Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
    Čega 4 000 navijača iz RS ili ne daj bože nekih novčanih jedinica.
    Динара брате, динара.

    Ти-мек брате, веруј ми и ја бих растргао неког на улици за карту и доста њих из БГ-а би, али нема сееее. Ови што имају а не иду су пајсери тешки.
    Last edited by Урош94; 15-01-12, 23:21.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ono je sramota danas sto se tice posete i navijanja, Beograd stvarno kao da je neka druga drzava. Ja bih bre sad nekog rastrgao nekog na ulici da dodjem do karte za Francuze da bodrim Dzonija (i verujte mi, culi biste me na prenosu ), a ono brate sve u hali neke babe i dede, bedno. Nazalost tako je, pogledajte samo posetu na utakmicama Zvezde i Partizana (ajde, vise Partizana ), ogroman deo tih tribina cine ljudi iz unutrasnjosti kao sto sam ja. Nama je cast sto imamo privilegiju da gledamo utakmice uzivo, a Beogradjane mrzi da promene 2 prevoza do hale/stadiona.
      Samo za BGD UPHKSBS hahahahaahh firma na k**ac <3

      Comment


      • Prije pocetka meca sam bio skeptican u vezi nas,posto sam mislio da jednostavno nemamo igru preko krila,to nam je bila najveca boljka u nazad nekoliko godina.
        Ali nasi momci su me demantovali vec u prvi 10-ak minuta,gdje smo igrali razvrsno i tako se odljepili,moram da pohvalim i pozrtvovanje i htjenje,koje je na najvisem nivou,sa ovakvom igrom i zalaganjem nista im se nece moci prigovoriti,ma koji zavrsili,i malo da se publika trgne i odgovori sledeci mec,sa punim tribinama.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Ma ajde,jos smo poznati kao "vatreni"navijaci,ovo je bre bedno da bednije ne moze da bude,i nema sanse da je bilo 7k,6k maksimum

          btw.druga faza se igra u areni ili ne?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Динара брате, динара.

            Ти-мек брате, веруј ми и ја би и доста њих из БГ-а би, али нема сееее. Ови што имају а не иду су пајсери тешки.
            To je valjda 80 KM ili 40 evrića, pa nije baš ni jeftino nisu normalni. Mada sutra ćete spizditi duplo više i napuniti Arenu na koncertu nekog drekavca sa električnom gitarom ali ajd, šta se može sve je izgleda važnije od nacionalnog tima i države
            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-01-12, 23:30.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ono je sramota danas sto se tice posete i navijanja, Beograd stvarno kao da je neka druga drzava. Ja bih bre sad nekog rastrgao nekog na ulici da dodjem do karte za Francuze da bodrim Dzonija (i verujte mi, culi biste me na prenosu ), a ono brate sve u hali neke babe i dede, bedno. Nazalost tako je, pogledajte samo posetu na utakmicama Zvezde i Partizana (ajde, vise Partizana ), ogroman deo tih tribina cine ljudi iz unutrasnjosti kao sto sam ja. Nama je cast sto imamo privilegiju da gledamo utakmice uzivo, a Beogradjane mrzi da promene 2 prevoza do hale/stadiona.
              Ja cu ga sutra bodriti umesto tebe.

              A dobro, nije 4000 malo za nase standarde + sto rukomet nije toliko popularan kod nas pa ljudi nece da se odricu i radje ce spiskati pare na ove praznike. Mada su danas momci pokazali da treba krcato da bude, srce su ostavili. Posebno je kod mladjih koji i treba da budu tu(uzrast studenata i srednjoskolaca) problem, jer malo je onih koji rade da mogu sami da obezbede, pa ti zavisi ili od matoraca, ili od toga koliko imas u steku i za sta skupljas ili od kladionice. A nije da nema interesovanja, evo na Srbija-Rumunija sad pre NG sto se igralo bila je prijateljska a napunio se Spens lagano, jos su ostajali bez karata.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Samo za BGD UPHKSBS hahahahaahh firma na k**ac <3
                Sta cu, Firmas sam i mnogo volim NS...


                Jebem ti, kad bih mogao da nabavim karte bar za ovaj drugi krug, moram se raspitati ovih dana, daj Boze da Madjarska raspala ispadne.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Iskreno ne bih dao 40 evra za rukomet nikada, nemoj da se zezamo velike su to pare, 50 evra sezonska za Partizan u basketu za sva takmicenja, preterano.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Iskreno ne bih dao 40 evra za rukomet nikada, nemoj da se zezamo velike su to pare, 50 evra sezonska za Partizan u basketu za sva takmicenja, preterano.
                    Pa ne mora 40 jbg, ima i onih karata za plavu zonu sto su po 800 kinti, zuta je cini mi se 2k, moram ganjati te karte za drugi krug. Jos cimer igra za Vojvodinu, nije uspeo da nam nabavi nikako.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Pa ne mora 40 jbg, ima i onih karata za plavu zonu sto su po 800 kinti, zuta je cini mi se 2k, moram ganjati te karte za drugi krug. Jos cimer igra za Vojvodinu, nije uspeo da nam nabavi nikako.
                      E pa nisam znao da ima za 800 onda nije mnogo.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        E pa nisam znao da ima za 800 onda nije mnogo.
                        Pa ima, to su ona najgora sedista, al' kad nema nista bolje za najjaci rukomet sveta i to je odlicno. Al' ovde Madjari pokupovali sve, ortak i ja uzeli 5 dana pre pocetka da pogledamo sta ima, ono brate sve otislo. Sranje je sto se prodaju u paketu za ceo dan, a ne tekma po tekma.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ne znam šta organizator misli da je svrha dobijanja organizacije ovakvog takmičenja. Ako nemaš sredstava za organizaciju onda se ne dusas u prsa i ne tražiš oragnizaciju. Tako su radili i sa Univerzijadom. Umjesto da bude praznik za čitavu naciju i da budu sve dvorane dupke pune oni su odlučili pokriti troškove od paprene cijene ulaznica i guliti sirotinju. SRAMOTA, još jedan - , organizatoru, jeftinije bi bilo otići da se igra u nekoj drugoj zemlji. Još da smo sila u rukometu pa i nekako nego moglo se desiti da puknemo ovu prvu i da na sljedećoj ne dođe ni 2000
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-01-12, 23:48.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Prva utakmica i malo iznenadjenje. Sasvim zasluzena pobjeda Cesa. Njemcima ni EHF vise ne moze pomoci.

                            Spoiler
                            Nemci odavno nisu ono sto su nekada bili, pogotovu od kako Brand vise nije trener.
                            Originally posted by Dacha View Post
                            A publika je nasa najveca sramota,ne napuniti Pionir,sta bi bilo da se igra u Areni
                            Jbg, da nisu organizovano dosli Nislije, Krusevljani, Smederevci i Podgoricani dvorana bi bila prazna, a bio je mnogo bitan mec za nase
                            Originally posted by notorious View Post
                            Zašto je Bielecki bio čuvan i nije više igrao, to valjda zna samo Wenta .
                            Nadam se da si upoznat sa njegovom proslogodisnjom povredom, od tada to vise nije onaj isti Bielecki, a i stizu ga godine.

                            Sto se tice cena, one su zaista sramotne, valjda je cilj da domacin ima najvecu podrsku, a ne najmanju, neka pogledaju kako su navijali Hrvati na SP kad se kod njih igralo, o ostalim zemljama iz Eu da ne pricam...
                            sigpic

                            Comment


                            • Iako sa jednim okom, još uvijek je ubojit u Bundesligi, a i sinoć je poslao 3 bombe za kratak period. Napad nije funkcionisao, da nije došlo do opuštanja ne bi prešli 15, tu je morao imati mjesta.

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                btw.druga faza se igra u areni ili ne?
                                Axa, druga faza ce se igrati u Beogradskoj Areni, ali ono ima da bude jos sramotnija poseta, jedino mozda za poslednji mec kada se odlucuje da li cemo ici dalje zavlada pomama za kartama.
                                Sada gledam na sajtu koliko ima jos karate u Areni, jedno 500-1000 karata jos nije prodato(pricam za Arenu u drugoj fazi), ali veliki ce problem biti u tome sto recimo jes da neki navijaci uzimaju da gledaju njihovu reprezentaciju, ko kaze da ce posle gledati nasu ili ne znam ciju kada se ne prodaju karte za jednu utakmicu.

                                Sada protiv Danaca, ocekujem da ce biti skoro pun Pionir.

                                Comment

                                Working...
                                X