Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mogao bi Nash u NY,kakav bi to bio tandem pleja Lin-Nash

    Comment


    • Originally posted by te-ko92 View Post
      mogao bi Nash u NY,kakav bi to bio tandem pleja Lin-Nash
      Kakav bre Lin je l' ga nismo dovoljno ismejali da ukapiras da je smece...

      Comment


      • pa verovatno nisam bio tu kad ste ga ismevali.... pa dobro,ti mislis da Lin sledece sezone odlazi iz NY? ili da nece biti igrac kao od ove sezone...

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Fuck, izgleda da igramo stvarno prvu utakmicu ovogodisnjeg PO-a, bem ti raspored...
          Jel ima neka potvrda satnice ? 20:00 po nasem ? Ono kao, bitno mi je da znam.


          Mislim da ce Jamison u Bobcats-e, igrao je na Severnoj Karolini i spomenuo je u par navrata da bi tamo voleo da zavrsi karijeru. Mozda je u medjuvremenu promenio misljenje, ne verujem da neki igrac dobrovoljno hoce u taj tim.
          Uopste me ne bi iznenadilo da Nash zapali na South Beach, ako pristane na veteranski minimum. I naravno, ako liga uvede pravilo sa dve lopte na parketu istovremeno.

          Comment


          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
            Jel ima neka potvrda satnice ? 20:00 po nasem ? Ono kao, bitno mi je da znam.


            Mislim da ce Jamison u Bobcats-e, igrao je na Severnoj Karolini i spomenuo je u par navrata da bi tamo voleo da zavrsi karijeru. Mozda je u medjuvremenu promenio misljenje, ne verujem da neki igrac dobrovoljno hoce u taj tim.
            Uopste me ne bi iznenadilo da Nash zapali na South Beach, ako pristane na veteranski minimum. I naravno, ako liga uvede pravilo sa dve lopte na parketu istovremeno.
            Izgleda da je po cikagoanskom , odnosno Central vremenu u podne, sto mu dodje 19:00 po nasem, ako se ne varam tako bese i protiv Pacer(s)-a prosle dine. Njesra, al' sta cu, jedan klub ipak od ova dva ipak vise volim.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ja navijam za Partizan. Sto ce reci, ko te hebe.

              Comment


              • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                Ja navijam za Partizan. Sto ce reci, ko te hebe.
                Pih, a delovao si kao fin decko.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                  Ja navijam za Partizan. Sto ce reci, ko te hebe.
                  Meh, ti si moj brat Bik, mozes da navijas za koga god hoces, nista se ne menja.



                  Al' stvarno je glupavo vreme, pre svega znajuci koliko imamo problema sa povredama i plus kako dobro igramo ove rane utakmice, prosto se ne zna u kojoj smo bili bolji.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • @ Wade
                    Igraju Bulls-i i u crnim dresovima.

                    @ T-Mac
                    Ne pise nam se dobro u plej-ofu. Ne znam da li si gledao ovih par poslednjih utakmica ali Rose uopste ne napada kos, u protivnicki reket ne ulazi.. Da li ga i dalje muci povreda ili je jednostavno posle svih ovih povreda samo strah u pitanju nemam pojma ali ne izgleda dobro.
                    Last edited by 3 sekunde u reketu; 27-04-12, 00:01.

                    Comment


                    • Ma opusteno, bolje da ispadnete odmah, nego da vas mi unakazimo u finalu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ne priznajem crne dresove, ne gledam utakmice kad igraju u njima.
                        Ja imam crveni i beli, taj mi ne treba.




                        Posto smo u zadnjih par postova podigli nivo diskusije znacajno , ovaj, da kazem par reci o mogucoj narednoj destinaciji Nash-a.
                        U Miami ne verujem da ce, to sam objasnio jos prvi put kad je potegnuta ta prica. NY? Ne znam bas da li su spremni da se odreknu Linsanity-a, i sta bi uradili sa njim jer Nash svakako ima jos maksimalno dve sezone u sebi. Koliko god on vodio brigu o svom telu, ledja pocinju ozbiljno da ga zajebavaju. Ako signorita Howard bude zelela Steve-a u Magic-u, mislim da je to nekako najrealnija opcija. Ne znam, jednostavno mi ima najvise smisla, samo ako Orlando nije previse narusio svoju reputaciju ovom sapunicom. A, nekako i Nash ce tu imati najvecu ulogu.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • @ Wade
                          I to sto kazes.
                          Ali, hocu revans Bostonu za THE seriju iz 2009. Ono je bila ludnica.
                          Last edited by 3 sekunde u reketu; 27-04-12, 00:08.

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ne priznajem crne dresove, ne gledam utakmice kad igraju u njima.
                            Ja imam crveni i beli, taj mi ne treba.




                            Posto smo u zadnjih par postova podigli nivo diskusije znacajno , ovaj, da kazem par reci o mogucoj narednoj destinaciji Nash-a.
                            U Miami ne verujem da ce, to sam objasnio jos prvi put kad je potegnuta ta prica. NY? Ne znam bas da li su spremni da se odreknu Linsanity-a, i sta bi uradili sa njim jer Nash svakako ima jos maksimalno dve sezone u sebi. Koliko god on vodio brigu o svom telu, ledja pocinju ozbiljno da ga zajebavaju. Ako signorita Howard bude zelela Steve-a u Magic-u, mislim da je to nekako najrealnija opcija. Ne znam, jednostavno mi ima najvise smisla, samo ako Orlando nije previse narusio svoju reputaciju ovom sapunicom. A, nekako i Nash ce tu imati najvecu ulogu.
                            Malo mi je to smesno. Ne tvoje misljenje nego da Nash ode u Magic. Koliko znam, Jameer i Dwight su najbolji prijatelji, tako da ne verujem da bi ga se Dwight odrekao, mladji je dosta i dobar je plej. A, u svakom slucaju, imaju brata Turkoglu-a, koji u nekim slucajevima igra kao plej.

                            U Heat definitivno nece. Ne treba im plej kao sto je Nash.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ja bi' nekako vise voleo Indiana-u, al' od toga nazalost ove sezone nista.



                              Da mi prvo vidimo s kim cemo u prvoj rundi, ne bi me cudilo da NY namerno izgubi.





                              EDIT: Wada, Dwight ima prijatelje? Nakon svega ovoga? Really? Ne znam, nekako mi to ne pije vodu nakon spike da zeli da igra sa pravim plejmejkerom.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • A jbg brate, ima valjda jednoga.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X