njim jako tesko dobili Heat.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Mnogo su stari i po njhovim izjavama i oni su svesni da im je ovo zadnja prilika da nesto urade,mada mislim da nemaju sta da traze protiv Heat-a i Bulls-a ove godine.

                        Comment


                        • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                          Mnogo su stari i po njhovim izjavama i oni su svesni da im je ovo zadnja prilika da nesto urade,mada mislim da nemaju sta da traze protiv Heat-a i Bulls-a ove godine.
                          Boga mi, kako smo krenuli nesto ne znam kako cemo mi pored Pacers-a, Knicks-a i Nets-a.
                          Sta mislite kako ce LA proci veceras?
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Mac,pa ti si sam rekao prije neki dan da Chicago nece lako protiv Curry-a i Ellis-a kao sto nisu mogli ni prosle godine tako da mi taj poraz i nije cudan

                            Meni je Utah slaba ekipa i iako su Lakersi umorni,moraju i oni nekoga da dobiju
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Sta mislite kako ce LA proci veceras?
                              Moraju da pobede, ako startuju 0-3 bice pod strasnim pritiskom od pocetka a nemaju ekipu da ga izdrze. Kuci, metiljava Utah, ako ih ne pobede, onda ne znam koga ce.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Boga mi, kako smo krenuli nesto ne znam kako cemo mi pored Pacers-a, Knicks-a i Nets-a.
                                Sta mislite kako ce LA proci veceras?
                                Da se ne igra u Staplesu bio bih siguran da cemo izgubiti.A i ovako,ne smem ni zamisliti sta ce Jefferson da radi u reketu.
                                Harris igra ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X