Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je i Thibs nesto slicno protiv Hawks-a prosle sezone, ali stvarno onaj Pop-ov TO...
    A, tako i treba da rade pravi treneri. Mora da se postuje autoritet, mora da se postuje dogovor iz svlacionice i da se igra maksimalno od pocetka do kraja. Meni je posebno gotivan sto se vidi da je inteligentan covek i sto je uvek bez dlake na jeziku. Ne vuce dzabe korene sa ovih prostora.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Opet napominjem da ne gotivim SAS ali ih postujem,tj njihov sistem. Za koji je ne sumnjam Pop glavni krivac. Neverovatno je da svaki igrac koji dodje u taj klub moze biti siguran da ce napredovati i da ce dobiti sansu. Neko odmah,a neko ce proci dobar drill pre nego sto postane bitan faktor. Pravi dokaz je Splitter. Covek je (za mene) eksplodirao ove sezone. Mozda to nisu neke 20-10 brojke,ali svaki minut na terenu je odlicno iskoristio. Ubedjen sam da ce sledece sezone biti jos bolji. U tom timu je svako bitan. Fuckin' Bonner je bitan,o cemu mi pricamo

      Comment


      • Covek tacno zna sta hoce, u tome je stvar. Poznaje svoj tim maksimalno dobro, zato je recimo veceras dao odmor Tony-u i Timmy-u. Rece Givony pre neki dan da zele da vide Lorbek-a od sledece sezone u NBA-u po svaku cenu, videcemo sta ce biti od toga.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Malo smo sinoc MVP, Ljuba i ja pricali o malom Kyrie-u u live temi, pa me zanima sta vi mislite o njemu?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Svidja mi se kako igra, mada nisam bio nesto impresioniran na pocetku da budem iskren.

            Dobar all-around igrac, mogao bi biti jedan od najboljih igraca lige, i za razliku od ostalih modern-type plejmejkera, nije dosao u ligu bez suta. Pravi je lider i Cavs-i igraju jako dobro ove sezone.

            Podseca me na CP3-a.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Mene licno je decko prilicno iznenadio, iako je prvi pik, nisam ovo ocekivao od njega... Izuzetno igra, pogledaj Kavalirse koliko su jaci u odnosu na katastrofu od prosle sezone, dokaz koliko je on vec sad strasan igrac. Po nekoj igri, on mene dosta podseca na Pola, taj neki prefinjen stil, zna sta radi u napadu, pun samopouzdanja, kao da igra drugu-trecu sezonu, a ne ruki sezonu. A po karakteru, on je isti Rose, pljunuti, hladan kao spricer. A vidi se da taj ni mrava ne bi zgazio... Mi smo i pre pricali o tome koliko on vec sad ima dobar sut i izdvaja se od Rose, Russella i Wall-a, kad su ovi pocinjali... Talentovan je, mlad, mesta za napredak koliko oces, i nesumnjivo je da ce on biti zver kad potpuno sazri kao igrac, a vec sad je medju najboljim plejmejkerima u igri...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Bitno je da naleti na dobrog trenera za individualni napredak kao sto je D naleteo na Thibsa, i da ga izbegnu povrede. Ima potencijala, samo da ga do kraja pretoci u kvalitet. Atletski je odlican, ali ima i glavu. Ja nesto nisam mnogo ocekivao od njega, propustio je veci deo prosle godine u NCAA zbog povrede, mislio sam da ce ga to i spustiti na draftu i uticati na igru, ali nije i na tome svaka cast.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • I, jos jedna stvar me mnogo zanima... Koga biste pre izabrali, Lin-a ili Kyrie-a?



                  Ali, argumentovano i iskreno, svacije misljenje se postuje, ne razmisljamo svi isto.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Prebacio sam postove iz live teme u ovu, da se ne zagube tamo

                    @Mac - Kyrie bi izabrao bez sekund razmisljanja. Nemam sad vremena da lepo argumentujem,ali cini mi se da ne postoji segment igre u kojem je Lin bolji od Irvinga. Mozda ima vise asistencija i bolji pregled igre,ali ipak ima i mnogo bolje igrace pored sebe nego Irving.

                    Irving ce biti superstar jednog dana,Lin ce biti dobar plej.

                    Comment


                    • Ja bi prije izabrao Irvinga zato sto igra konstantno i lider je tima a Lin je samo iznenadjenje.Lin je po meni suter i solidan je u driblingu.Irving je brzi bolji je u driblingu franchise player nije smo suter dobro i Lin ide pod kos ali ponekad.Po meni ce Irving biti odlican igrac glavni igrac kao CP3 a Lin ce biti nista vise nego solidan igrac ili ce ovo sto sad radi prestati pa ce se vratiti na isto.Kao i Monta Ellis(ovaj sa foruma) mislim da je ovom previse buke oko Lina
                      Last edited by stefan12; 22-02-12, 13:43.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Ja bi uvek uzeo Kyrie-a dobar je ove sezone iako igra sa raznim likovima u Cavs-ima,bice jos bolji kada stekne malo iskustva ima odlican procenat suta iz igre za jednog rukija i ne gubi mnogo lopti za razliku od Lin-a,sada ukusi su razliciti mislim da ze malo preterano digla buka oko ovog Lin-a zato sto je u Knicks-ma i sto su vezali nekoliko pobeda....

                        Comment


                        • Uz svo postovanje za zutaca i ono sto je postigao ove sezone, roling i lay up protiv Celticsa na 5 sekundi do kraja je nesto sto nisam video da je mnogo igraca sposobno da uradi a kamoli devetnaestogodisnji ruki sa 12 utakmica na koledzu. Mali je veliki.

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            I, jos jedna stvar me mnogo zanima... Koga biste pre izabrali, Lin-a ili Kyrie-a?



                            Ali, argumentovano i iskreno, svacije misljenje se postuje, ne razmisljamo svi isto.
                            Ne vole ljudi mnogo Lin-a na ovom forumu.

                            Ne moze se reci da je Lin los kosarkas, mogao bi biti jako dobar, ali je stvarno tesko proceniti koliko je trenutno dobar i koliko je dobar naspram drugih plejmejkera. Treba reci da niko od ovih boljih plejmejkera u ligi, ne moze sebi da dozvoli da izgubi 9 lopti u jednom mecu, ali sistem kod D'Antoni-a je takav da on ima ogromnu sloobodu i da ne ispasta za greske ako ih napravi. Ruku na srce, na stranu izgubljene lopte, igrao je dobro. Dao je cak i kos za pobedu protiv Raptors-a, a protiv Lakers-a je bio maestralan. Ne moze svako dati 38 poena, nije to malo a ni lako, ko god da te cuva, pa i u tom slucaju mrtvi Fisher.. Ja cekam da vidim kako ce on igrati kada su i Melo i Amare na parketu, jer je Melo rekao da hoce da ima loptu kada se lomi mec, sto i jeste normalno...Sa druge strane, voleo bih da ga vidim u timu sa vise discipline, kako bi se snasao, jer ti mozes imati monstruozne cifre a tvoj tim opet gubi...tkzv. "lazna superzvezda", kao sto je Charles rekao, lako je imati dobru statistiku u losem timu koji ne pobedjuje, a Knicks-i su ove sezone losi, sto je cinjenica.

                            Sa druge strane, Irving nema ni blizu saigrace kao Lin, a opet imaju samo tri pobede manje od njih i bore se za PO. Za to je najvise zasluzan Irving, igra jako dobro i ne lici uopste na nekoga ko je tek dosao u ligu. Ne vidja se to tako cesto...Franchise player je Kyrie, dok mi se Lin ne cini kao takav...Uzeo bih pre Irving-a, ali treba sacekati dokle ce Lin dogurati....Ima i on potencijala, verovatno sam jedini koji misli da bi on mogao biti dobar kosarkas, jer evidentno nije proklet igrac, da gleda samo sebe...Voleo bih da ga vidim u ozbiljnom timu, ili barem sa drugim trenerom, kako bi se snasao.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ja bi izabrao Kyrie-a, bez razmisljanja... Pre svega jer je vec sad sjajan igrac, jer je mladji, talentovaniji i po meni bolji igrac od Lina.. Kao sto rece Ljuba, Irving ce napredovati jos vise i jednog dana biti superstar sigurno, dok Lin mislim da ne moze da bude bolji od trenutnog skilla koji poseduje, mozda gresim...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Irving, definitivno. Mladji je, veći potencijal od Lin-a i ono najbitnije, lider je. Lin je samo prolazna senzacija kreirana za potrebe tržišta. Ne kažem da neće pomoći NY ali nikada neće biti lider nijednog tima.
                                Ono što je prednost Lin-a je uprava kluba koja mu daje dobre saigrače. Irving, a to mislim i za Rose-a, će doživeti istu sudbinu kao James i Howard (naravno ukoliko se nešto drastično ne promeni u samom menadžmentu Cleveland-a i Bulls-a). Oni su već veliki igrači, postaće i superstar-ovi, a titule će im uvek uzimati neko drugi.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X