Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Kolko mi se cini fenix 1 ko kuca, a ?
    Ahahahaha kralj!
    Kako si mi nasmijao sad, ma trpajte vi protiv Portlanda kolko ocete.
    sigpic

    Comment


    • Ja cu na fenix, racunam porlandu trece vece da igra, a i sansi moraju nesto ubosti kolko kod da su losi.

      Comment


      • Nije trece, vec drugo. Portland je mnogo ispred Finiksa po kvalitetu, tako da mislim da im nece biti problem da ih savladaju.
        sigpic

        Comment


        • Ja odigrao na Portland,Chicago,Sarlot,Jutui OKC H1
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • usrani ny ne bi uzeo cak ni protiv wizardsa(1.4), atlanta dvojka protiv sarlota zanimljiva(1.8), boston isto kec protiv indiane(1.4), minny ne bi dirao, pogotovo po toj kvoti(1.35), denver bi trebalo da je dvojka, al ipak bi ovaj put preskocio(1.5), oklahomu bas i ne bi dirao, pogotovo zbog kvote(1.3), razmisljam dal kec na jutu protiv memfisa(1.8), i trebala bi dvojka na portland da dodje(1.7)... sad "samo" treba pametno probrati i izbaciti uljeze

            Comment


            • Da li je vreme za prvu pobedu Wizards-a i za otkaz D'Antoni-u? Hmmmm, ovih 3.30 mnogo pimamljivo... Hawks-ima je ovo druga utakmica od 3 zaredom koje ce igrati, sutra protiv Bulls-a, tako da je ovo no bet za mene... Boston ne izgleda lose, morali bi da odrze taj skor u pozitivi... Mislim da New Orleans bez EG-a nije ekipa koja moze previse protiv zahuktalog Denver-a... Svidja mi se kvota na Memphis, al' jebem li ga, to je under kao kuca u svakom slucaju.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ariza i EG su out za NO, dok je Nene questionable. Maggette ce odsustvovati par nedelja, ali se zato Tyrus veceras vraca u tim.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • naci trebalo bi da prodje utah-memfis under 92.5 prvo pol, i charlot-atlanta under93.5 prvo pol?

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    na bullse kvota 1.90 ljudi znam da je off ali utakmica gubbio bari stigla je dojava da ce biti 1-1
                    Odlična dojava

                    PS: Za večeras kontam Toronto i Phila na all-in, nije dojava
                    Šišarike je brala...

                    Comment


                    • sto ovaj mozart nikad ne stavi sve nba tekme

                      Comment


                      • Za danas sam odigrao Wizards-e dodatni poeni vise, Suns-e dodatne poene vise, Nuggets-e 2 i OKC 1.

                        Comment


                        • prvo sam teo na:atlantu, boston, jutu i portland(7,71), pa sam onda odustao od atlante i jute i kontao da odigram ovo: boston, denver i portland (3,57).. pa onda kontam da bi na ovu drugu kombinaciju mogao da dodam i raspali ny... i tako da sada vise nemam pojma sta da odigram jedino sam za boston milion posto siguran

                          Comment


                          • Prvi tiket : boston, oklahoma,NY. Ulog 2000 !
                            Drugi: minesota,denver, OLY ! Ulog 1000 !
                            Treci : Finiks ulog 1000 !

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Prvi tiket : boston, oklahoma,NY. Ulog 2000 !
                              Drugi: minesota,denver, OLY ! Ulog 1000 !
                              Treci : Finiks ulog 1000 !

                              Koji si kurac igrao na Phoenix, Portland jedino mogu da dobiju ako Blazers-i odigraju sa 30%, a oni najbolje kako mogu. (ne mislim nista lose, just sayin' )
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Jbg, nisam mogao da odolim zato sto mi je @reise delovao previse navijacki ostrascen !
                                Posle jebanja nema kajanja, tako da ne mogu sad da povucem tiket nazad,a rado bih to uradio !

                                Comment

                                Working...
                                X