Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osecam se kao da gusim temu, niko nista da pise, da komentarise. Ranije su me barem kritikovali i napadali, a sad se svi sklonili i cekaju da padne prva krv kako bi nastavili napad. Sve ste lose shvatili, ja sam ovde zbog vas, da uzmete koji dinarcic, nadam se da neko i koristi ove moje postove.

    Kad smo kod toga, dobio sam pismo podrske, u kojem se covek zahvaljuje, i kaze kako je ispratio vecinu stvari, i napravio fin profit u poslednje vreme. Poslao mi je i slike, nadam se da cu uspeti da ih lepo prebacim na forum.
    Attached Files
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • gb.jpglokomotiva.jpgnica.jpgolimpija.jpg
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • partizan.jpgvenecija.jpgzvezda.jpg
        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

        Comment


        • Imali ko kvotu 2,3 za vikend?

          Comment


          • Imas veceras Bagnisa, vakat mu je da izgubi Trebao bi Elias da ga dobije, kvota 2

            Comment


            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
              Stanje 1617 e.

              Fudbal, prvenstvo Azije do 23 god

              Japan - Iran draw no bet 1, kvota na bet365 1.36

              Ulazemo 117 e, ostaje 1500 e.

              Pozdrav.
              Japan - Iran 0 0, kvota 1. (3 0 u produzecima )

              Stanje 1617 e.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Stanje 1617 e.

                Au open

                Kuznecov - Sela 1, kvota na bet365 1.44

                Ulazemo 117 e, ostaje 1500 e.

                Kuznecov u fantasticnoj formi, u Dohi prosao dva kola po 2 0, pa ispao od Nadala 2 1, ovde, na Au openu razneo Sardija i Harisona. Dudi Sela igra rekreativni tenis, dobio je Verdaska 3 1, samo zato sto Verdasko nije spojio dva dobra meca od pocetka karijere. Iako mi tenis ne spada u omiljene sportove za kladjenje, idemo ovde sa sigurnoscu da Kuznecov dobija.

                Pozdrav.
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                  Osecam se kao da gusim temu, niko nista da pise, da komentarise. Ranije su me barem kritikovali i napadali, a sad se svi sklonili i cekaju da padne prva krv kako bi nastavili napad. Sve ste lose shvatili, ja sam ovde zbog vas, da uzmete koji dinarcic, nadam se da neko i koristi ove moje postove.

                  Kad smo kod toga, dobio sam pismo podrske, u kojem se covek zahvaljuje, i kaze kako je ispratio vecinu stvari, i napravio fin profit u poslednje vreme. Poslao mi je i slike, nadam se da cu uspeti da ih lepo prebacim na forum.
                  postavljaj i dalje.

                  Comment


                  • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                    Stanje 1617 e.

                    Au open

                    Kuznecov - Sela 1, kvota na bet365 1.44

                    Ulazemo 117 e, ostaje 1500 e.

                    Kuznecov u fantasticnoj formi, u Dohi prosao dva kola po 2 0, pa ispao od Nadala 2 1, ovde, na Au openu razneo Sardija i Harisona. Dudi Sela igra rekreativni tenis, dobio je Verdaska 3 1, samo zato sto Verdasko nije spojio dva dobra meca od pocetka karijere. Iako mi tenis ne spada u omiljene sportove za kladjenje, idemo ovde sa sigurnoscu da Kuznecov dobija.

                    Pozdrav.
                    Kuznecov - Sela 3 1 - dobitan

                    Stanje 1668 e.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                      Stanje 1600 e.

                      Vaterpolo

                      Srbija osvaja EP, kvota na betathome 1.25

                      Ulazemo 200 e, ostaje 1400 e.

                      Pozdrav.
                      Srbija prvak Evrope - dobitan.

                      Stanje 1918 e.
                      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                      Comment


                      • Stanje 1918 e.

                        AU open

                        Berdih - Bautista Agut 1, kvota na bet365 1.25

                        Ulazemo 118 e, ostaje 1800 e.

                        Pozdrav.
                        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                        Comment


                        • Petrovac svaka čast, promašio si jedan meč od 30 odigranih, a kvote uopšte nisu male.

                          Napravio si soma evra za dve nedelje, ali ne znam koliko je realno da se ovoliko pogađa.

                          Mana je što ne igraš sa pravim novcem i ne postoji nikakav rizik. Treba imati soma evra i biti spreman da ih izgubiš ako te potera maler.

                          Ponavljam, nije realno da se ovoliko pogađa kao što ti radiš čak i sa manjim kvotama, tako da se ne bi nikad usudio da ovako igram sa pravim novcem.

                          Comment


                          • Zasto mislis da ne igram sa pravim novcem ?

                            Evo iskreno, potpuno iskreno, igram. Ne igram u formi u kojoj ovde predlazem, ali naravno da sam singlirao Kuznecova sinoc, i Berdiha sam vec za sutra, i sve ostale sto sam postavio.

                            Mozda su ono moji tiketi koje sam postavio, a kao fol sam stavio da mi je neko poslao, cisto da malo razmrdam temu. Ko ce ga znati...
                            Last edited by petrovac na mlavi; 23-01-16, 20:40.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                              Zasto mislis da ne igram sa pravim novcem ?

                              Evo iskreno, potpuno iskreno, igram. Ne igram u formi u kojoj ovde predlazem, ali naravno da sam singlirao Kuznecova sinoc, i Berdiha sam vec za sutra, i sve ostale sto sam postavio.

                              Mozda su ono moji tiketi koje sam postavio, a kao fol sam stavio da mi je neko poslao, cisto da malo razmrdam temu. Ko ce ga znati...
                              Pa o tome se i radi, ako igraš sa malim ulozima, onda je to pilićarenje, a ako igraš sa velikim rizik je ogroman.

                              Koliko ljudi ovde ima spremnih da stave recimo 150 e na neki singl i da čekaju 30-40 e dobitak?

                              Ovo tvoje bi se moglo igrati recimo sa 10 puta manjim sumama. Evo da sam počeo sa 100 e i igrao sve što i ti danas bih imao 100 e više u džepu. Za dve nedelje napravio bih 100 e, za mesec dana to bi bilo 200 e. Ali u čemu je caka, pa ti si čoveče sve pogodio. Da li je moguće da to može da traje?

                              Nastavi da postavljaš parove, ako i od narednih 30 pogodiš 29, smatraću da si vidovit i počeću da igram sve što i ti.

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Pa o tome se i radi, ako igraš sa malim ulozima, onda je to pilićarenje, a ako igraš sa velikim rizik je ogroman.

                                Koliko ljudi ovde ima spremnih da stave recimo 150 e na neki singl i da čekaju 30-40 e dobitak?

                                Ovo tvoje bi se moglo igrati recimo sa 10 puta manjim sumama. Evo da sam počeo sa 100 e i igrao sve što i ti danas bih imao 100 e više u džepu. Za dve nedelje napravio bih 100 e, za mesec dana to bi bilo 200 e. Ali u čemu je caka, pa ti si čoveče sve pogodio. Da li je moguće da to može da traje?

                                Nastavi da postavljaš parove, ako i od narednih 30 pogodiš 29, smatraću da si vidovit i počeću da igram sve što i ti.
                                Previse obecavas, prvo si rekao sve sto budem u plusu nakon tri meseca, ti ces mi uduplati, a sad, da ces me pratiti nakon jos pogodjenih dvadesetak singlova. Drzim te za rec u oba slucaja .

                                Kad sam rekao da ne igram u formi u kojoj pisem ovde, mislio sam na to da ne stavljam 117 e na tiket, vec 10 000 rsd npr, na to sam mislio. Ali, naravno da odigram sve ono sto postavim ovde. Trazili ste da okacim slike, to sam i uradio, dokazao sam da ne igram sa virtuelnim parama, jer je, toboze, tako lakse.

                                Ok, ide me, stoji i ta cinjenica, ali ima tu i drugih faktora, brizljivo birani parovi, poznavanje materije. I da je bilo jos padova, ne bi to mnogo izmenilo saldo, mozda ne bih bio u plusu 90 % od pocetnog kapitala, vec mozda 40 %, ali plus bi bio sigurno, jer za drugacije ne znam . Salu na stranu, mnogo je vazan money management, mozda i najvaznija stvar u celoj prici.

                                Nikad ne treba ulagati vise od 22 % od onoliko koliko imas, to sam odavno negde procitao, i toga se drzim npr, i tako, ima tu jos mnogo nekih zakonitosti, polako, vremenom ce se sve otkriti.

                                Pozdrav.
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X