Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    dresi oni svako malo, al nikad nista ne bude...
    jas se radovao kao malo dete kad su dosli, al to je neka teska prevara sa tim gaspromom, ko zna koje se tu pare peru...
    Gen sek Gasproma za Balkan
    Spoiler


    '' Idi Zeko, prodao si mnogo titula i pokr'o milione dolara, spasi Partizan i mars kod cigana ''. Poslusao nas

    Comment


    • Je l' bio ono ofsajd krajem prvog?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Je l' bio ono ofsajd krajem prvog?
        Jeste..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Je l' bio ono ofsajd krajem prvog?
          ja ga ne bi svirao

          Comment


          • Liu Bo, Zvezdin prvi Kinez
            Kadet Henana, nije hteo u Portugaliju i Argentinu, već je došao na „Marakanu“ i ispunio dečački san. Momčilović: Jednog dana mogao bi da bude kao Kagava ili Park


            Spoiler
            POPULARNOST našeg najtrofejnijeg kluba kao da nema granice. To potvrđuje i neočekivani dolazak na „Marakanu“ jednog od najnadarenijih kineskih kadeta Liu Boa, koji se od oktobra prošle godine nalazi na igračkom usavršavanju u Crvenoj zvezdi. Mogao je Bo, sa šezdesetak svojih vršnjaka i o trošku kineskog saveza, da ode jesenas u Portugaliju ili Argentinu, ali se, zajedno sa ocem Jubaom, odlučio za Beograd i – Zvezdu.

            - Toj odluci su doprinele dve stvari: savet mog trenera Čana koji je pre nekoliko godina diplomirao na Višoj trenerskoj školi u Beogradu, ali i činjenica da je Crvena zvezda bila prvak Evrope i sveta. U Kini svi znaju ko su i odakle potiču Vidić, Stanković ili Žigić, ali i ko su bili Mihajlović, Savićević, Stojković, Jugović, Pančev ili Prosinečki.
            Liu Bo već pet i po meseci vredno trenira sa trenutno najjačim kadetskim timom u zemlji u kojem se nalazi čak šest srpskih reprezentativaca rođenih 1995, predvođenih supertalentovanim Filipom Jankovićem.

            - Ovde sam kao kod kuće. Niko me ne gleda kao stranca, svi, posebno treneri Ivica Momčilović i Jovan Stanković, čine sve da mi pomognu da napredujem, da postanem „ozbiljan“ fudbalski profesionalac - kaže simpatični Bo.

            Stručnjaci u Zvezdinoj školi su više nego zadovoljni trudom i izuzetnim napretkom svog „Ljupčeta“, kako uvek nasmejanog Boa već svi zovu iz milošte. Bo je dosad za crveno-bele odigrao 13 prijateljskih utakmica i postigao četiri efektna gola.

            - Reč je o veoma talentovanom, tehnički odlično obučenom, borbenom i vrlo hitrom veznom igraču koji vrlo brzo usvaja i još bolje primenjuje nova znanja, posebno ona na planu kolektivne tehnike i taktike, - kategoričan je trener Momčilović. - Bo igra podjednako dobro obema nogama, i ima jak i precizan udarac. Kad bude još fizički ojačao i stekao više samopouzdanja i iskustva, on bi mogao da postane ništa manje interesantan igrač nego što su to danas Japanac Kagava u Dortmundu ili Korejac Park u Mančesteru.

            Simpatični Liu Bo, visok 175 cm, i težak 65 kilograma, sa istočnjačkom mudrošću gleda na svoju budućnost:

            - Meni je san da jednog dana budem igrač Crvene zvezde. Ako se to ne dogodi, boriću se koliko mogu za dres prvog tima Henana, jednog od najboljih klubova Kine. Pritom nikad neću zaboraviti dane provedene u Beogradu, u klubu koji je u Kini popularan isto onoliko koliko su to Mančester junajted, Milan, Barselona ili Real Madrid.

            USKORO REGISTRACIJA
            VRLO povoljan stručni izveštaj o napredovanju „Zvezdinog Kineza“ nije ostao bez odjeka:
            - Crvena zvezda je zainteresovana da registruje Boa - kaže sekretar Zvezdine škole Dejan Cvetković. - Iako su propisi vrlo rigorozni kad je reč o međunarodnim prelascima igrača koji su mlađi od 18 godina, mi ćemo učiniti sve da dobijemo saglasnost FIFA i tako postanemo prvi evropski klub koji je u svoje redove doveo talentovanog „klinca“ iz najmnogoljudnije zemlje sveta.

            Comment


            • Sedim ti ja tako juce na istoku, pomno pratim utakmicu ali mi paraju usi najvecih trenerskih majstora koji se verovatno smeju forama ,,Kursadzija'':

              Za Lazovica : ,,Govno jedno cacansko odigra jednu utakmicu pa ga 3 nema nigde'' ,,Sta padas mamu ti jebem prodanu, ustani sta pases kao konj''

              Za Micka : ,,Ajde mali brze mamu ti je..m 6 puta pipas tu loptu i ti si mi neki igrac''

              Za Kasalicu : ,,Dao 2 gola pa misli da je neki igrac mamu mu je..m sto ne okrene ovo debelo dupe som jedan glupi''

              Ja bih vrlo rado voleo da uvedu neki sistem kojima mogu da cuju svakog navijaca (iako je to nemoguce ali zamisljam) i da bude novcana kazna i to velika...jer nas pajsere samo po dzepu treba lupiti.
              A ovim genijima porucujem: Je..m vam mater sa sve tim debelim stomacima date 150 kinti za kartu samo da bi srali i napusavali. Mrs bre.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Звездини пионири победили "пола" Европе!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Novinarska patka ili nova "izdaja"?
                  http://www.sportal.rs/news.php?news=72646
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Novinarska patka ili nova "izdaja"?
                    http://www.sportal.rs/news.php?news=72646
                    Djura demantovao

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Novinarska patka ili nova "izdaja"?
                      http://www.sportal.rs/news.php?news=72646
                      Svi izvori kazu zasad da imamo novog Mustafu <3

                      Comment


                      • MVP, koga ovaj zajebava?


                        http://www.smedia.rs/sport/vest/6106...-Partizan.html
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ako ne nađe klub do kraja avgusta, kao Stojković će preći... Muka ga ima natera.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Nemam pojma, svako ko se iole razume a koga ja znam da je upucen kaze da je to dogovoreno, sad nije nemoguce da ce da se usere od pritiska i da izbegne ko zna.

                            Comment


                            • Sokrat filozofira po obicaju
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • http://www.mondo.rs/s241976/Sport/Sp...e_stadion.html

                                Izvinjavam se zbog duplog posta ali ovo ne zasluzuje da bude u istom postu sa spodobom. Hajde bar za nesto Vesic nije lagao. Da vidimo sta ce na kraju biti od ovoga.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X