Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da bi to Oklahoma trebala lagano dobiti...bar po prikazanom do sada.

    Comment


    • Pa treba i Dalas nesto da dobije,a ne sampion a 3 izgubljene...

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        nepredvidiva noc sinoc bila za kladionicare...barem za mene
        fix kola je dosao a to je indiana,jos mi je ok rezultat ,oklahome i philadelfije ali ovo ostalo kanal
        Detroit puko 20 razlike od klivlenda,boston isto tako,majami jedva i da li moze neko da mi objasni sta se to desilo pa je krajnji rezultat GS - NY bio 92 - 78 ?!
        GS igra odbranu,mada verujem da ce se raspucati kada se Kari vrati,kada on krene da sipa,over dolazi...

        Comment


        • Ako Westbrick ne zajebe stvar, trebalo bi da bude H1. Bulls-i bi trebali da pobede dodatni hendikep 2.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Samo NY...
            Reko' ti jbg, ja sam majstor za izbegavanje utakmica, al' zato kad treba nesto da pogodim ne ide.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              nepredvidiva noc sinoc bila za kladionicare...barem za mene
              fix kola je dosao a to je indiana,jos mi je ok rezultat ,oklahome i philadelfije ali ovo ostalo kanal
              Detroit puko 20 razlike od klivlenda,boston isto tako,majami jedva i da li moze neko da mi objasni sta se to desilo pa je krajnji rezultat GS - NY bio 92 - 78 ?!
              fix kola je bila phila, pricam dva dana o njoj i umesto da samo to odigram, ja tamo dodajem kojekakve overe i undere

              Comment


              • Mogu li Lejkersi veceras da dobiju? Da li se vraca Bayram ovu ili sledecu??

                Comment


                • dallas+6.5, denver+5.5 i ne znam dal dodati lal ili bullse?

                  @rondo, sledecu...

                  Comment


                  • mene oborio boston garnet dao osam trebo preko 13.5 a stodomajer 18 trebo preko 21.5
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Ovako na keca... Bulls-i u dodatnom, LA i verovatno Oklahoma, mada se i ja bojim onog faktora da Dallas mora nesto dobiti, a OKC igra b2b.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Chicago kp2
                        Lakers kp1
                        Orlando kp1
                        Real kosarka kp2
                        Universidad de Chile 1
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ja sam danas odigrao Reala,Oklahomu,Chicaga i neki par hokeja

                          Comment


                          • Ja ne znam za vas, ali sam ja dobio.
                            Igrao sam Indijanu, Atlantu, Majami i Filadelfiju.

                            Za nocas bi trebalo Portland da dobije, nemojte da vas zavaravaju Denverove dvije pobjede. Fina je kvota na Spurse, ipak su oni jaci od Hjustona mnogo, trebalo bi da dobiju. I jos bi dodao Chi i Orlando.
                            sigpic

                            Comment


                            • Portland - Denver h2
                              Sacramento - Chicago h1
                              Oklahoma - Dallas h2
                              Houston - San Antonio over
                              Kobe over

                              Kvota: 21.67
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Ja ne znam za vas, ali sam ja dobio.
                                Igrao sam Indijanu, Atlantu, Majami i Filadelfiju.

                                Za nocas bi trebalo Portland da dobije, nemojte da vas zavaravaju Denverove dvije pobjede. Fina je kvota na Spurse, ipak su oni jaci od Hjustona mnogo, trebalo bi da dobiju. I jos bi dodao Chi i Orlando.
                                sta bre da zavaraju? pa denver ce biti u top3 ekipe na zapadu

                                @mambo lambo
                                a kec na lejkerse nista, sumLjas ili sta?

                                Comment

                                Working...
                                X