Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista danas.Cekao sam PSG od juce,na ovom ziheraskom tiketu,tako da sam na jednom prosao,a na drugom pao na PSG...



    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ne mogu da vjerujem
      siti
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Samo pregurati City veceras i onda jedno 4-5tiketa cekam Besiktas, svi uz govna iz City!
        Raspali City me fino kostao, stoka nesposobna

        Evo danasnjeg:
        Spoiler


        I ovo se ceka, jos neka zajebu turci i fino
        Spoiler


        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Zola daj dobitne tikete
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Bayern
            City
            Shakhtar

            2
            Dabogda se raspali!
            Last edited by Rossonero; 06-11-14, 11:21.

            Comment


            • Sinoc duplirao ulog od utorka da se izvadim za prokleti Arsenal i naravno city me obori... danas hrabar poduhvat opet poduplavanje uloga, samo da smislim kako doci do kvote 2
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Moj predlog vam je da danas igrate samo turisticki,tj. nista vise do 200 dinara....
                Mrzim da igram LE,a i rezultati su nikakvi tamo.Nikad ne mozes da uhvatis ko igra ozbiljno,a ko odmara igrace.Vikend dolazi,cuvajte pare za subotu i nedelju.Danas samo lupanje,jedino tako i moze da se prodje cetvrtkom...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pauza do vikenda.

                  Mandusicu sretno s Turcima.

                  Comment


                  • Besiktas
                    Sevilla
                    Dinamo Moskva
                    Wolfsburg

                    4.09
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • 77.5 granica u Sokeru poena Anadolu Efes. Pojma nema oni to da ubace bez Krstića u gostima Rusima, dakle minus.

                      Comment


                      • Na LE cepati samo golove,nista vise.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mozda bi se moglo odigrati da Fejnord daje 2 komada bar. 1.7 kvota je sasvim solidna kuci protiv Rijeke.Igraju u dobroj formi,konacno malo lice na onaj Fejnord od prosle godine.Holandjani obicno ozbiljno shvataju Evropu,tako da verujem nece biti oscilacija oko izbora tima....
                          Isto tako,umesto cistog keca na Besiktasa,mozda bi pre stavio tm1 2+.Sa onakvom Partizanovom odbranom,ne vidim kako nece primiti bar 2 komada od Turaka.Kvota je 1.5...
                          Spanci obicno odmaraju najvaznije igrace kad se igra LE(bar u grupama),tako da bi Standard mozda mogao da iznenadi Sevilju.Bar da postignu gol ako nista.Posle loseg starta,konacno su pronasli formu,i vezali 3 pobede(Andrleht u gostima 0:2).Isto tako,ne znam koji tim ce Viljareal poslati u Svajcarsku.Igrali su tesku tekmu za vikend(Valensija),i ocekuje ih za vikend jos jedan tezak mec protiv Espanjola u gostima.Da Cirih nije u ocajnoj formi,trazio bih neko iznenadjenje ovde,ali bice dovoljno da im daju neki gol,ili eventualno izbore neki X

                          p.s. Da dodam jos Kopenhagen i Briz.2 izjednacena tima,koji su u solidnim formamaTu bi mogao da se zavuce neki GG,ili cak mozda pik1...
                          p.s.s. Sad tek vidim Dnjepr.Da li je red i na njih da dobiju nekoga u LE? Mozda samo probati zbog dobre kvote...
                          Last edited by z0La; 06-11-14, 16:43.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zna li neko sta je sa Bogdanom Hoce li biti 100 posto spreman za veceras
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Mozda bi se moglo odigrati da Fejnord daje 2 komada bar. 1.7 kvota je sasvim solidna kuci protiv Rijeke.Igraju u dobroj formi,konacno malo lice na onaj Fejnord od prosle godine.Holandjani obicno ozbiljno shvataju Evropu,tako da verujem nece biti oscilacija oko izbora tima....
                              Isto tako,umesto cistog keca na Besiktasa,mozda bi pre stavio tm1 2+.Sa onakvom Partizanovom odbranom,ne vidim kako nece primiti bar 2 komada od Turaka.Kvota je 1.5...
                              Spanci obicno odmaraju najvaznije igrace kad se igra LE(bar u grupama),tako da bi Standard mozda mogao da iznenadi Sevilju.Bar da postignu gol ako nista.Posle loseg starta,konacno su pronasli formu,i vezali 3 pobede(Andrleht u gostima 0:2).Isto tako,ne znam koji tim ce Viljareal poslati u Svajcarsku.Igrali su tesku tekmu za vikend(Valensija),i ocekuje ih za vikend jos jedan tezak mec protiv Espanjola u gostima.Da Cirih nije u ocajnoj formi,trazio bih neko iznenadjenje ovde,ali bice dovoljno da im daju neki gol,ili eventualno izbore neki X

                              p.s. Da dodam jos Kopenhagen i Briz.2 izjednacena tima,koji su u solidnim formamaTu bi mogao da se zavuce neki GG,ili cak mozda pik1...
                              p.s.s. Sad tek vidim Dnjepr.Da li je red i na njih da dobiju nekoga u LE? Mozda samo probati zbog dobre kvote...
                              Kako je lepo kad vec na poluvremenu dodje,i to u LE...



                              Dosta za danas...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Neka je NAJVECI prosao tikete isto kao da sam ja dobio.

                                Comment

                                Working...
                                X