Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da nema , ja govorim ono sto je najsigurnije od hendikepa ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...18-2634452-942

      Fino ovo sinoc doslo za danas igram Miami doh2 4.5 i Dalas doh1 5.5, to su mi dva fiksa za sada moram jos da pogledam ostale meceve.Miami posle trilera sa Bobcatsima ocekujem ovde pobedu oko 10-15 poena dosta su bolji od Minesota dok Dalas mora nekoga da dobije a Raptorsi su savrsena prilika za to.

      Comment


      • majami, dalas i orlando... teo sam i njukasl daje gol, al posto su jucerasnju kvotou od 1.77 spustili na 1,47, onda nista

        Comment


        • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...12-4663567-942

          Nisam mogao od nerviranja da zaspim sat vremena sinoc. I dalje ne mogu da verujem, u prvom poluvremenu palo 114 poena, u drugom 67 Ne znam koga trenutno vise mrzim, Lakerse ili D'Antonia...

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...12-4663567-942

            Nisam mogao od nerviranja da zaspim sat vremena sinoc. I dalje ne mogu da verujem, u prvom poluvremenu palo 114 poena, u drugom 67 Ne znam koga trenutno vise mrzim, Lakerse ili D'Antonia...
            http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-1795742-942

            Pogresno mi otkucala Cikago, je l ti sad lakse?

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-1795742-942

              Pogresno mi otkucala Cikago, je l ti sad lakse?


              Auuu, pa sto ne proveravas kad ti otkuca tiket? Al hvala, malo je lakse ;)

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-1795742-942

                Pogresno mi otkucala Cikago, je l ti sad lakse?
                Au brate pa nema nista gore tuga i jad!

                Neka moja razmisljanja o mecevima veceras sve ovo sam iskombinovao na par tiketa:

                Miami doh 4.5 @1.6

                Mislim da ovde Majami dobija mnogo lakse nego Sarlot i ocekujem da na pocetku naprave solidnu razliku koju bi trebalo da odrzavaju celog meca bez vecih problema.Wade je rovit mada i ako ne bude igrao imaju dostojne zamene.

                Dalas doh -5.5 @1.6


                Mislim da ce veceras sampion konacno do prve pobede juce su nesrecno izgubili od Thundera trojko u zadnjoj sekundi mislim da ce danas malo sreca biti na njihovoj strani , kvalitetniji su dosta od Toronta koji je ocajan gost i mislim da oni ovde nema sta da traze i ocekujem komotnu pobedu Dalasa.

                Memphis-Houston over 192.5 @1.85


                Oba tima ovde su sposobna da postignu preko 90 poena jedino me plasi malo gost koji je sinoc sve pogodio protiv Spursa mada ne ocekujem da ce da stanu danas.Memfis ce gristi na pobedu posle poraza od Oklahome i ocekujem lep i zanimljiv mec ovde sa dosta poena.

                Phila 2 @1.6


                Phila je odigrala sjano protiv Sunsa koji jeste da su losi medjutim gost je pokazao da se radi o vrlo kompletnom timu imali su cak 7 igraca sa dvocifrenim ucinkom i mislim da ce preneti momentum sa te utakmice na ovu.Utah je losa ove sezone cini mi se da nemaju pravog vodju na terenu oba meca su izgubili prilicno lako i neverujem da protiv Phile mogu da ocekuje prvu pobedu u sezoni.


                Orlando 2 @1.6

                Za ovaj mec sam se dosta razmisljao da li da igram uopste medjutim ipak ocekujem mali pad domacina posle poraza od Majamia nisu oni toliko stabilan tim da bi se odma vracali dok Orlando ima isti sistem vec duze vreme mislim da ce malo na iskustvo malo na znanje odneti pobedu iz Sarlota.Inace Orlandu leze Bobcatsi u zadnjih par sezona uglavnom je gost pobedjivao vrlo lako.

                Komentari,kritike i misljenja su dobrodosli.
                Last edited by Sone90; 30-12-11, 17:51.

                Comment


                • Atlanta - New Jersey 1
                  Minny - Heat 2
                  Utah - Philly kp2
                  Memphis - Houston over
                  Charlotte - Orlando under
                  Griffin under
                  Gay over
                  Last edited by Black Mamba 24; 31-12-11, 14:18.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nek je Gospod na pomoci ...

                    Prvi :

                    Atlanta (-11,5) - 1 - Ubice oni preko 11 NJ-a , ne verujem da ce biti kiksare
                    Boston - rutinski bi trebalo
                    Miami - isto rutinski
                    NO - Igraju odlicno , 1,55 je poklon kvota
                    LAC - Mislim da ce ovde Cikago da pukne , Klipersi su sasvim solidni ako ne i odlicni i trebali bi lagano ovo sa nekih +10

                    tiket broj 2

                    Orlando - Tesko da Sarlot moze 2 meca u nizu da odigra odlicno , Orlando igra sasvim dostojno i ne bi trebali kiksati.
                    Indiana (-9,5) - Klivlend moze dobijati ekipe koje su sa njima u rangu i slabije ako ima slabijih , ovo na gostovanjih bi trebali pucati od timova poput Indiane.
                    Dallas (-8,5) - Toronto je na strani ocajan , Dallas ima 0-3 i zeljni su pobeda ...
                    Philadelphia - Ja odigram protiv njih 2 puta i s_ebem se , ovo bi trebali uzeti , Utah je u najmanju ruku ocajna
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja cu da probam Wizardse 2 sa 10e.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ja cu da probam Wizardse 2 sa 10e.
                        Nikako!

                        Comment


                        • Lebron aj izbaci tvoj tiket ocu da ga kopiram !

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Lebron aj izbaci tvoj tiket ocu da ga kopiram !
                            Bezi bre to je baksuz

                            Comment


                            • Uplaticu u drugoj kladionici

                              Comment


                              • Ja bih jedino izbegao Phila-u, al' kako hocete.


                                Jeste da je to maler i za mene i za vas, al' ajde napisacu sta cu igrati. Indiana, Memphis, Orlando, Miami na jedan, drugi Dallas u dodatnom, Milwaukee i Utah. Bice tu verovatno jos neke kombinatorike na poene, al' to manje-vise ne znam ni sam razlog sto igram odredjeni mec tako da ono nema nekih tema za diskusiju.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X