Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brajko veruj mi da ce da odigraju vrhunski,tesko ce mi da njih prodjemo ako budemo igrali kao protiv Sampdorije,Viole i Aletika
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Dortmund ce na kraju prvenstva biti 2ili3, to vam stojim, ma kada krenu da trpaju sto mase, pocece da za se par kola dizu do vrha.
      I sta ce dizati ruke od lige, nema tri mjeseca LS, stace nego krenuti u napad na LS i ove godine.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Dortmund ce na kraju prvenstva biti 2ili3, to vam stojim, ma kada krenu da trpaju sto mase, pocece da za se par kola dizu do vrha.
        I sta ce dizati ruke od lige, nema tri mjeseca LS, stace nego krenuti u napad na LS i ove godine.
        E haj drago mi je da vidim da nisam jedini na svijetu koji i dalje ima to misljenje
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • I ja isto mislim, Dortmund je na 9 poena razlike od vrha tabele... to su 3 pobede sto je premalo... A verujem da ce vezati 5-6 pobeda sigurno...

          Comment


          • Ja bih iskreno voleo da najzad krenu i gotivim ih dosta zbog Klopa samo je na njima da najzad zaigraju kako treba
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Borusija u januaru otjerati ovog zabara, koliko lik petlja, masi i sta jos radi svaki mec, jednostavno nema sistema, a i odbrana vise ne lici na nista, ocito Hulmes vec je u Mancesteru milisima
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Kakva
                sjajna odluka da ne odem do kladionice na ove utakmice od 15:30 i 16:00
                Za Dortmund stvarno vise ne postoji objasnjenje
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • A rekoh ja vama,samo sto sam lose procenio,jednostavno ne vredi igrati na Dortmund ove sezone tek tamo od marta cepati na njih
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Preskocim Dortmunda , ali zato na 5 tiketa odigram Leverkusena.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      A rekoh ja vama,samo sto sam lose procenio,jednostavno ne vredi igrati na Dortmund ove sezone tek tamo od marta cepati na njih
                      Neka ispadnu iz lige do tada
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Salke mi se juce posra' u zivot


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Svi vala ispostovase, jos James 11 u drugom, pa da i ja prodjem, hajmo majstore

                          Ne bi bilo lose i da Shawne Williams ubaci jos 4 u drugom, da mi i onaj "ludi" listic ostane u igri, da mi bude zanimljivije pracenje tekmi veceras
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • 8/13 slobodna bacanja ima , ali hajde ubacio je 15 poena , valjda ce ubaciti jos 11 poena.

                            Mene je Wade iznenadio na poluvremenu prodje over.

                            Comment


                            • A to, uzasna slobodna, a vec je vise od pola prebacio, pa kontam da ce ovo u drugom lagano dati, sta je za njega 11 poena

                              A i dvocifren je zaostatak, pa mora povuci da vrati ekipu
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Svim sam uz tebe , navijat cu da James ubaci jos 11 , a znas koliko ga gotivim.

                                Hocu da pred Novu godinu uzmes pare i da sve stuces na alkohol.

                                Spoiler
                                Ja sada opusteno mogu pratiti utakmicu , nadam se nakon 3/4 da ces i ti opusteno pratiti.


                                NAJVECI je prepisao od mene tiket uzeo je i on pare.
                                Last edited by Rossonero; 25-12-14, 23:44.

                                Comment

                                Working...
                                X