Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Makedonici imaju bolju podrsku od nas.

    Odlicna pobeda,Darko Stanic sjajan veceras,mogli smo jos ubedljivije ali da se ostavi nesto i za sledecu utakmicu.

    Makedonci bolji za sad,ali imaju 2 igraca manje
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #92
      Ima li linka za Svedjane?

      Comment


      • #93
        http://www.youtube.com/user/ehfeuro#p/l/Atvhi1BZbJQ

        Evo
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #94
          Majstorski smo odigrali veceras!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • #95
            Nije se napunio Pionir, izgleda da su ko u tenisu, došli do karata oni koji nisu smjeli. Odbrana doktorska, ovako su nekad Švedi išli u kost sa 6-0, nije bilo prolaza, Stanić tata, samo da izdrži do kraja prvenstva. Neka sam vidio u jednoj utakmici da je Vujin 2x proigrao krilo, i par puta pokušao na pivota, pa neka ne gledam više rukomet Nadam se da nismo izgubili Stojkovića, nekih adekvatnih zamjena nemamo, bar ne na ovom nivou. Zašto je Bielecki bio čuvan i nije više igrao, to valjda zna samo Wenta Čutura je odlično povezao, ubrzao igru, samo bi trebao više 1 na 1 a ne šutirati sa 8-9, jer mu to nije jača strana. Ili smo mi bili toliko dobri, ili su Poljaci toliko loši, odgovore ćemo potražiti već u utorak. Otvorena su nam vrata polufinala.

            Comment


            • #96
              Mrs bre 25 22 vode majmuni jedni retardirani ne mogu Makedoniju da pobede alo?

              Comment


              • #97
                Makedonija ipak nije iskoristila zadnji napad, mogu oni dosta sa ovakvom podrskom. Na kraju 26:26

                Oslijepicu danas od rukometa koliko sam ga gledao.

                Comment


                • #98
                  Dobro odigrano, pre svega u odbrani, Zaustavili smo poljake koji uvek jure golove. Nzm kada su poslednji put dali manje od 20 golova.
                  Svidja mi se sto konacno koristimo krila. Stanic tata!
                  A sad sledi ova zivotinja
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • #99
                    Jbg, što kaže Uroš, organizatori su sami krivi što su stavili repku u BG-u...

                    Čutura je dobro odigrao, priznajem, solidan srednji bek a imali smo dosta problema prethodnih godina na toj poziciji. Andjelković se trudio tu ali nije to bilo to... Ali opet on je kratkoročno rešenje. Mada nema veze, sada je ovaj turnir najbitniji...

                    Odbrana je bila fenomenalna kao i Stanić. Ključ pobede...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • msm da bi trebalo da pobedimo , ali ipak nije lose protiv Svedskom 26-26 ;)
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Хала: „Пионир"
                        Гледалаца - 7000
                        Судије: Ралуј и Сабросо (Шпанија)
                        Искључења: 8 минута / 6 минута
                        ПОЉСКА: Јашка 1, Лијевски 2, Кучински 1, Ткачик 1, Биелецки 4, Вишњевски 1, Вихари девет одбрана и два седмерца, Јурецки Б, Јурецки М 3, Визомирски, Тлучински 2, Јуркиевич 1, Сипржак 1, Квиатовски, Заремба 1, Орзеховски

                        СРБИЈА: Марјанац једна одбрана, Шешум 1, Вујин 6, Никчевић 6, Манојловић, Тоскић, Станић 12 одбрана, Илић 4(1), Марковић, Продановић 3, Стојковић, Костадиновић, Бељански, Вучковић 1, Чутура 1, Станковић
                        Играч утакмице: Иван Никчевић (Србија)

                        Кретање резултата: 2:0 (4.) 3:2 (8.) 6:2 (12.) 7:5 (18.) 10:5 (23.) 10:7 (28.) 14:7 (35.) 17:9 (42.) 19:11 (45.) 20:12 (47.) 21:13 (51.), 22:17 (57.)

                        Наредни ривал Србије је селекција Данске. Меч се игра у уторак од 20.15 часова.

                        А група (Београд):
                        Србија - Пољска 22:18 (11:7)
                        Данска - Словачка 30:25 (15:12)

                        Б група (Ниш):
                        Чешка - Немачка 27:24 (14:9)
                        Шведска - Македонија 26:26 (14:13).

                        У понедељак су на програму мечеви првог кола у групама Ц и Д.

                        Састају се:

                        Ц група (Нови Сад):
                        Француска - Шпанија (18.15)
                        Мађарска - Русија (20.15)

                        Д група (Вршац):
                        Норвешка - Словенија (18.10)
                        Хрватска - Исланд (20.10)


                        Ево и слика:

                        Церемонија отварања првенства:

                        Spoiler

















                        Пољска - Србија

                        Spoiler
























































                        Немачка - Чешка

                        Spoiler


























                        Шведска - Македонија

                        Spoiler























                        Данска - Словачка

                        Spoiler





















                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo, odlična utakmica, a rezultat Švedska - Makedonija kao naručen u svakom slučaju lakše je do polufinala nego osvojiti 5. mjesto a možda čak i 7. Sad ako ne uđemo u polufinale ne znam kad ćemo.

                          Malo je sramotno da su Makedonci apsolutni šampioni u navijanju danas ali nakon ove pobjede očekujem da će Dance dočekati pravi pakao u Pioniru. Ajmo BG-rađani možete vi to mnogo bolje. Organizacija mora bolje nije na nivou, mislim i na grafiku, i na emisiju iz studia a pogotovo komentatora i naravno posjetu
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-01-12, 23:13.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Дај ми 4.000 и идем да вриштим као коњина, бићу најгласнији 'леба ми.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              Дај ми 4.000 и идем да вриштим као коњина, бићу најгласнији 'леба ми.
                              Čega 4 000 navijača iz RS ili ne daj bože nekih novčanih jedinica.

                              P.S. Pitanje za administratora kako tvoj potpis jasno vidljiv a moj su prepravili u ovaj nevidljivi format
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-01-12, 23:19.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Ono je sramota danas sto se tice posete i navijanja, Beograd stvarno kao da je neka druga drzava. Ja bih bre sad nekog rastrgao nekog na ulici da dodjem do karte za Francuze da bodrim Dzonija (i verujte mi, culi biste me na prenosu ), a ono brate sve u hali neke babe i dede, bedno. Nazalost tako je, pogledajte samo posetu na utakmicama Zvezde i Partizana (ajde, vise Partizana ), ogroman deo tih tribina cine ljudi iz unutrasnjosti kao sto sam ja. Nama je cast sto imamo privilegiju da gledamo utakmice uzivo, a Beogradjane mrzi da promene 2 prevoza do hale/stadiona.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X