Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas mi je drago za Makedonce, bilo bi stvarno glupo da su ispali, a toliko ih je publika bodrila i nisu lose igrali tokom cele grupne faze. Navijanje normalno ponovo fantasticno. Mislio sam da ce Svedjani lako izaci na kraj sa Nemcima, ali Nemci su konacno odigrali jednu dobru utakmicu i eto niotkuda prenose sva 4 boda.

    Sto se nase reprezentacije tice, nisam gledao nijedan od 3 meca, zato sto su se utakmice u Beogradu i Nisu igrale istog dana. Ali po komentarima vidim da smo odlicno odigrali, vazno je da prenosimo maksimalan broj bodova, ova poslednja utakmica nije ni toliko vazna.

    Comment


    • Jbg, imali ste prednost od 6 golova u jednom trenutku ako se ne varam. Ovaj propusteni bod moze da znaci mnogo. Inace, ja sam gledao Makedoniju i dok sam gledao imao sam osjecaj da se EP odrzava u Makedoniji a ne u Srbiji s obzirom na odlicnu podrsku koju Makedonci imaju. Kada bi se sastali Srbija-Makedonija mislim da bi to bio haos na tribinama i volio bih da vidim taj duel. Makedonci su odlicni protiv Ceske bili, imali su Lazarova koji je dao mnogo vaznih golova, na kraju je imao 7 ako se ne varam i naravno tu je golman Ristovski koji je fenomenalan bio. Osim sto je imao odlicne odbrane tu su i odlicna proigravanja koja su igraci koristili onako 50-50.

      Negdje sam citao da se bodovi ne prenose dalje u drugi dio, ali BIH komentator je rekao da se prenose.. tako da ako u ovom mom komentaru ima greske onda recite.

      Comment


      • Bodovi se prenose, ali nas bas briga jer su Slovaci svakako ispali zato smo igrali u levom sastavu, tele Sesum je igrao prakticno ceo mec, nadam se da ga se necemo nagledati do kraja prvenstvo. Konj, konj.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Fanta View Post
          Jbg, imali ste prednost od 6 golova u jednom trenutku ako se ne varam. Ovaj propusteni bod moze da znaci mnogo. Inace, ja sam gledao Makedoniju i dok sam gledao imao sam osjecaj da se EP odrzava u Makedoniji a ne u Srbiji s obzirom na odlicnu podrsku koju Makedonci imaju. Kada bi se sastali Srbija-Makedonija mislim da bi to bio haos na tribinama i volio bih da vidim taj duel. Makedonci su odlicni protiv Ceske bili, imali su Lazarova koji je dao mnogo vaznih golova, na kraju je imao 7 ako se ne varam i naravno tu je golman Ristovski koji je fenomenalan bio. Osim sto je imao odlicne odbrane tu su i odlicna proigravanja koja su igraci koristili onako 50-50.

          Negdje sam citao da se bodovi ne prenose dalje u drugi dio, ali BIH komentator je rekao da se prenose.. tako da ako u ovom mom komentaru ima greske onda recite.
          Nista ne znaci ovaj propusteni bod.

          Comment


          • Taj Sesum je pre bolje igrao ako se ne varam...ne znam sta mu je.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Bodovi se prenose na osnovu mesta koje smo zauzeli u grupi.
              Prvo mesto vredi 4 boda, drugo mesto 2 boda dok trece nula bodova, cetvrti ne prolazi.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Bodovi se prenose na osnovu mesta koje smo zauzeli u grupi.
                Prvo mesto vredi 4 boda, drugo mesto 2 boda dok trece nula bodova, cetvrti ne prolazi.
                Ne dovodi ljude u zabunu, prenose se bodovi koje si osvojio protiv timova koji su sa kojima si u grupi. Na primer ako si protiv ta dva tima imao pobedu i nereseno prenosis 3 boda, ostalo je valjda jasno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Deki94 View Post
                  Cestitam Makedoncima...
                  Srbija i Njemačka 4
                  Poljska 2
                  Švedska i Makedonija 1
                  Danska 0
                  mogli smo vise od jedan bod da prenesemo ali sta je tu e bice bolje !!
                  FORZA MILAN!!

                  Comment


                  • Aha, hvala na odgovorima. Inace mi imamo ludog komentatora koji mi je sve pomjesao u glavi nekom svojom matematikom.
                    Kad kazem ludog, mislim bukvalno

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Aha, hvala na odgovorima. Inace mi imamo ludog komentatora koji mi je sve pomjesao u glavi nekom svojom matematikom.
                      Kad kazem ludog, mislim bukvalno
                      Velid je bas dobar,za razliku od onih koji su prije prenosili

                      Comment


                      • Raspored meceva za drugu fazu:http://www.ehf-euro.com/Main-Round.2213.0.html

                        Odmah prvi mec igramo sa Nemcima, pobedom protiv njih bismo sigurno obezbedili polufinale.U dva termina igramo od 8:15, samo protiv Svedjana igramo pet minuta kasnije.Posle Nemaca igramo sa Svedjanima i tek na kraju sa Makedoncima.

                        Comment


                        • Erevik

                          Comment


                          • Dajte link Francija-Ungarija ???

                            Comment


                            • Izaberi jedan od ovih

                              http://www.firstrow.tv/watch/103090/...s-hungary.html

                              Comment


                              • Originally posted by Ivana View Post
                                Dajte link Francija-Ungarija ???
                                Imas sve utakmice sa prvenstva na oficijenom youtube kanalu sampionata.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X