Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Dobar ovaj Sugita i na bh-u i fh-u,bekhend dosta ravan a kod forhenda daje malo spina,ali udara jako.Uze prvi set 6-4,ali Almagro ne sme da se zeza,ipak na ovako smesnom turniru ne doci co SF-a je zalosno.Isto vazi i za Wawrinku,koji je u jos gorem polozaju ali to Janku odgovara i imace 3 prelaka meca do finala.Eto da pitamo CW-a koji je igrac na nekom od ovih 250 tunira stizao do finala a da je imao najlakse protivnike(po renkingu)

    I da,nisam bas siguran koliko je Almagrov bekhend bolji od forhenda ko sto kaze Pralica
    Stvarno ne znam, mnogo ih je u toku godine a nikada me nije interesovalo da uradim tu analizu bar za turnire od 2000.
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • ajmo statisticari: da li je rodzer ikada predao u toku meca i kada? i da li je ikada predao pre pocetka meca i kada?
      ako vas ne mrzi isto to me zanima i za nadala? (CW gledam u tebe )
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Sela je bio dobar danas, imao je i set loptu, al sta vredi kad Raonic servira kao lud. 80% poena dobio je servisom ..
        Strasni Japanci preuzimaju ATP tur Soeda dobio Wawu 6-4 6-4 , a Sugita odlican protiv Almagra, dobio prvi set sa 6-4, ali onda je chokirao, i Almagro uzima tb sa 10-8..
        Sport Klub nece prenositi Janka, ne znam samo zasto

        Comment


        • Originally posted by delgado View Post
          Sela je bio dobar danas, imao je i set loptu, al sta vredi kad Raonic servira kao lud. 80% poena dobio je servisom ..
          Strasni Japanci preuzimaju ATP tur Soeda dobio Wawu 6-4 6-4 , a Sugita odlican protiv Almagra, dobio prvi set sa 6-4, ali onda je chokirao, i Almagro uzima tb sa 10-8..
          Sport Klub nece prenositi Janka, ne znam samo zasto
          Nije do SK,nego do organzitora turnira koji Jankov mec nisu stavili na satelit. Sjajan TB i jos bolji Nicolas Almagro

          Comment


          • samo da monfils izdrzi ovaj ritam i bice ovo paklen mec. rafa bogami bolestan ove sezone. Iako ga ne volim , covek je jedan od najboljih sportista u svakom smislu te reci. samo je bilo:"ok izgubio sam 6 puta idemo dalje,gruvanje postajem jos bolji" covek koji nema gornju granicu za napredovanje. Mislim da ce biti nezaustavljiv na sljaci kao prethodnih sezona, odbrana kao nekada je tu, a ovo ostalo sto sam za sada video je fenomenalno. sezona je tek pocela, videcemo...samo da ga posluzi zdravlje
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Samo nek Nadal insistira na dubokim spinovima u bh i nece biti puno problema,poklonit ce Monfils dosta
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                samo da monfils izdrzi ovaj ritam i bice ovo paklen mec. rafa bogami bolestan ove sezone. Iako ga ne volim , covek je jedan od najboljih sportista u svakom smislu te reci. samo je bilo:"ok izgubio sam 6 puta idemo dalje,gruvanje postajem jos bolji" covek koji nema gornju granicu za napredovanje. Mislim da ce biti nezaustavljiv na sljaci kao prethodnih sezona, odbrana kao nekada je tu, a ovo ostalo sto sam za sada video je fenomenalno. sezona je tek pocela, videcemo...samo da ga posluzi zdravlje
                On je odbranu imao i u 2011,ali nije bio dovoljno agresivan to je sad promenio i zato izgleda bolje(to je i zbog promene reketa,sada mu je tezi)a ne bi rekao da je 2011 bila dominacija na sljaciI da Monfils pokusava da bude agresivan ali znamo da to nije njegova igra tako da tesko da on moze bilo sta Nadalu
                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                Comment


                • Originally posted by MiljanVR View Post
                  On je odbranu imao i u 2011,ali nije bio dovoljno agresivan to je sad promenio i zato izgleda bolje(to je i zbog promene reketa,sada mu je tezi)a ne bi rekao da je 2011 bila dominacija na sljaciI da Monfils pokusava da bude agresivan ali znamo da to nije njegova igra tako da tesko da on moze bilo sta Nadalu
                  |

                  sto se odbrane tice mislio sam na onu iz 2006,7,8 pre povrede kolena,doduse nikad on nece imati odbranu opet na tom nivou ali bogami ovo je prilicno dobro. A sto se tice sljake,kad sam napisao prethodnih godina bas sam mislio bez prosle jer znamo da je tu nole umesao reket ,ali opet kad se pogleda - sve titule na sljaci,uz 2 poraza i ne znam ni ja koliko pobeda

                  edit: i da, da li je to njegov spin postao jos bolesniji ili ja tripujem?
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Biti ce ovo odlican mec...zasad Monf sjajno odolijeva Nadalu...
                    He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                    sigpic

                    Comment


                    • Par izuzetno glupih gresaka i evo prve break lopte
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Monfils igra odlicno...fantastican forehand za break...no to nista ne znaci...sada ce se tek rasplamsati borba...

                        Kakav pasing Nadala...ovo je tek sada pocetak pravog meca..
                        He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                        sigpic

                        Comment


                        • Pazi sad kad ste urekli Monfilsa i on postao mentalna gromada
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Wowwwww sta je ovaj jutros jeo ili pio...

                            Raspucao se nenormalno...Allez
                            He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                            sigpic

                            Comment


                            • Prije tri godine je Rafa izgubio od Monfilsa u polufinalu Dohe 4:6 4:6, da bi kasnije osvojio AO,mislim da je i tada bio broj 2

                              Ne bi bilo lose da bude opet tako
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Prije tri godine je Rafa izgubio od Monfilsa u polufinalu Dohe 4:6 4:6, da bi kasnije osvojio AO,mislim da je i tada bio broj 2

                                Ne bi bilo lose da bude opet tako
                                Mala ispravka bilo je četvrtfinale, ali sto se mene tice moze opet ..mada tesko nece se Rafa predati bez borbe...
                                He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X