Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Zavrno sam neku sicu, naravno iskusno, brani mrtvi Olimpijakos, na tiket sa Totnhenom,Dinamo Kijevom i St Entijenom 1x, osjetio sam da su grci gotovi, ulazilo sve Laboralu.
    Mandusicu care stampaj nam pare
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Mandusic narucuje pjesmu za raju s foruma.

      Comment


      • Jaoooo Monfo brate zamalo,steta strasan tiket svaka cast
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Bice tebra u zadnjih 7 dana 2 puta sam pao po 2 a ovo juce Uskoro cu valjda i ubosti
          Inace danas u mocartu mala grescica Poljska odbojka na kozle treba da bude hendikep 2,5 a ne 1,5 pa valja probati hs2 po 2 kvaoti svakako

          Comment


          • Atlanta- Charlotte Broj koševa Atlanta/J.Teague (20.5), uključujući produžetke 105:75

            Newcastle Jets - Central Coast Mariners Regularno vrijeme 1X 2 29' 0:0

            Cleveland - Indiana Zbroj koševa (195.5) i Konačni ishod, uključujući produžetke? 109:97

            Kvota:4,97

            Prodje NBA tiket, jes da je za manji ulog, ali prosao NBA xD
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Kvota na Partizan je 1,70, moram to igrati, koji sastav ce biti, igra li Drincic?
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ne znam za sastav Mando, ali je juče kvota na Mocartu postepeno rasla. Bila je 1.50 pa 1.55 pa sad je 1.60.
                Last edited by Mladen; 30-11-14, 08:58.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Sada je 1,70, ma kakav Pazar raspali, moraju uzeti Zvezda kuca na vrata
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Partizan 3 vezane utakmice nema pobedu u Novom Pazaru Ma ne brinem se ja za Zvezdu. Toliko su očajni da će oni i u nastavku kiksirati. Sreća pa se izvukoše juče.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Ma iskreno ne zna se koji su gori, Partizan u 30meceva grupne faze LE bi dao 4gola, toliko neki tim za pola sata dadne, tako da ova titula u ovoj zabokrecini ne vrijedi pisljivog boba.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Uuu pa to je odavno poznato. Zato ja kažem da su Partizan i Dinamo ZG najgori evropski klubovi. Jebeš ga, i jedan Karabag da više golova

                        Nego šta misliš za Sevilju ? Čini mi se da je ovo dobra utakmica da prekinu lošu mini seriju.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Dinamo je Mancester za Partizan, kada se gleda globalna slika zadnji 10-ak godina, ove godine je cijeli hrvatski fudbal uvijen u crno, svi napadaju Mamica, rasulo je u savezu i Dinamo, bice veliki sranja, i bojkota i nemira, ko zna sta ce biti, ma uzeli dva brata Mamic i Dinamo i Savez sve sebi i handre dozlogrdilo Hajduku i i ostalim bice sranja razni.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Da se i ja uključim u ovaj dio foruma ..

                            Ne znam za vas, ali kada igram tiket, igram ga za taj dan. Jučer nisam ništa odigrao, danas već jesam. Jer imam 2 utakmice koje bi dao kuću. Mnčester Siti 2 i Dortmund 2.

                            Mančester mora dobiti zbog kiksa Čalzija od sinoć, i realno ako budu igrali sa 2 postavom, mogu da dobiju. Jer prošlo kolo su kiksali, ovo kolo nesmiju. Kod nas (u CG) je kvota, 2.30

                            Dotmund je objezbjedio 1/8 finala Lige šampiona, tako da moraju se okrenuti Ligi. Franfukt je oko 15 mijesta na tabeli i realno ne može parirati Dortumdu, koji je 4 odpozadi. Kvota na 2 je 1.60.

                            Odigrao sam na tiketu i Sevilju. Možda sam pogrešio ali razmišljao sam, objezbjedili su 1/16 Kupu Uefa, i sada moraju da se fokusiraju na Ligu, jer ovakve mečeve moraju dobijati, ako misle da se bore za Ligu Šampiona. Kvota 1.48.


                            Ukupna kvota na te 3 utakmice je oko 5.6e, i ja i brat uplatiti po 10e i isplata nam je 108eura.... Kad bi prošli, manje više bili bi 50e u plusu...


                            Nek mi je bog upomoć
                            Last edited by Dule Krtola; 30-11-14, 15:17.

                            Comment


                            • Bolivija, 20:00 Nacional Potosi-The Strongest 1, klasicna saradnja i red je da domacin dobije, kod mene kvota 2.90 mada moguce da ce padati dosta u narednim satima...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Bolivija, 20:00 Nacional Potosi-The Strongest 1, klasicna saradnja i red je da domacin dobije, kod mene kvota 2.90 mada moguce da ce padati dosta u narednim satima...
                                namestili prelaz 1-2, znao sam da ne valja cim su izjednacili odmah pocetkom drugog poluvremena... sreca izvukao sam se na kopenhagen tako da sam na 0
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X