Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma verovatno im je prioritet da zadrže Lina na leto Nash bi bio sjajan ali teško da će biti to... Zbog Lina i azijskog tržišta iz NY će otići i J.R. i Novak.

    Ajde da se ne bude toliko skeptičan posle sinoćnjeg meča jer Cavs-i kod kuće imaju 10 vezanih pobeda nad NY, od novembra 2006. godine! Melo i Tyson nisu ni igrali 4/4.

    Šteta za Mela, poremetio ga ovaj povratak Amar'e-ja. Moguće da će pokušati da trejduju STAT-a na leto, pa šta uzmu to je, ali najbitnije da se oslobodi prostor na parketu za Mela.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ja sam takodje rekao da mi je San Antonio prvi favorit u ovom trenutku, ne samo da izadje sa zapada, nego i za titulu posto Miami i Chicago nisu ni blizu optimalne forme, iako sve to moze da se promeni u narednom periodu. Zasto San Antonio? Erni je naveo vec vecinu razloga, ja cu samo da ih uporedim sa OKC-em i zbog cega mislim da su kvalitetniji od njih. Oklahoma realno ima samo 3 opcije u napadu - Durant, Westbrook i Harden. Stoji da su oni 3 igraca, ali vanserijska i da mogu svake veceri da daju 30 poena. Medjutim, oni su svi perimeter oriented igraci, i jedina post up pretnja je Westbrook kada se spusti dole, a on to ne moze protiv svih plejmejkera. Dobru timsku odbranu nema sanse da savladaju 4 puta (moje misljenje), jer ce se u PO-u pratiti svaka njihova greska, terace ih odbrane sa sweet spot-ova na mesta koja im najvise neodgovaraju itd, sto kaze Thibs "Playoffs is all about adjustments". Heat je od nas bio bolji prosle godine upravo za tih 2-3 poena, za te korekcije koje su napravili u odbrani, inace da nije bilo tako, mozda bismo dobili i sa 4:0 jer da su igrali "normalno" kao tokom regularne sezone i prvu utakmicu PO-a, oni u takvoj igri nisu imali sta da traze. Hocu da kazem da je SA daleko svestranija ekipa, i ima boljeg trenera na celu. Primarna opcija im je taj pick and roll sa Parker-om, bilo da igraju Duncan, Splitter ili pick and pop sa Bonner-om, a onda zahvaljujuci svim tim suterima spacing im je savrsen. Nista lepse za plejmejkera nego kad imas livadu za PnR, a kada te udvoje to se resava iz 2 pasa, i imas otvorenu trojku. Sad malo moram da skratim jer nemam vremena da pisem nesto opsirnije, ali nadam se da ste shvatili poentu, i voleo bih licno da SA osvoji ako ne Bulls-i, iako ih nisam nesto preterano gotivio u ono vreme kad su se klali sa Pistons-ima, ovaj napad je maltene savrsenstvo.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Rashard Lewis (knee) has likely played his final game for the Wizards, but he said he is "nowhere near the end of [his] career."
        "I feel like I'm most definitely in my prime," said Lewis, a bit of delusional grandiosity that we'll dismiss as 'wishful thinking'.

        Comment


        • Udario mu ugovor u glavu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Heat coach Erik Spoelstra said that "everybody is a game-time decision" for Saturday's matchup with the Wizards.
            If there were an ideal time to rest some players, it's against the hapless Wizards. LeBron James has already said he'd be fine with sitting out a game for rest, so a DNP-CD is well within reason.

            Comment


            • Jeste procitali spiku da je Fisher za vreme lockout-a pokusavao sam da izboksuje neki deal sa vlasnicima, ostali clanovi unije to saznali i sad ce da ga seku.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • http://bleacherreport.com/articles/1...ght-now/page/4
                  Its all about smiles and cries

                  Comment


                  • http://bleacherreport.com/articles/1...ht-now/page/26

                    Team: Denver Nuggets

                    Position: Center

                    Age: 24

                    2011-2012 Per-Game Stats: 11.1 points, 8.0 rebounds, 0.5 assists, 2.2 blocks, 0.6 steals



                    Let's just say that JaVale McGee's ranking would be significantly higher if his I.Q. was positive.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Hahahahahhaaaaaaaa... kuku jada
                      Its all about smiles and cries

                      Comment


                      • @T-Mac

                        SA je od svih timova profitirao u prethodnih mesec dana i zbog toga sada imaju najvise sanse.Trejdovali su Dzefersona i njihovog buduceg prvog pika za Dzeksona koji je neko vreme igrao za njih.I jos su doveli Milsa i Borisa Dijaoa i kao sto rekoste imaju dublju klupu.Dzeferson od kada je dosao nije se najbolje uklopio i po meni je on bio glavna kocnica sto nisu bili bolje u prethodne dve sezone.I pre dolazaka ovih igraca sam se uvek jezio ko sve tu igra , ali dolaskom ove trojice imaju 12 igraca kojima mozes jednako da podelis minutazu, samo Parker i Dankan da dobiju malo vecu od ostalih.Bolest, koliko imaju nabudzen sastav...

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          "Only seven players have won the award three times: Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar, Moses Malone, Wilt Chamberlain and Bill Russell."



                          Ljudi apelujem da glasate za najkompletnijeg košarkaša planete kako bi treći put postao MVP reg. dela sezone i ušao u istoriju. Voleli ga ili ne morate priznati da je trenutno najbolji na svetu i da je jedini koji zaslužuje MVP nagradu! Jel to jasno? A sada na glasanje.
                          ti ces da mi kazes. igarc koji je koristan samo 3 cetvrtine a nema ga nigde kad se lomi ne zasluzuje da bude ni u top 10. mvp mora da ide durantu ili kobiju. covek u 34.godini drzi lekcije svima kako se igra kosarka i kako se resavaju utakmice. jel jasno? a sad pali

                          Comment


                          • Originally posted by blackened
                            U vezi San Antonija... sve to stoji, sve je super, divno i krasno... ali nije neparna godina

                            U vezi Čikaga... lično sumnjam da će proći i drugu rundu ukoliko budu naleteli na Boston, a kamoli da osvoje titulu.

                            Ma neću da se bavim predviđanjima, već da se zavalim i nadam uživanju, obzirom da ga ove sezone nije bilo puno. Gledali smo verovatno najodvratniji regularni deo sezone u istoriji.
                            Procentualno sad smem da dam glavu da je bilo vise produzetaka nego u bilo kojoj sezoni i utakmica resenih na 5 gore dole poena. Naci cu podatak i postavicu ga, siguran sam. Sjajan regularni deo.

                            @Killuminati

                            Comment


                            • Originally posted by blackened
                              U vezi San Antonija... sve to stoji, sve je super, divno i krasno... ali nije neparna godina

                              U vezi Čikaga... lično sumnjam da će proći i drugu rundu ukoliko budu naleteli na Boston, a kamoli da osvoje titulu.

                              Ma neću da se bavim predviđanjima, već da se zavalim i nadam uživanju, obzirom da ga ove sezone nije bilo puno. Gledali smo verovatno najodvratniji regularni deo sezone u istoriji.
                              san antonio ispada u prvoj rundi potpisujem osim ako ne dobiju sunse za protivnika. uvek ista prica odigraju regularni deo sezone nabiju pobede nad slabim ekipama i svi ih posle svrstavaju u kandidate za titula kad dodje playoff ozbiljni timovi obrisu patos sa njima. imaju previse godina a premalo kvaliteta da se suprotstave najboljim timovima zapada. miami bi mogao da ispadne u prvoj rundi od knicksa ako se vrate amare i lin a carmelo nastavi da igra ovako.

                              Comment


                              • @Killuminati
                                Pa gdje si ti do sad?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X