Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez omalovazavanja Knicks-a, bice metla 90%, LeBron i Wade u karijeri nisu lose odigrali protiv Knicks-a, i ne treba im Spo da njih izbace. Melo nece moci sam da pobedi.

    A, na Floridi nece sigurno izgubiti, najbolji domacin regularnog dela je Miami.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • PO je sasvim nesto drugo i ti to najbolje znas , imate Spoa na klupi a nasa klupa je X puta jaca , imamo super backup igrace
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        PO je sasvim nesto drugo i ti to najbolje znas , imate Spoa na klupi a nasa klupa je X puta jaca , imamo super backup igrace
        Koga imate na klupi? JR Smith i Steve Novak? Shane, Haslem i Mike Miller.

        Pa jeste druga prica, ali to ne menja na cinjenici da Melo i Amare jednostavnu nisu u stanju da igraju zajedno. Kvare igru jedan drugom. Melo je masina za poene, kada lopta nije kod njega, on je beskoristan, isto vazi i za Amare-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma ne mora metla onda se igraju druge serije i igraci se hlade, 4-1 milina, nek ih puste jednu.

          Comment


          • Joj sto volim optimizam pred PO ... Bice ladjenje na vasoj strani kad bude 3-1(2) za nas
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Znaci na Majami ? Krle kolike su sanse u procentima ... Kakvo je stanje sa Vejdom , oce igrati ove prve ? Ako ih otresemo prvu bice svega btw oce prenositi SK iti jedan mec msm na NYK ?
              Glavni urednik Knicks Blog-a prognozira 4-1 za Heat. A druga 2 stručnjaka 4-2 za Miami. Ali u suštini loži se samo tako i nada se prolazu NY.

              U subotu prenosi SK od 21:30h.

              Tyson Chandler sat out the game in Charlotte and thus finished with the NBA's best field goal percentage at .679 percent. It was the third-highest field goal percentage for a season in NBA history, behind Wilt Chamberlain's league record 72.7 percent in 1972-73 and 68.2 percent effort in 1966-67. Chandler is the first Knick to lead the NBA in field goal shooting since Kenny Sears in 1959-60. Meanwhile, sharpshooter Steve Novak finished with the NBA's best three-point shooting percentage (.471).
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Joj sto volim optimizam pred PO ... Bice ladjenje na vasoj strani kad bude 3-1(2) za nas
                3-0 je bilo u regularnom a racunaj da cemo igrati duplo jacu odbranu. Ostalo je na tebi da shvatis.

                Comment


                • Lepo se grije forma pred PO , Chandler u formi , Novak sipa trice , jos ako JR proradi , Melo i Amar'e u elementu i realno ce biti zanimljivo a big 3 ohladjeni james i bosh se ne secaju kad su igrali zadnji mec
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Lepo se grije forma pred PO , Chandler u formi , Novak sipa trice , jos ako JR proradi , Melo i Amar'e u elementu i realno ce biti zanimljivo a big 3 ohladjeni james i bosh se ne secaju kad su igrali zadnji mec
                    100% posto te roditelji nikad nisu izmlatili posteno. Glavu dajem.

                    Comment


                    • pa ne znaci da wade i bosh i james nisu u formi,ako nisu igrali 2 tekme tj james samo dve,a ovo dvoje vise... miami ce tako da pocisti nikse,mozda kad bude bilo 3-0,onda miami ih pisti da dobiju u MSG,i posle kuci lagano...

                      Comment


                      • Nece niko nikog pustati, i manite se ovih decijih prepucavanja, ako je i do sada bilo zajebancije, to je to, krece ozbiljna kosarka. NY je ekipa koja bi potencijalno mogla bar malo da zagorca zivot Heat-u, a da li ce, to cemo tek da vidimo.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Nece niko nikog pustati, i manite se ovih decijih prepucavanja, ako je i do sada bilo zajebancije, to je to, krece ozbiljna kosarka. NY je ekipa koja bi potencijalno mogla bar malo da zagorca zivot Heat-u, a da li ce, to cemo tek da vidimo.
                          Simpaticni u regularnom delu, neozbiljni za ozbiljnu kosarku.

                          Comment


                          • Report: Ray Allen 'probable' for the playoffs

                            Ray Allen (ankle) has been deemed "probable" for Game 1 against the Hawks on Sunday.

                            Allen didn't play in Thursday's regular season finale, and the Celtics haven't had Allen on the floor since April 10. He's had almost three full weeks to rest his ankle as his team gears up for the postseason, but Rivers' description of Allen's current condition leads us to believe that he'll be at less than 100 percent. For what it's worth, Danny Ainge is "unsure" what Allen will be able to bring upon his return.
                            Ne da se matori tako lako

                            Comment


                            • Zaboravih jos jednu stvar reci oko Nesa.On treba da bude okruzen suterima kojima ce da doda lopte kada su sami u situacijama kada on probija i dominantnom cetvorkom ili peticom koja ce mu stalno izlaziti u pik, bas kao u Finiksu.
                              Mozda ponovo vidimo na delu Stodemajer-Nes, mada od ovih svih timova koje ste naveli u neku ruku bih dodao i Portland, jer bi njegovim dolaskom postali ozbiljan kandidat za prva cetiri mesta na Zapadu.U anketi na sajtu nba vise od pola glasalo za Majami.

                              Sto se tice okrsaja izmedju Niksa i Majamija, mislim da bi svaka pobeda Niksa bila premija pod uslovom da Bos i Vejd potpuno zakazu.Ne verujem da ce ih sut sluziti tokom cele serije.

                              Comment


                              • Gotov je regularni deo sezone. Bilo je iscrpljujuce i za nas,a pogotovo igrace. Obecao sam da cu napisati rec,dve o mojim Wizardsima,verujem da smo ipak nekim ljudima interesantni.

                                Krajnji skor je totalno nebitan. Uzeli smo na kraju par pobeda koje nikad ne bi uzeli pod normalnim okolnostima,ali eto - to nam je mozda nagrada za sve utakmice koje smo izgubili zbog neiskustva i iskljucivo neiskustva. Ispustali smo i 15,20,30 razlike. Stuckey,Ersan su nam u poslednjim sekundama odneli pobede pred nosem. Malo me je u pocetku nerviralo to gubljenje vec dobijenih utakmica,ali sam na kraju skontao da ovaj ultra mlad tim mora da prelezi decje bolesti.

                                Mislim da je prekretnica za ovaj tim "likvidiranje" dva veoma neinteligentna i sebicna igraca - Younga i McGee-a. Istina je da smo za njih dobili igraca velikih mogucnosti,ali igraca koji vec ima staza i problema sa povredama. U to malo utakmica sto je odigrao za nas bio je maestralan. Mozda bih bio i zabrinut da nismo "dobili" jos jednog mladog i neverovatno talentovanog centra - Seraphina. Jos jednom kazem - taj igrac ce biti zver. Zavrsio je sezonu sa 15ak uzastupnih 10+ utakmica.Kljuc za uspeh ove mlade ekipe je hemija. Young i McGee su je narusavali i prema tome sam presrecan sto vise nisu deo naseg tima.

                                Prva zvezda tima - John Wall je sezonu poceo katastrofalno. Srednji deo sezone je vec bio maestralan. Sut je poboljsao i statisticki i mehanicki. A verujem da ce u sledecoj sezoni to jos bolje da izgleda. Ako u tome uspe bice nezaustavljiv. Zavrsetak sezone je odigrao u stilu Ronda. Uzimao je malo suteva,ali je zato odlicno razigravao saigrace. Mislim da je to odlicna stvar jer smo mogli da vidimo na koga mozemo da racunamo za sledecu sezonu,a na koga ne. Jordan Crawford je pokazao da nije nista gori igrac od Crawforda,naprotiv. Ume da udje u zute minute i da se ispucava,ali daleko daleko manje od Nicka. Singleton je imao uspona i padova,ali je pokazao da moze biti odlican backup sf,ali iskljucivo backup. Na cetvorci su Vesely i Booker. Trevor je prvu polovinu sezone igrao stvarno dobro,ali takodje mislim da bi on bio odlicna zamena. Nema on potencijal za nesto vise. Jan je pokazao da se na njega i te kako moze racunati. Poceo je da shvata NBA. Nema vise toliko problema sa faulovima,sto je jako bitno. Vesely mnogo stvari radi dobro - igra odbranu,skace,blokira,menja sut protivnika,dobar na strani pomoci itd itd. U napadu je bio uplasen i sterilan,ali se na kraju sezone opustio i pokazao da uz Wall-a moze biti vrlo dobra napadacka opcija. Nije sto je bivsi igrac Partizana,ali stvarno mislim da ce biti odlican. Na centru imamo vec spomenute Seraphina i Nene-a i ja tu nista ne bih dir'o. Treba spomenuti i odlicne role Masona,solidnog i sigurnog Mack-a. Shelvin je backup kakav je potreban ekipi koja ima tako brzog i "nemirnog" startnog pleja. Udje na par minuta da smiri ekipu,pogodi otvoren sut i odigra solidnu odbranu.

                                Da ova sezona nije bila ovako nakaradna kao sto jeste, verujem da bi imali mnogo bolji skor. Kada je ekipa ovako neiskusna onda su trening kampovi i preseason utakmice od vitalnog znacaja. Zbog toga sam optimista pred sezonu 2012/2013. Dosta ce zavisiti i od drafta i free agency-a. Potrebna su nam dva,tri igraca. Nadam se da cemo na draftu izabrati SF-a,a u zavisnosti od pozicije ce to biti MKG ili Barnes. Vise bih voleo ovog prvog. Pored toga bih na draftu birao jednog izrazitog sutera - Jenkins ili Lamb. Putem free-agency-a bi savrseno bilo dovedesti jednog iskusnog combo beka. Mnogo bih voleo da to bude Barbosa. Mislim da je savrsen fit za nas tim.

                                I za kraj - Amnestirati Rasharda i ubiti Blatche-a.
                                Last edited by Ljuba90; 27-04-12, 16:45.

                                Comment

                                Working...
                                X