Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, sta mislite dokle mogu ovi ponovo preporodjeni Knicks-i?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Do prve runde ako im protivnci budu Miami i Chicago a ako im se padne neko drugi u prvoj rundi onda mozda malo dalje,nemam neka velika ocekivanja od njih.

      Comment


      • Ne, mislio sam u regularnoj dokle mogu dogurati, ja nikako ne bih voleo da ih vidim u prvoj rundi. Koliko god da su disfunkcionalni, to je izuzetno kvalitetna ekipa koja moze da eksplodira u svakom momentu.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ako se njih plasis onda se Bulls-ima ne pise dobro u PO.

          Comment


          • Jedina ekipa koja moze da smeta Majamiju je Orlando, ne odgovaraju im nimalo a Bulse opet po meni moze da izbaci samo Majami.

            Comment


            • Jbg, kako mozes da se ne plasis ekipe koja ima Amare-a i Melo-a. Napadace Boozer-a maksimalno, a Noah nema teorije da moze da pokrpi sve rupe u reketu. Lu i Rose su povredjeni cele sezone, sta tek reci za Rip-a.
              Favoriti smo naravno, i daleko bolja ekipa, ali jeben su protivnik i mogu otkinuti bar dve utakmice sigurno.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • majami ce da uzme titulu a niksi ce biti bas neugodni cikagu u prvoj rundi bice tu guste nisi su niksi u opste naivni

                Comment


                • Kad god Knicksi pobede jedan mali deo mene umre

                  Ali i prosle godine protiv Bostona su zasluzili bar 2 pobede. Iako ih bas bas baaaaaaas ne gotivim,uzivao sam u toj seriji. Ono sto je Melo radio je bila cista umetnost. Amare i Billups su bili povredjeni i covek je bukvalno sam igrao. Udvajali su ga,utrajali a on je bez problema nalazio resenja.

                  Ne treba ih se plasiti,ali moras da budes oprezan. Previse je tu kvalitetnih igraca da bi se opustio. Bullsi mogu da ispadnu samo ako Rose ne bude igrao.

                  Comment


                  • Je li Monta, sta to bilo sinoc??
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Je li Monta, sta to bilo sinoc??
                      Ono sto je i bilo realno da bude ;) http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-4184506-965

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Je li Monta, sta to bilo sinoc??
                        Malo sam podcenio penzionersko udruzenje Boston
                        Svaka cast colke955 na pobedi.

                        Comment


                        • Ajde ovde da napisem.

                          Rivers ce izaci na draft ove godine. Predvidjam mu sredinu prve runde

                          Comment


                          • odem tija jutros lepo na bubljak
                            pa ondak u cvetkovu buregdžinicu
                            pa jopet na bubljak iu prodavnicu
                            pa na kios duzmem cigare
                            pau rumunjsku kavanu
                            jarse dabome u smeni radila iona komfrčasta konobarica
                            svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
                            i
                            zaboravijo i daima utaknica jar
                            oni stelevizije bili još na terevizoru pustili neku gimnastiku
                            toes ono kad žene igraju joge
                            a totije mnogo lep sport
                            smnogo lepih poteza




                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ajde ovde da napisem.

                              Rivers ce izaci na draft ove godine. Predvidjam mu sredinu prve runde
                              Jel bi mogao kod caleta da dodje?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by RRondo9 View Post
                                Jel bi mogao kod caleta da dodje?
                                Tesko je to sad predvideti. Ali ako moram da ti odgovorim,onda mislim da postoje sanse

                                Comment

                                Working...
                                X