Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kolko on puta vec operisao kolena? tesko da ce on moci da nastavi karijeru,slicno kao brendon roj.. a roj pekinuo karijeru... tako da bi i njemu bilo to najpametnije da uradi...

    Comment


    • Mislim da samo on i dokor znaju tacno koliko puta.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ima nesto u tome Portlandu sto ne odgovara kolenima igraca

        Comment


        • steta za takvog igraca pogotovo sto centar u pitanju... i onako u nba ima ima malo kvalitetnih centara...

          Comment


          • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
            Ima nesto u tome Portlandu sto ne odgovara kolenima igraca

            Ocigledno

            Comment


            • ja vam garantujem, potpise li za drugu ekipu, odigrace solidan broj meceva. Jeste da njegova igra nece biti onakva kakva je trebala da bude, ali ce opet biti medju prvih 5,6 centara u ligi. Portland je - ukleta ekipa..
              sigpic

              Comment


              • ma neznam,ja mislim da ce on da prekine karijeru,ima valjda 5 operacija kolena... neko kad ima 1 ili 2 operacije kolena ne moze da vrati isti kao sto je bio,neko vec tad razmislja o prestanku karijere,ipak mnogo je to operacija...

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  ja vam garantujem, potpise li za drugu ekipu, odigrace solidan broj meceva. Jeste da njegova igra nece biti onakva kakva je trebala da bude, ali ce opet biti medju prvih 5,6 centara u ligi. Portland je - ukleta ekipa..
                  Boston Celtics ...

                  Comment


                  • Aman, on je gotov igrac, gde god da predje nece biti nista, kakvih 4, 5 centara u ligi, nece smeti nista ispod kosa, a sut mu je nikakav.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • ma da.. njegova kolena nece moci da izdrze nikakav vliki napor,morace mnogo da se cuva da bi takme zavrsvao i imao kakvu takvu karijeru....

                      Comment


                      • Jel se zna kad se Rose vraca, jeste da sad pobedjuju sve redom i bez njega ali bice im potreban za Playoff.Malo me plase ove njegove povrede.

                        Comment


                        • Trebalo bi u subotu protiv Raptors-a. ;)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Sta uradise Bulls-i Orlandu sinoc dadose ljudi 59 poena

                            Comment


                            • Sto je Pekovic igrao samo 11 minuta , da se nije povredio ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Sto je Pekovic igrao samo 11 minuta , da se nije povredio ?
                                Nikola Pekovic has injuries to both of his ankles.
                                Pekovic has been dealing with ankle problems since February. He's averaging 16.1 points and 7.9 rebounds since the All-Star break, so his performance hasn't been impacted by his injuries. We're calling him questionable for Wednesday's game against the Spurs, but owners should keep in mind the fact that he's not 100 percent.

                                Comment

                                Working...
                                X