Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thiery Omeyer najbolji golman sveta. Fernandez kad treba. Videcete da ce Francuzi pored svega uci u polufinale. Takvi su.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jos ovo sto sad prikazuje je veoma skromno. Franucuska do sada nijednu utakmicu nije odigrala prepozantivu svoju odbranu i tako bi Omeyer imao laksi posao.

      Vidio si kako je Slovenija pravila probleme brzim centrom na nespremnu odbranu Francuza.

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Thiery Omeyer najbolji golman sveta. Fernandez kad treba. Videcete da ce Francuzi pored svega uci u polufinale. Takvi su.
        I ja to ocekujem! Ako Spanija pobijedi Hrvate onda ce oni imati 5,Hrvati 4 onda Francuzi pobijede Hrvate imat ce 4 isto kao i oni i onda im je dovoljna jos jedna pobijeda posto ce imati bolji medjusobni odnos od Hrvata? Neka me neko ispravi ako grijesim

        EDIT: http://www.sarajevo-x.com/sport/ruko...sadu/120122089
        Last edited by hamza_TM87; 22-01-12, 19:06.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Vidio si kako je Slovenija pravila probleme brzim centrom na nespremnu odbranu Francuza.
          Izgleda da oni brzi centar jako dobro igraju, i Hrvatima su tako pravili dosta problema. Ne znam da li su stalno takvi ili je ovo prvenstvo izuzetak (ne pratim nesto rukomet poslednje 3, 4 godine), ali kada se ubrza igra izgledaju dosta dobro. Onaj Zvizej je mnogo pametan igrac i bas se dobro snalazi u ubrzanoj igri.
          Za sada odlicna utakmica Hrvata i Spanaca, ali se vidi da Kockasti mogu u svakom momentu da se odvoje na jedno 4, 5 i da zavrse mec. Mnogo dobra ekipa i bez Balica u top formi, da on igra kako zna stvarno ne vidim ko bi mogao da ih dobije. Malopre Ivano odlican pas na Vorija
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Slovenci su i prije igrali brzo, ali nemaju pobjednicki mentalitet. Mada imaju vremena da to poprave jer su dosta mlada ekipa.

            Nebojsa ja vidim u Francuskoj. Mozda se varam, ali su oni moji favoriti za prvo mjesto.

            Comment


            • BRAVO! Deri Spance!!

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Slovenci su i prije igrali brzo, ali nemaju pobjednicki mentalitet. Mada imaju vremena da to poprave jer su dosta mlada ekipa.

                Nebojsa ja vidim u Francuskoj. Mozda se varam, ali su oni moji favoriti za prvo mjesto.
                Dobro, cinjenica je da Francuzi znaju sa Hrvatima, ali videcemo u utorak.

                Btw, izvinjavam se sto kvarim temu ali moram, smejem se kao lud vec 5 minuta

                http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...грач.html

                Свет импресиониран Европским првенством, дворане су пуне, навијачи свим срцем бодре своје тимове, а највише се пише и прича о навијачима рукометног тима Србије и о атмосфери коју они праве.
                A jesmo vala megalomani. Em dvorane nisu pune, em svet prica o nama al` juce, em je bucnije i bolje kada navijaju Makedonci nego nasi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • alilovic cini cuda na terenu.............taman se spanci vrate i mirko ih sjebe ;)

                  Comment


                  • VAMOS ESPANA!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Veliki deo krivice ide na Balica, prodao je 5-6 lopti u napadu, to ni Alilovic nije mogao da ispravi
                      sigpic

                      Comment


                      • Posto sam gledao uzivo da kazem nesto ukratko o utakmicama.

                        Slovenci se danas sprdali sa odbranom Francuske i stvarno mi je zao sto im nisu otkinuli bod.Sudije su naravno bili na strani Francuza, a ono sto bih jos rekao da kada je zatrazen poslednji tajm-aut sudija je vec drzao ruku, cim se zavrsio ladno lik je spustio i dok publika nije krenula da pritiska nije je podigao opet.Omejer spasao Francuze, Slovenci su imali dosta sanse da izjednace, imali su jos i prestup.Francuzi su imali srece.

                        Hrvati bili bolji rival tokom veceg dela meca, bez obzira sto su lose otvorili.Kao i mi nisu iskoristili igraca vise kada se lomio mec i na kraju Balic zeznuo par napada, sto su Spanci pametno iskoristili, ostvarili vrednu pobedu u direktoj borbi za prvo mesto i najverovatnije ce biti prvi u grupi.Hrvatima ostaje da se kolju sa Francuzima za drugo mesto, mada tu se i dalje nesto pitaju Madjari koji su danas sebi mogli olaksati posao da su dobili Island.
                        Pohvalio bih najvise Alilovica koji je bio najzasluzniji bio sto je Hrvatska vodila, prava hobotnica je bio u prvom poluvremenu.

                        Comment


                        • Balic uprsko kad netreba...

                          Comment


                          • Sad mi pade na pamet nešto dok razmišljam o sutrašnjoj mogućoj atmosferi i polupraznoj Areni 2013. Banjaluka će između ostalih biti domaćin SP u rukometu za juniore. Mislim da je jedini grad iz RS domaćin ili će još biti i Doboj ne znam. Dvorana Borik je bila puna kad su u finalu Balkanskog prvenstva za juniorke u odbojci igrale Srbija i Turska prošle god. a tek za ovo bi bila neviđena atmosfera u tim uzrasnim kategorijama, samo ne znam da li će igrati naši
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-01-12, 00:04.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Sutra ce atmosfera biti paklena , veruj mi, cak i ja dolazim
                              sigpic

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi...-se-ni-ne-igra

                                Fino je udario po sudijama.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X