Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema Ljubasa na forumu od kada je Vasington napustio McGee, mora da slavi.
    Dobili su i vise nego dobrog igraca, koji moze da igra i kao cetvorka i kao petica, stvano ovo je glup trejd za Denver sto su njega tek tako odrekli.I sto Erni kaze sto su se natezali oko ugovora, da bi ga sada pustili.Sunce ti zarko, koliko oni imaju petica i cetvorki u ekipi, pa stvarno ce Karlu biti tesko kako svima njima da podeli minutazu.
    Mada ipak nisu mogli sebe da uniste za ovo vece, koliko je u tome uspeo Portland.
    Meni je cudno sto sam samo odjednom video da je San Antonio trejdovao Dzefersona za Stifena Dzeksona, ja barem nisam video nikakvih naznaka da je San Antonio zeleo da se reis Dzefersona, a znam da nisu bili zadovoljni sa njegovim ucinkom na terenu tj da nisu dobili ono sto se ocekivalo od njega.

    A sto se tice Odena, trebali su to jos pre sezone odraditi.Previse su cekali sa njim.
    Last edited by Ricma; 15-03-12, 22:51.

    Comment


    • A najjaca stvar ce biti kad Oden ode u neki drugi tim i tamo odigra 3,4 sezone bez propustene utakmice
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        A najjaca stvar ce biti kad Oden ode u neki drugi tim i tamo odigra 3,4 sezone bez propustene utakmice
        Taman ga uzme Miami.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Taman ga uzme Miami.
          Kaman onda ode kod nas i i svi srecni i zadovoljni
          sigpic

          Comment


          • Samo znam da posto je Dwight opt in-ovao, na kraju naredne sezone Orlando nece imati mogucnost da mu ponudi maksimalni petogodisnji ugovor, vec samo produzetak na 2 godine, sto Dwight verovatno nece prihvatiti. Tako da sledece godine u ovo vreme ocekujte novu sapunicu.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Monta Ellis will be active for Friday's game against the Warriors.
              All the physicals have been passed, setting Ellis up to make his Bucks debut against his former teammates. We're tentatively expecting a starting lineup of Brandon Jennings, Ellis, Carlos Delfino, Ersan Ilyasova and Drew Gooden. In that scenario, Ekpe Udoh would come off the bench.

              Comment


              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                Nek se nose i Lakersi i Cavsi i Mitch i Gilbert i svi koji su povezani sa onim trejdom. Smejurija. Daš jednog od najboljih back up plejmejkera u ligi, ako ne i najboljeg, a za uzvrat dobijes vodoinstalatera u vidu Waltona.

                E kad jedna ekipa za vreme celog svog postojanja nijednom nije usla u rebuilding. Svi moraju debelo da oznoje guzice da bi pridobili xy likove, a oni iz k**ca dobiju 4star igrača.
                Moram da se slozim sa ovim. To sto je Kobisha meni drag kosarkas i verovatno najbolji u ligi ima i drugu stranu medalje. On je neverovatni egomanijak, mislim da se tako nesto nikada nije pojavilo na terenima. Naravno, to sto je takav je dobrim delom i doprinelo da ima neverovatrnu glad za pobedom i trofejima. Ali, necu govoriti o tome, to je opste poznato.

                Radi se o tome da dok je on u Lejkersima i u ovom stadijumu karijere, apsolutno mora da se ide svake godine na prsten. Mora se doci do tog sestog prstena, a po mogucstvu i prestici. Dok je on tu, Lejkersi izgleda ne mogu u rebuilding iako je to verovatno dugorocno bolje resenje. Kad se pobedjuje zasluzan je Kobi, kad se gubi nadje se vec neki krivac ( u poslednje vreme to je nesrecni Gasol). Gasol sigurno ima svog delimicnog udela u nesto losijoj igri, ali ja pitam ovde kako biste se vi osecali da vas redovno prozivaju kako se mekani, kako cete biti trejdovani, da se izrazim ovim slengom sto koriste mladje generacije- kad neko baci hejt na vas. A sto kazu Britanci, jedina gora stvar od toga da se zamerite ruskoj mafiji jeste da se zamerite medijima / tabloidima. A tek ako ste ni krivi ni duzni. Gasolu je samopouzdanje totalno ubijeno. Tako stvari ne mogu da funkcionisu, a menadzment Lejkersa ne sme da presece. Ne krivim ih, Kobisha im je toliko mnogo doneo i moraju mu napraviti tim koji ce ici na titulu jos te 2-3 godine.


                Konkretno, sto se ovog trejda tice. Imam veliki problem sa ovim Walton-ovim ugovorom. Mislio sam da ce uz ovogodisnjeg Lejkersovog pika dobiti i neki isticuci ugovor, ali ovaj bre ima jos nekih 6,5 miliona za sledecu godinu. Taj Walton-ov ugovor ce biti vredan tek sledece sezone u ovo vreme, ali treba ga isplatiti do tada. A da li mogu Cavaliers-i tim pikom koji ce biti tu negde 25-26.da pokupe igraca barem pribliznog kvaliteta Sessions-a ? Jos su morali da ubace Eyengu koji ima vrlo jeftin ugovor na 4 godine samo da bi mogli da izjednace plate. Ma idi.



                Edit:
                Da dodam, Lakersi jesu imali taj trade exception i mogli su da apsorbuju Beasley-jev ugvor bez da posalju ista za uzvrat ( eventulano nekog pika druge runde) ali oni su debelo u luxury tax-u i tih 6,2 miliona zapravo postaje 12,4 miliona (dolar za dolar). Pa koja bi budala to uradila bez da se istovremeno otarasi nekog ugovora ?
                To cak ni porodica Buss ne moze sebi da dozvoli. Inace, sledecih sezona ce biti jos teze svim timovima koji budu prelazili granicu luxury tax-a jer umesto dolar za dolar za koju godinu ce biti ako se ne varam na jedan dolar- 3 dolara poreza !



                O ostalim trejdovima kad budem nasao vremena. Uzivajte u NBA i NCAA kosarci. Laku noc.
                Last edited by 3 sekunde u reketu; 16-03-12, 00:07.

                Comment


                • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                  ti si sad Warrior ili Buck ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    ti si sad Warrior ili Buck ?
                    On je Monta Elis, to je ocigledno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne svidja mi se nikako sto se Milvoki pojacao , tj i mi smo se pojacali , otpustili smo D'Antonija , to je jace pojacanje od Monte Imam neki osecaj da bi Filadelfija mogla uci u tezu negativnu seriju i lako pasti oko 7,8 mesta a onda sve je moguce
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Sixersi ??? Nemoj Miko da si neozbiljan...
                        Zna se ko se bori za 8 mesto, Sixersi su sigurni u PO, imaju sjajnu ekipu... Ili Milvoki ili Njujork, ili potencijalno Klivlend takodje, vrebaju iz zasede, njima bi PO, bio vrhunac sezone...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Najcrnje je to sto je nama u ovom trenutku 8 pozicija vrhunac i to odmah idemo na Cikago , ali sto da ne , da ih izbacimo na pocetku Vise bih volio gledati mec NYK-Cikago nego da igramo recimo protiv Filadelfije u PO iako je to sada nemoguce ... Atraktivniji mecevi , atraktivnije pobede , Lin u stilu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            ti si sad Warrior ili Buck ?
                            Uvek Warriors-i.
                            Ali sada pratim i Ellis-a sa Bucks-ima,ako udju u PO barem cu imati za nekoga da navijam,jer od GS nema leba sto se tice PO.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Ne svidja mi se nikako sto se Milvoki pojacao , tj i mi smo se pojacali , otpustili smo D'Antonija , to je jace pojacanje od Monte Imam neki osecaj da bi Filadelfija mogla uci u tezu negativnu seriju i lako pasti oko 7,8 mesta a onda sve je moguce
                              Nema sanse da Sixersi naprave neku crnu seriju. Najbolja su defanzivna ekipa, tako da ce uvek pobedjivati ekipe iz donjeg doma bez problema. Po meni bi Hawksi mogli da naprave seriju losijih rezultata, nisu trenutno u formi, imaju 2 poraza zaredom, a utakmice koje su dobijali u poslednje vreme su bile veoma guste do samog kraja. Ne verujem da Knicksi mogu vise od osmog mesta, ali kako god bilo, bice veoma zanimljivih meceva cim pocne PO..Bucksi takodje mogu do PO-a, ali ne verujem da moze Cleveland. Mislim da su napravili veliko sranje time sto su pustili Sessionsa..
                              sigpic

                              Comment


                              • I'll miss Christian Eyenga. Favorite memory: Standing in locker room in Chicago last season while he told Jeff Phelps, Fred McLeod and myself about how his mama was 6-foot-9. We must have double checked with him 5 times. "She's 6-9? Really?" Each time he said "Yeah." Next day, Christian walks up to me. "Jason, did you say my mama is 6-9? She's not 6-9! She's 5-9!" I cracked up and later relayed the story to BScott, who just shook his head. "Now you know what I'm dealing with here," he said.
                                Hvala Bogu salju ga u razvojnu.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X