Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    sta bre da zavaraju? pa denver ce biti u top3 ekipe na zapadu

    @mambo lambo
    a kec na lejkerse nista, sumLjas ili sta?
    Idi vidi sta sam igrao u onoj NBA SK liZi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Idi vidi sta sam igrao u onoj NBA SK liZi.
      auu pa nije valjda dotle doslo

      jas cekiro h2 na denver i dallas, al ne znam koga za treceg da stavim.. ni lejkersi ni bullsi mi bas nisu sigurno(pogotovo zbog malih kvota) a moracu nekog od njih dvoje da odaberem

      Comment


      • Meni se Bulsi doh2 -4.5 i La Lakersi doh -1.5 najvise svidjaju i to cu verovatno povezati sa Chileom 1 protiv Kobreloe sto daje finu kvotu 3.7.

        Takodje igrao bi plus na Portland-Denver granica 199.5 mislim da ovo ide preko 200 poena uz malo povuci potegni.Takodje Spursi su lepa kvota cenim ih kao bolji tim od Rocketsa na @1.8 izuzetno lep koeficijent.

        Za Dalas i Orlando ne znam najbolje preskociti mozde se dedice iz Dalasa trgnu pa odigraju egal mec a za Magic velika je granica a oni mi nisu nesto pouzdani tim da bi igrao na ovu marginu.Kad big morao igrao bi Dalas +6.5 i Orlando doh -9.5

        Comment


        • Hjuston kec

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Hjuston kec
            Over k'o kuca!
            sigpic

            Comment


            • San Antonio
              Dalas ispod 95
              NY (+4,5) - H2
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Oklahoma ili Portland? Ne igraju mi se ni jedni, ni drugi, ali nesto moram dodati.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Oklahoma ili Portland? Ne igraju mi se ni jedni, ni drugi, ali nesto moram dodati.
                  Ja sam odigrao Oklahomu

                  Comment


                  • Oklahoma igra vec drugi b2b, znaci 4. utakmica u 5 dana, Dallas relativno odmoran nakon katastrofalnog starta i opet taj njihov zaista mocan roster i ona cinjenica da nekog moraju pobediti konacno ili bar poceti da igraju bolje. KD oko 32 poena za sada u proseku, to takodje mora stati malo, videli smo svi Wade-a sinoc. Westbrick sa druge strane pravi gluposti i igra kao srednjoskolac.

                    Kod Portland-a, smatram da su favoriti, ali ne toliki kao sto kladionice impliciraju. Denver zaista igra fenomenalno, imaju oko 115 poena u proseku ako se ne varam. Sad sto vise razmisljam, sve vise me vuce ka Portland-u jer je Denver dobio raspali Dallas i ocajni Jazz (iako su ih nakantali propisno) i mozda ce imati problema protiv odbrane Blazers-a koja je realno prva prava na koju nailaze.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • nets manje od 85 poena
                      san antonio h1 -2.5
                      chicago h1 7 poena
                      ny - la manje od 197

                      sta mislite o ovome?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Oklahoma igra vec drugi b2b, znaci 4. utakmica u 5 dana, Dallas relativno odmoran nakon katastrofalnog starta i opet taj njihov zaista mocan roster i ona cinjenica da nekog moraju pobediti konacno ili bar poceti da igraju bolje. KD oko 32 poena za sada u proseku, to takodje mora stati malo, videli smo svi Wade-a sinoc. Westbrick sa druge strane pravi gluposti i igra kao srednjoskolac.

                        Kod Portland-a, smatram da su favoriti, ali ne toliki kao sto kladionice impliciraju. Denver zaista igra fenomenalno, imaju oko 115 poena u proseku ako se ne varam. Sad sto vise razmisljam, sve vise me vuce ka Portland-u jer je Denver dobio raspali Dallas i ocajni Jazz (iako su ih nakantali propisno) i mozda ce imati problema protiv odbrane Blazers-a koja je realno prva prava na koju nailaze.
                        Upravo to. Denver igra brzu kosarku, sto je bio veliki problem za Dalas jer su stari i ocajni u vracanju u odbrani. Jutu stvarno ne treba ni spominjati koliko su losi.
                        Takodje Denver je igrao sinoc, a Portland odmarao, a jos Portland odigrao prve dvije utakmice kuci i tesko da ima umora kod njih. Po meni ce ih Portland dobiti samo zbog jake odbrane.
                        sigpic

                        Comment


                        • San Antonio, Chicago i Orlando, sve fiksevi. To je to za veceras.

                          Comment


                          • Moji tiketi za veceras

                            Prvi

                            Spurs 2
                            Cikago doh 4.5
                            Orlando doh -8.5
                            Dalas (Nhl)

                            Drugi

                            Lakers 1
                            Minesota(Nhl)
                            Chile 1(fudbal)

                            Treci

                            Oklahoma +
                            Portland +
                            Orlando +
                            Kalgari + (hokej)
                            Pitsburg 1 (hokej

                            Comment


                            • Ja na kraju ni Portland, ni OKC, nego Houston. Ako dodju i prvi i drugi pojescu tiket.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Ja na kraju ni Portland, ni OKC, nego Houston. Ako dodju i prvi i drugi pojescu tiket.
                                Odigrao si 1 na Houston?

                                Comment

                                Working...
                                X