Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davno sam prešišao te godine, na ovom snimku se ne vidi isključenje Švabe, volio bih da to malo proanaliziramo

    Comment


    • Sudjenje je bilo krajnje korektno, nemam zamerke, nego smo se uplasili pobede, totalno neshvatljivo. Ali neka ima jos dva meca, jedna pobeda i eto nas u polufinalu. Ajmo nasi !
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Jasno je pravilo da kad igrac krene sa krila ne sme da se dira,barem sam tako skontao i tako je bilo do sad,i ako je tako(a verujem da jeste)bio je penal.Bio je prestup Nikcevica,nogu su morali da sude,ali setimo se da su to nadomestili tako sto su iskljucili Rogisha na 2 minuta,posle prosecnog faula.Jesu malo isli na stranu Nemaca,ali-da li bi ljudi mi ovako pricali da su Nikcevic i Prodanovic dali gol ili da je ovaj Nemac promasio na kraju?Svakako da ne bi.

        Ovo je samo moje neko vidjenje situacije,ne znaci da sam u pravu
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Dacha, to je to. Niko ne spominje te 2 minute Rogonje, čista kompenzacija za igranje nogom, Stojkovićev faul u napadu koji nije sviran, i masa sitnica, svakako da je bilo svega i sa druge strane, ali kada se na vagu stavi, tu je to negdje, uvijek te sudije

          Comment


          • Nemogu da vjerujem. Srbi su izdominirali citavu tekmu i 6 sekundi prije kraja sve to padne u vodu. Komentator kaze da nemaju za cim da zale, ali ja drugacije mislim. Ovo mnogo utice na psihu rukometasa.
            Isto kao kad u fudbalu primite gol u 90toj minuti.. rukometasima je to ista stvar u njihovom sportu

            Comment


            • sramota ovo je neverovatno , sta su dozvolili da stignu, pa zar samo onaj momir ilic postoji na terenu.Pa valjda mogu i drugi da preuzmu odgovornost za sut

              Comment


              • Igra nam je mnogo čitljiva. Ja bih namjerno bacio koju loptu nek proba Prodanović ili Nikčević sa krila pa makar i promašili ali da ne igramo jednolično na silu kroz sredinu, pevelika je gužva u sredinu svi su nas pročitali. Kako onaj Švabo sa lijevog krila dosta mu pola metra prostora da uskoči ko hajduk neki i ili gol ili iznudi penal naša krila ne smiju krenuti na šut ni kad imaju cijelu stranu otvoreenu. Ali ima napretka u odnosu na neka pršla prvenstva. Prije svega Nikčević zna presjeći i istrčati kontru, prije nije znao niko a ponekad zaprijeti i sa krila. Da njega nije bili bi skrojz monotoni. Protiv Makedonaca ako nam ništa ne bude značila, treba razigravati krila
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 22-01-12, 03:46.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • protiv svedjana moramo da se istrosimo do kraja jer ako izgubimo san o polufinalu nece biti dosanjan

                  Comment


                  • Mi smo sinocnim bodom vec u polufinalu,treba samo Makedoniju da pobedimo,a oni su definitivno u vecem k...u od nas,cak i sa neresenim prolazimo dalje
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Prvo mesto treba biti imperativ i pobediti u sledece dve kako bismo izbegli Spance od kojih ocekujem da budu prvi u drugoj polufinalnoj grupi.
                      Ako smo pobedili Dansku i Poljsku i igrali nereseno sa Nemackom koja treba da se sastane sa Dancima koji nece odustati tek tako od polufinala, treba to iskoristiti.

                      Comment


                      • Ja se stvarno nadam da će Vujin da krene da rešeta... Fali ovoj ekipi...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ljudi sta se desava sa FRANCUZE ?

                          Comment


                          • 5 min prije kraja nerješeno..
                            Nešto sa Francuzima nije u redu..
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobijaju ovo Francuzi ali nesto tu definitivno ne stima. Ipak ide najbolja utakmica za pozitivan preokret, sa najvecim rivalima Francuzima. Jedva cekam utorak da gledam majstore uzivo
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • omeyer spasava francuze...............auuuu kakav je to golman ;)

                                Comment

                                Working...
                                X