Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Portland sa hendikepom.

    EDIT: Lejkersi moraju da dobiju neku i u goste, tako da su mi oni sigurni pobjednici veceras.
    Utah nema poraz kod kuce, imaj i to u vidu.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Utah nema poraz kod kuce, imaj i to u vidu.
      Previse je njima da naprave seriju od 6 pobjeda, cijela njihova igra se zasniva na bacanju lopti na Milsapa i Big Al-a, a Lejkersi sa Bajnamom i Gasolom mogu da ih zaustave lagano. A kukala im majka ako Kobija krene kao veceras.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Previse je njima da naprave seriju od 6 pobjeda, cijela njihova igra se zasniva na bacanju lopti na Milsapa i Big Al-a, a Lejkersi sa Bajnamom i Gasolom mogu da ih zaustave lagano. A kukala im majka ako Kobija krene kao veceras.
        Slazem se, samo ti kazem da imas i to u vidu, jer taj odlican score kod kuce je jedan od razloga zasto imaju nerealan overall score s obizor na kvalitet tima. Lakers-i su ih vec jedno pregazili, al` tad se Millsap tek bio vratio na teren nakon propustenog celog preseason-a, bio potpuno van forme, nije licio ni na sta, sad vec mnogo bolje izgleda kao i igra cele ekipe.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Koliko sam se izmasao sinoc da me je sramota i da pokazem tiket
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • sta mislite za portland vs orlando
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              sta mislite za portland vs orlando
              To Portland sa hendikepom uzima.
              sigpic

              Comment


              • jel hendikep H1
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Ekipa koju Washington pobijedi 20 razlike.Ja te momke sazaljevam

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    jel hendikep H1
                    Jeste, ali bi ti preporucio da preskocis taj mec.
                    sigpic

                    Comment


                    • a sta mislite za tekmu la clipers-miami dal ce igraci miamija dozvoljavati cris polu da onako razigrava grifina t.j da im manje davaju sanse za kontru

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        a sta mislite za tekmu la clipers-miami dal ce igraci miamija dozvoljavati cris polu da onako razigrava grifina t.j da im manje davaju sanse za kontru
                        Posle onog debakla od sinoc ja mislim da ovde moraju dobiti
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • ne bi me zacudilo da i ta tekma ode u produzetke

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            ne bi me zacudilo da i ta tekma ode u produzetke
                            Sta te cudi kad ih puste da sutnu za 3 poena 30 puta ljudi im 10 napada za redom prave visak po istoj strani
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • valjda ce se na ovoj tekmi opametiti

                              Comment


                              • E Boze...


                                http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-1242215-945
                                http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-6997867-945
                                http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-6161446-945
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X