Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Hackett 14.5 +
    Erceg 15.5 +
    Ribas 10.5 +

    6.33
    Jebo sve sto moras na granici ostati..

    Last edited by Rossonero; 18-12-14, 19:41.

    Comment


    • Na jednom tiketu pogodim sve sto se tice kosarke i naravno promasim fudbal
      A ove igrace sam izmasio opasno
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • za 50 e ,mene rusi Napoli 3 +....vodili su 2:0 poluvrijeme,i tako ostalo Nevjerovatno na koji nacin sam pao,trebalo je i to da dodje,trebalo je !


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • ja na jedno padnem vardar vide od 31,5 i ljudi zadnjih 5 minuta gola nisu dali
          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

          Comment


          • mene srusi samo Atletik Bilbao 1&tim12+, najmanja kvota na tiketu
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Pao sam na smrdljivu Albu za 5000 igrao sam plus koseve

              Uhvatio Zvezda 1 i +
              Zalgiris 1 i +
              Barsa 2 i -
              i na najmanju kvotu padnem e mrcine
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Moze da se proba Dortmund gg3+ Ili x
                Caen-Bastia x
                Sautempton-Everton x
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Igrao rani dabl City+Dortmund, neka zajebe Dormund vec 5-6kola ih igram stalno, procepice kad tad!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ma uzimaju 2-3 razlike, jesu losi drama, ali Werder je posebno los, ne vjerujem da ce nas danas namuciti
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Dortmund je 2-ka koja če biti brat bratu na 70% tkt-a širom sveta, ne igram ja takve "viđene" mečeve iako je trealno da ih Dortmund uzme u hendikepu.

                      EDIT: I evo vodi Bremen.

                      Comment


                      • I nije pocelo bas prema mojim ocekivanjima, hajde konji igrajte !!
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ljudi zasto cepate na Dortmund kad su oni digli ruke od lige,gledam bas svako kolo vas obara Dortmund pa ja na njih i na Liverpul ove sezone ne bih igrao ni da igraju sa najgorim timom lige,x kao zgrada dolazi
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Pa nisu osmi Bice, pa da dizu ruke, oni ce ispasti iz lige ako ovako nastave

                            Mene su ispostovali protiv Hoffenheima, i dalje sam ubijedjen da ce i danas .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ja sam ih odigrao 1 ove sezone i dobili su 1-0 ne secam se koga i video sam da nema 'leba od njih
                              Ma nema to veze izgurace oni pred kraj sezone do 10-og mesta sad se ne opterecuju,nego kad ispadnu iz LS oni ce da zapnu u ligi i ima da biju sve redom,tada ih treba igrati
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ja sam ih odigrao 1 ove sezone i dobili su 1-0 ne secam se koga i video sam da nema 'leba od njih
                                Ma nema to veze izgurace oni pred kraj sezone do 10-og mesta sad se ne opterecuju,nego kad ispadnu iz LS oni ce da zapnu u ligi i ima da biju sve redom,tada ih treba igrati
                                Ima da trepćemo obojica kad nas budu naprašili na proleće u LŠ

                                Comment

                                Working...
                                X