Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rondo je za Westbrooka siva eminencija,ko to ne zna,onda ne vidi dobro ni malo !
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • jedna molba za t-maca ako moze da napise u temi nba kolumna nesto o stilu igre kyrie irving-a
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Ja sam relativno nov na forumu(pridruzio sam se jos 2010,ali do sada nisam ucestvovao u raspravama) i zeleo bih da postavim jedno pitanje strucnijima od sebe.
        Sta mislite kakve su sanse Celticsa ove sezone?Oni su mi omiljena NBA ekipa, stoga logicno njih najvise pratim i cini mi se kao da nesto nedostaje.Prosle sezone su mnogo bolje igrali, i pre i posle Perkinsovog tradea.Nesto nedostaje u napadu, ne mogu da predju 90 poena.Rondo igra sjajno, ali ostali mi nesto skripe osim Ray Allena koji je cini mi se jedno vreme bio u top 5 scorera ove sezone.Da li je samo pitanje vremena kada ce poceti bolje da igraju ili nesto ozbiljno ne valja?I jos jedno pitanje, sta mislite kako ce proci veceras protiv Bullsa?
        sigpic

        Comment


        • nek neko od admina otkljuca temu za komentarisanje utakmica
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by stefan12 View Post
            nek neko od admina otkljuca temu za komentarisanje utakmica
            Kad bude pocela otkljucace. Sa razlogom se zove UZIVO.

            Comment


            • jao ja mislio u 12:00 pocinje prva
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Originally posted by RRondo9 View Post
                Ja sam relativno nov na forumu(pridruzio sam se jos 2010,ali do sada nisam ucestvovao u raspravama) i zeleo bih da postavim jedno pitanje strucnijima od sebe.
                Sta mislite kakve su sanse Celticsa ove sezone?Oni su mi omiljena NBA ekipa, stoga logicno njih najvise pratim i cini mi se kao da nesto nedostaje.Prosle sezone su mnogo bolje igrali, i pre i posle Perkinsovog tradea.Nesto nedostaje u napadu, ne mogu da predju 90 poena.Rondo igra sjajno, ali ostali mi nesto skripe osim Ray Allena koji je cini mi se jedno vreme bio u top 5 scorera ove sezone.Da li je samo pitanje vremena kada ce poceti bolje da igraju ili nesto ozbiljno ne valja?I jos jedno pitanje, sta mislite kako ce proci veceras protiv Bullsa?
                Nedostaje njima ove sezone i Jeff Green oni su ocekivali da on bude glavni igrac sa klupe pa ih je ovo sa njm poprilicno poremetilo.
                Treba li bi da dodju do PO bez nekih vecih problema ali mislim kada dodje vreme PO da ce se pokazati godine ove ekipe,nekako njhovi igraci sa klupe ne obecavaju mnogo sem Bass-a nema nekog znacajnijeg igraca pa je Doc primoran da Allen,Pierce i KG igraju dosta minuta sto njima ne odgovara previse.
                Licno voleo bi da u PO urade nesto jer im je ovo predpostavljam zadnja sansa za nesto znacajnije ali ko sto i ti kazes a pratis Celtics-e vise od mene nesto nedostaje ovoj ekipi bar za sad.
                A veceras protiv Bulls-a bice zanimljivo dajem malo vece sanse zelenima jer ne znam u kakvom je stanju Rose i njegova povreda.

                Comment


                • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                  westbrook uzima TEZE suteve u tome je poenta. rondo ima daleko bolji shot selection i zato mu je i veci fg%. Ali to sto ima pametniji izbor suteva ne znaci da je talentovaniji igrac ili bolji suter. rondo ima procenat slobodnih bacanja 58%, znas li sta je to za pleja?? kriminal
                  Pa ko kaze da je Rondo talentovaniji od Westbricka ili bolji ??? Ja kazem da je Rondo pametniji, korisniji ali ne i bolji, velika je razlika u tome... A pod tim TEZI, hteo si reci nerezonski i nepotrebni sutevi ?? Da se razumemo Russell ima sav potenciajl da bude strasan play, jos bolji nego sada, ali njegov ego ga u tome sprecava i to je to... Nece da shvati da je Durant glavni igrac u timu, i dok to ne shvati, OKC ce imati uvek veliku prepreku ka tituli, samog Westbricka.. A slazem se za Rondoov procenat slobodnih, to je kriminal zaista...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Pa ko kaze da je Rondo talentovaniji od Westbricka ili bolji ??? Ja kazem da je Rondo pametniji, korisniji ali ne i bolji, velika je razlika u tome... A pod tim TEZI, hteo si reci nerezonski i nepotrebni sutevi ?? Da se razumemo Russell ima sav potenciajl da bude strasan play, jos bolji nego sada, ali njegov ego ga u tome sprecava i to je to... Nece da shvati da je Durant glavni igrac u timu, i dok to ne shvati, OKC ce imati uvek veliku prepreku ka tituli, samog Westbricka.. A slazem se za Rondoov procenat slobodnih, to je kriminal zaista...
                    upravo si ponovio isto sto sam i ja rekao, da je rondo pametniji igrac i da ima bolji odabir suteva. ali to nikako ne znaci da je bolji suter, nadam se da smo se razumeli po tom pitanju.rondo ima veci basketball IQ i to niko ne spori, ali njegov sut je ocajan za poziciju na kojoj igra, westbrook bi bio daleko korisniji kada bi bio vise podredjen ekipi kao on. ali i sa ovakvim westrbookom OKC belezi vrhunske rezultate, kada bi imali trenera poput doca riversa ili phila jacksona koji su znaju kako da uklope velike igrace i njihov ego, sigurno je da bi OKC uzeo titulu u skorijoj buducnosti, ali ni ovako nisu bez sansi.
                    Last edited by Profesor Z; 14-01-12, 00:04.

                    Comment


                    • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                      upravo si ponovio isto sto sam i ja rekao, da je rondo pametniji igrac i da ima bolji odabir suteva. ali to nikako ne znaci da je bolji suter, nadam se da smo se razumeli po tom pitanju.rondo ima veci basketball IQ i to niko ne spori, ali njegov sut je ocajan za poziciju na kojoj igra, westbrook bi bio daleko korisniji kada bi bio vise podredjen ekipi kao on. ali i sa ovakvim westrbookom OKC belezi vrhunske rezultate, kada bi imali trenera poput doca riversa ili phila jacksona koji su znaju kako da uklope velike igrace i njihov ego, sigurno je da bi OKC uzeo titulu u skorijoj buducnosti, ali ni ovako nisu bez sansi.
                      Ti si 25 postova samo o Westbrooku napisao. Od toga 23 su gotovo identična! Mnogo si emotivno vezan za Westbrooka

                      Comment


                      • Originally posted by Ammare View Post
                        Ti si 25 postova samo o Westbrooku napisao. Od toga 23 su gotovo identična! Mnogo si emotivno vezan za Westbrooka

                        Doprinesi respravi ako mozes ako ne, ne moras iznositi trivijalne zakljucke.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Doprinesi respravi ako mozes ako ne, ne moras iznositi trivijalne zakljucke.
                          Ne moraš u svakom loncu biti poklopac! Zaista, nema potrebe.

                          P.S. Ja sam već iznio svoje mišljenje o Westbrooku.

                          Comment


                          • Originally posted by Ammare View Post
                            Ne moraš u svakom loncu biti poklopac! Zaista, nema potrebe.

                            P.S. Ja sam već iznio svoje mišljenje o Westbrooku.
                            Onda ako si ga izneo dozvolices nekom drugom da ga iznese neces procenjivati je li emotivno vezan za igraca.

                            Comment


                            • Former #Celtics F Rasheed Wallace is "real interested" in the #Bulls, source close to Wallace tells #CSNNE.com. Chi has some reservations.

                              Kao sto sam i pretpostavio, ionako nam fali jos jedan visoki, bilo bi lepo videti ga u ekipi.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by Ammare View Post
                                Ti si 25 postova samo o Westbrooku napisao. Od toga 23 su gotovo identična! Mnogo si emotivno vezan za Westbrooka
                                ti si neki provokator je li? westbrook mi nije cak ni jedan od omiljenih igraca, ali smaram da nije zasluzio toliko pljuvanja. sem toga, da neki nisu pokusali da opovrgnu CINJENICE koje sam napisao, ne bih ni imao potrebe da postujem toliko o njemu. A kako su to moji postovi identicni? ti izgleda ne znas da citas ili imas problem sa razumevanjem

                                Comment

                                Working...
                                X