Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam odigrao na Grojter,kvota 6 kod njih se desavaju cudne stvari

    http://www.bet-mate.com/View/MoneyWay

    Pogledajte koliko je uplaceno na Bajern...
    Last edited by Vule_89; 06-04-13, 13:22.

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Ja sam odigrao na Grojter,kvota 6 kod njih se desavaju cudne stvari
      Тешки мртваци, две победе у никад уједначенијој БЛ - Бајерн и Дортмун класа испред, заостају Леверкузен и Шалке, а онда далеко иза сви остали. Мартваци класа 1.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        А гледај и квоту на Бајерн, као да играју против Јувентуса, класика кладионичарска навлакуша....но опет не мора да значи, јер ако у овом колу освоје мислим да обарају рекод као тим који је најраније у историји БЛ освојио то такмичење, сад нисам сигуран да ли исто одрађују у случају да следећем колу подигну салатару.
        E vidis, nisam razmisljao o rekordima. Ne znam stvarno, treba to proveriti.

        Mogu ih dobiti i sa trecom postavom, kvalitet ne dolazi u pitanje.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Тешки мртваци, две победе у никад уједначенијој БЛ - Бајерн и Дортмун класа испред, заостају Леверкузен и Шалке, а онда далеко иза сви остали. Мартваци класа 1.
          Mozda upisu trecu pobedu stavio sam 200 dinara,dosta se uplacuje na Borusiju,u vecini slucajeva kada ceo svet uplacuje na favorita uglavnom dolazi drugi znak

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Mozda upisu trecu pobedu stavio sam 200 dinara,dosta se uplacuje na Borusiju,u vecini slucajeva kada ceo svet uplacuje na favorita uglavnom dolazi drugi znak
            Вуле = теорија завере

            Comment


            • Neko mi poslao SMS sa sadrzajem "Odigraj Crystal Palace 2/1" i ja udjem na mozzart ono blokiran taj prelaz, i uplatih u ovoj obliznjoj... Mada sumnjam da ce doci nego ajde
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ovaj Lion namesta utakmice

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Ovaj Lion namesta utakmice
                  Продао те Бишевац

                  Comment


                  • Vidis sta oni rade,gube od prosecnih ekipa a Psz se odvojio

                    Comment


                    • Najgori, najruzniji, najsmrdljiviji tim na svetu. Zato ga batica ne igra jos od prosle sezone.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Izgleda da cu i ja da ih preskacem

                        Comment


                        • Ма они константно бар једну утакмицу не добију у двобоју са последњим на табели и то обично ону код куће.

                          Comment


                          • Jel čuo neko nešto možda za utakmicu Indjija - Proleter NS ? Ja imam neku informaciju za tačan rezutlat, 0:0
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Ako je nekome dosadno (kao sto je meni) ,nek proba ovaj par na sitno 2-1 ili 1-2...jos ima prenos na SK-u,taman da se "ubiju" 2 sata

                              River Plate - Arsenal Sarandi 2-1 , 1-2
                              http://www.rezultati.com/utakmica/dO...#omjer;overall

                              Razlog nije "dojava" sa fejsa ili slicno,vec to da su ove 2 ekipe odigrale 3-4 prelaza izmedju sebe.Igraju prelaze vec 10 godina.Poslednji su odugrali 2009 god...i jedan i drugi tim nisu odigrali nikakav prelaz vise od 7-8 meseci,i mozda je sad prilika da to urade...
                              Ja cu ispratiti na sitno,cisto da gledam tekmu i da navijam,pa ako se nekome svidi,nek proba...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mozzart blokirao Besiktas iz 2 u 1 u singlu,moze samo u dublu

                                Comment

                                Working...
                                X