Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preporucujem
    Buducnost- Grbalj
    Prvo poluvreme X
    Kvota kod nas 2.40

    Cg kup

    Comment


    • Barca B - Valencia B 3+ kvota 2,05

      UD Logrones - San Sebastian Reyes TIM 1 2+, kvota 1,90

      Comment


      • Porto kečina ko vrata i Španac plej Kolom iz UNIKS-a mogao bi u plus. Kako u košgeterskom smislu tako i dodavačkom. Lišeni pomoći Ponkrašova i Klarka cela spoljna linija Tatara pala na dva imena, njega i Lengforda. Očekujem da će Španac na parketu provesti 30+ minuta.

        Comment


        • Juce polovicno, Barca lagano dosla ali Logrones bez golova.

          Bolivija, Real Potosi - Guabira 1 & 3+, kvota 1,80

          Fiorentina - Liberec GG, kvota 2,10

          I jedna za veci rizik, Gabala - St. Etienne TIM 1 2+, kvota 4,10
          Last edited by Ser Gagi; 03-11-16, 11:24.

          Comment


          • Bamberg protiv EA za sve pare.

            Comment


            • Roma 2 @ 1.75

              Nevidjena glupost u proslom kolu protiv istog protivnika, od 3-1 do 3-3 u dvije minute, pa se nadam da ce danas to da isprave. Austria je solidna, ali opet razlika u klasi je bas ogromna .

              Inter gol @ 1.60

              Jeste, igraju uzasno i sve to stoji, ali opet isplati se probati da daju gol po ovoj kvoti. Southampton je favorit, ali nisu bas bile ceste utakmice u ovoj sezoni u kojima su sacuvali svoju mrezu .

              Southampton-Inter preko 3.5 zuta @ 1.65

              Posto je utakmica bitna, a sudi Pawel Gil, koji rijetko kad ide ispod 5 kartona mislim da bi ovo moglo proci .

              James preko 24.5 @ 1.85

              Nije isao preko 23 poena u prve 4 utakmice, ali ne zbog lose igre ili ocajnog procenta suta, nego zbog toga sto je bas bas malo sutirao. Konkretno, protiv Houstona je Channing Frye velikim dijelom utakmice imao vise suteva od LBJ-a sto je stvarno presmijesno. Veceras je utakmica protiv jakog Bostona, pa je mislim vrijeme da King povuce .

              Towns preko 16.5 @ 1.85

              Kako je poceo prvu utakmicu u sezoni protiv Memphisa mislio sam da ce prosjecno davati 25+ po utakmici, ali zakazao je sto se tice poena u narednim mecevima. Previse je mocan napadacki da ga ne bih odigrao over na ovoj granici.

              15.81 ukupno
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Očekujem i eksploziju Rasela Vestbruka. Imaće ogroman motiv jer na drugoj strani biće "izdajnik" KD. Kako igra popularni Ras i koliko uzima šuteva ne vidim kako neće preći zadatu granicu. A sam duel ove dve napadačke ekipe mora ići u ogroman broj poena.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Roma 2 @ 1.75

                  Nevidjena glupost u proslom kolu protiv istog protivnika, od 3-1 do 3-3 u dvije minute, pa se nadam da ce danas to da isprave. Austria je solidna, ali opet razlika u klasi je bas ogromna .

                  Inter gol @ 1.60

                  Jeste, igraju uzasno i sve to stoji, ali opet isplati se probati da daju gol po ovoj kvoti. Southampton je favorit, ali nisu bas bile ceste utakmice u ovoj sezoni u kojima su sacuvali svoju mrezu .

                  Southampton-Inter preko 3.5 zuta @ 1.65

                  Posto je utakmica bitna, a sudi Pawel Gil, koji rijetko kad ide ispod 5 kartona mislim da bi ovo moglo proci .

                  James preko 24.5 @ 1.85

                  Nije isao preko 23 poena u prve 4 utakmice, ali ne zbog lose igre ili ocajnog procenta suta, nego zbog toga sto je bas bas malo sutirao. Konkretno, protiv Houstona je Channing Frye velikim dijelom utakmice imao vise suteva od LBJ-a sto je stvarno presmijesno. Veceras je utakmica protiv jakog Bostona, pa je mislim vrijeme da King povuce .

                  Towns preko 16.5 @ 1.85

                  Kako je poceo prvu utakmicu u sezoni protiv Memphisa mislio sam da ce prosjecno davati 25+ po utakmici, ali zakazao je sto se tice poena u narednim mecevima. Previse je mocan napadacki da ga ne bih odigrao over na ovoj granici.

                  15.81 ukupno
                  Dobar


                  Malaga 1 @ 1.80

                  Nisu bas sjajno usli u sezonu, ali ako zele da poprave plasman ovakve utakmice moraju uzimati. Gijon ce se sigurno boriti za opstanak, pa se ne ocekuje da uzimaju bod(ove) na ovakvim gostovanjima .

                  Hertha-Gladbach oba daju gol @ 1.85

                  Ne volim igrati Nijemce, ali eto fina kvota, pa da se ispostuje. Ekipe slicnog kvaliteta, pa se nadam da bi mogli odigrati neku utakmicu s dosta golova. I jednima, i drugima je sigurno cilj bar 4. mjesto i nadam se da ce biti borba do kraja, uz golove .

                  Marseille gol @ 1.30

                  Otkako je Rudi Garcia dosao imaju dva remija bez golova, ali igra nije losa. Doduse, protiv PSG-a nisu imali niti jedan sut, ali Bordeaux su nadigrali i samo im je sreca nedostajala da dodju do pobjede . Nisam siguran da ce danas pobijediti, ali gol bi trebali dati .

                  Howard preko 14.5 @ 1.85

                  Vrlo dobre partije Dwighta otkako je dosao "kuci". Veceras ce ga vjerovatno Gortat cuvati, sto bi moglo pomoci da ode u over. Washington je uzasno usao u sezonu, pa bi veceras mogli do novog poraza, uz nadam se dobru partiju Dwighta .

                  8.01 ukupno
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ja sam našao nekoliko "porsrnulih" jačih klubova u njihovim ligama, na koje je solidna kvota, a mogli i morali bi da izađu iz loše forme.

                    CSKA 1 (1.7)
                    Standard 1 (1.5)
                    Zlin 1 (1.9)
                    Salcburg 2 (1.48), tm2 2+ (1.45)
                    CS Univerzitet 2 (1.55)
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Hvala Gladbachu, a posebno Krameru majstoru za ovaj od juce, ipak 2 zuta za 38 minuta nije mala stvar, a sto je najgore imali su valjda sansi i sa crvenim, ali ne mogu Nijemce pogoditi i to je to .. :/


                      City 1
                      Chelsea 1
                      Napoli-Lazio preko 5 zutih
                      Monaco 1
                      Lyon 1

                      6.53
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Hvala Gladbachu, a posebno Krameru majstoru za ovaj od juce, ipak 2 zuta za 38 minuta nije mala stvar, a sto je najgore imali su valjda sansi i sa crvenim, ali ne mogu Nijemce pogoditi i to je to .. :/


                        City 1
                        Chelsea 1
                        Napoli-Lazio preko 5 zutih
                        Monaco 1
                        Lyon 1

                        6.53
                        Mens se raspada vec poduze proslo kolo kuci nisu sansu napravili Frankfurtu,ovo im je 5 mec zaredom da nisu dali gol u ligi al tesko i u sanse ulaze
                        Ako hoces bas Nemce da pogodis 3 plus frankfurt keln danas

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Mens se raspada vec poduze proslo kolo kuci nisu sansu napravili Frankfurtu,ovo im je 5 mec zaredom da nisu dali gol u ligi al tesko i u sanse ulaze
                          Ako hoces bas Nemce da pogodis 3 plus frankfurt keln danas
                          Hvala tebi na prijedlogu, ali oni vise na listic ne idu, osim eventualno kartona s vremena na vrijeme, mada ce se i to izbjegavati
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Bajern kod kuće gazi stalno, osim kad ih ja stavim na tiket. Kad ne stavim, poderu ili rutinski odrade utakmicu.

                            Comment


                            • Sta je promasio Miler u 92 minuti, ja nisam mogao verovati

                              Evo promasaja https://my.mixtape.moe/ppruzb.mp4
                              Last edited by Ser Gagi; 05-11-16, 17:05.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Bajern kod kuće gazi stalno, osim kad ih ja stavim na tiket. Kad ne stavim, poderu ili rutinski odrade utakmicu.
                                Isto i Siti,ne verujem...

                                Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X