Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanta View Post
    Kolio sam svatio jedino Hrvati prenose 4 boda dalje, tako bar kaze komentator
    Odlicna igra protiv Norveske koja je mogla da dozivi vecu katastrofu ali nisu zahvaljujuci odlicnom golmanu koji je skinuo 6-7 cistih zicera i kolko tolko je drzao Norvesku u igri.
    Ma Norveška me baš razočarala. Onakvima nije mjesto na prvenstvu, pa apsolutno ništa nisu pokazali protiv Hrvata. Da nije golman onako branio već poslije 15 minuta bi bilo 10 razlike. Hrvati su ih odbranom 5-1 iznenadili i totalno poremetili. Jbš takav tim, zasluženo idu kući
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Skroz mi je zanimljivo celo ovo prvenstvo, jos od zreba... Makedoncima grupa u Nisu, Madjarima NS, Hrvati i Slovenci u Vrscu... Naravno, svi prolaze u drugi krug... Madjari ostaju u NS gde ime se prikljucuju H&S gde je, pogotovo Hrvatima i lakse da dodju a i bezbednije nego u Bgd... Mi se ukrstamo sa najlaksom grupom, a Makedonci vrse invaziju Arene... uz to Danci i Francuzi potpuno trokiraju...
      Sad je jos ostalo da Makedonija u sredu obezbedi polufinale, preko Srbije koja ce odmarati igrace jer ce ranije obezbediti prvo mesto (zar nije obicaj da kod ukrstanja grupa 1A i 1B igraju poslednjeg dana, a ne prvog?)... a onda u finalu Srbija posle velikog preokreta, sutem u poslednjoj sekundi (naravno i Stanic odlazi u napad) pobedjuje Hrvatsku... naravno Mkd bronzani

      Comment


      • Originally posted by Z-A View Post
        Skroz mi je zanimljivo celo ovo prvenstvo, jos od zreba... Makedoncima grupa u Nisu, Madjarima NS, Hrvati i Slovenci u Vrscu... Naravno, svi prolaze u drugi krug... Madjari ostaju u NS gde ime se prikljucuju H&S gde je, pogotovo Hrvatima i lakse da dodju a i bezbednije nego u Bgd... Mi se ukrstamo sa najlaksom grupom, a Makedonci vrse invaziju Arene... uz to Danci i Francuzi potpuno trokiraju...
        Sad je jos ostalo da Makedonija u sredu obezbedi polufinale, preko Srbije koja ce odmarati igrace jer ce ranije obezbediti prvo mesto (zar nije obicaj da kod ukrstanja grupa 1A i 1B igraju poslednjeg dana, a ne prvog?)... a onda u finalu Srbija posle velikog preokreta, sutem u poslednjoj sekundi (naravno i Stanic odlazi u napad) pobedjuje Hrvatsku... naravno Mkd bronzani
        Brate ti si gori od mene . I po meni ide finale SRB - HRV samo ne bih baš nešta da se igramo sa tom zadnjom sekundom. Bolje da to završimo što prije.
        Danas SRB - NEM ko pobjedi 95% ide u 1/2 finale.Drago mi je da igramo zadnju sa Makedoncima, jer ako nam bude trebao koji bod tu su braća sa juga. Ipak kao što je Momir juče rekao ova grupa je i lakša nego što je bila ova prva i ako smo pobjedili Dance možemo i Nijemce i Šveđane i to znači 1/2 finale..
        Pa srećno Srbijo..
        sigpic

        Comment


        • Procenat popunjenosti hale

          Grupa A (Beograd) - 50,92%
          Najvise ljudi je bilo na mecu Srbija-Danska, a najmanje na Slovacka-Poljska i Poljska-Danska.

          Grupa B (Nis) - 86,04%
          Hala je skroz bila puna za sva 3 meca kada je igrala Makedonija, a falilo je jos 200 coveka na prvom mecu da bi 4 puta bila puna. Najmanje je bilo za mec Ceska-Svedska.

          Grupa C (Novi Sad) - 58,33%
          Najvise ljudi je bilo na Madjarska-Rusija, a najmanje na Rusija-Francuska.

          Grupa D (Vrsac) - 78,45%
          Najvise ljudi je bilo na Slovenija-Hrvatska i Island-Slovenije, a najmanje na Hrvatska-Island.

          Ukupna popujnenost - 63,79%
          Jedino su Nislije uspele da popune halu i to 3 puta, a malo je falilo i za 4. put. Ostali nijednom.
          Last edited by Dusan; 21-01-12, 16:01.

          Comment


          • Dusane,kakva je posecenost u poredjenju sa ostalim prvenstvima iz prethodnih godina,ako znas?
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Ovo je sramota, ja da sam mogao da dodjem do karata gledao bih svih 6 utakmica, glupava organizacija.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Dusane,kakva je posecenost u poredjenju sa ostalim prvenstvima iz prethodnih godina,ako znas?
                Ako imam vremena odradicu to, pa cu da napravim neko poredjenje.

                Comment


                • Ludi Poljaci
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Kakav preokret, svaka im cast! Kolika je bila maksimalna prednost Svedjana?

                    Comment


                    • Mislim 11
                      sigpic

                      Comment


                      • Bravo Poljaci Da su Svedi ovdje pobijedili,a Srbija izgubila od Njemaca,ovisili bi sami o sebi

                        Comment


                        • poljaci za svaku pohvalu kako su igrali u 2 poluvremenu,a i gledajuci malo je falilo i da pobede
                          na poluvremenu je bilo 9:20 za svedjane

                          Comment


                          • Poljaci svaka čast. A šta tek reći za makedonske navijače. Ko kaže da se ne može napraviti atmosfera u Areni da gori zemlja. Može i sa 10 12 000 samo kad tamo odu ljudi koji vole klub, zemlju, reprezentaciju i kad su svi složni i našpanovani i igrači i navijači. Jeste primjetili kako Makedonci pjevaju himnu, svi reprezentativci pjevaju iz sve snage a tako i igraju na terenu. Svaka čast pitanje koliko će izdržati sa snagom ali oni su već sad "prvaci", odličan rezultat za njih
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-01-12, 17:56.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Kakav igrac ovaj Hansen,jbt sam razbija. I Lindberg isto...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Hansen masina
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X