Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napravio break otpr u prvom gemu, drzao prednost do kraja seta, sve dok nije servirao za set

    Comment


    • Sm je kriv, imao je 10 brejk sansi da ode na dupli brejk, sad mu se to vratilo...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vladane, kako ti se svidja Robredov novi imidz

        Comment


        • Nista ne gledam ove nedelje, znam da Tommy danas treba da igra (ili je vec igrao nemam pojma) ali to nisam ispratio.
          No vec je najljepsi igrac na touru pored toga sto je najatraktivniji i teniski najpotkovaniji, ne sumnjam da to odlicno izgleda
          sigpic

          Comment


          • Uspio je nekako,vjerujem da ni sam ne zna kako, uzeti set Krampi...i taj gem je bio zadnji kojeg je osvojio bagel u 3. setu

            A imao je naocale sve vrijeme

            Comment


            • samo za Vlajka

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Imam novi avatar
                sigpic

                Comment


                • kako je ovo Tipsarevic uspeo, meni stvarno nije jasno
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne verujem svojim ocima
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Pa lepsi je od prethodnog avatara svakako

                      Cetiri vezane set lopte propustio Janko u TBu i izgubio set, Phau iskoristio svoju prvu, 86 u TB za njega, koji nije trebalo ni da se igra otprilike

                      Comment


                      • Na 4-2 nije iskoristio 10 BP u jednom gemu pa na 5-4 onako izgubiti servis gem lagano , u TB prokockati 6-2 Ne verujem
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Covjek je napravio takvu atmosferu poslije poraza od Youznya, kao da je izgubio od Volandrija

                          Najbitnija stvar na ovom turniru mu je da izbaci taj poraz iz sebe, ako je ikako moguce

                          Comment


                          • Janko ima velikih problema protiv igraca sa dobrim jednorucnim bekhendom,a Fau ima odlican.Na poslijednja 3 grend slema je gubio od Gaskea,Almagra i Juznjeg.

                            Comment


                            • Ne gubi on danas zato sto Phaua ima jednorucnih BH...daleko od toga
                              Youzny ima bolju igru od njega na travi, kao i Almagro na sljaci. Gasquet je odigrao odlican mec na AO. Cinjenica da imaju jednorucne BHe je cista slucajnost
                              Sve su to veliki majstori kad imaju svoj dan, a imali su bolje dane od Janka

                              Comment


                              • Po ko zna koji put da kazem, kvalitetan ali dosta precenjen igrac Janko Tipsarevic.

                                edit: Meni su Juznji, Almagro i Gaske teniski potkovaniji od Tipse.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X