Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    http://www.mondo.rs/s241976/Sport/Sp...e_stadion.html

    Izvinjavam se zbog duplog posta ali ovo ne zasluzuje da bude u istom postu sa spodobom. Hajde bar za nesto Vesic nije lagao. Da vidimo sta ce na kraju biti od ovoga.
    Brate si lud

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Brate si lud
      Kazem, ja sam jos uvek skeptican, ali je ovaj lepo rekao da ce otprilike u ovom preiodu biti potpisano pismo o namerama. Nije ovo nista obavezujuce, ali ce bar postojati neki papiri, nesto se radi, nije samo projekat u necijoj glavi.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        http://www.mondo.rs/s241976/Sport/Sp...e_stadion.html

        Izvinjavam se zbog duplog posta ali ovo ne zasluzuje da bude u istom postu sa spodobom. Hajde bar za nesto Vesic nije lagao. Da vidimo sta ce na kraju biti od ovoga.
        sve i da je tacno, u sta personalno i licno sumnjam... ne kapiram koja je poenta svega ovoga? ja bi razumeo sve to, da mi imamo neki tim, neki kontinuitet, kako u pravljenu igraca tako i u igranju evrope, pa onda kao, ajde da napravimo tako nesto...
        ovako, sve mi to lici na neki biznismensko mafijaski plan, koji nema nikakve veze sa sportskim rezultatima zvezde

        Comment


        • Ovo je predugovor pred izbore u zemlji, ne u Zvezdi... I političari će biti tu.

          Kad se potpiše ugovor, onda ćemo videti. Ali tek treba da se pregovara za pravi ugovor...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Stanovi i poslovni prostor na najelitnijoj lokaciji u gradu.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Sta mislite da ako krene to da se radi npr. Gasprom nece uleteti sa ozbiljnom kintom u klub? Ako to pocne da se pravi, verujte docice ozbiljan sponzor koji ce da napravi ozbiljan tim
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Nema ovo nikakve veze ni sa Zvezdom ni sa njenim rezultatima. Stadion je tu propratni objekat i vise kao kada nekom srusis kucu da bi izgradio visespratnicu i das mu stan. Nesto slicno cemo i mi uraditi. Prakticno cemo prodati zemljiste na jako dobrom mestu. Boli ona stvar ulagace kako igra Zvezda, taj deo grada nam niko ne moze uzeti.
                Last edited by Nebojsa; 22-04-12, 22:22.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ma ja sam skroz zaboravio da je u toku izbornu kampanja, tako da to sve objasnjava i mozemo staviti tacku na ovu pricu

                  Comment


                  • POZNAVAOCI prilika u Vojvodini veliki deo razloga za prolećna posrtanja vide i u nezalaganju najistaknutijih igrača koji, uprkos izričitom stavu kluba, žele u Partizan (Mojsov) i Crvenu zvezdu (Trajković i Katai). Po štopera i napadača je, saznaju "Novosti", zimus u privatnu posetu Butoroviću dolazila delegacija Zvezde, na čelu se Robertom Prosinečkim


                    Vojvodina
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Vojvodina

                      Comment






                      • Zarazaaaaaaaaaaaaa
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nemam pojma, svako ko se iole razume a koga ja znam da je upucen kaze da je to dogovoreno, sad nije nemoguce da ce da se usere od pritiska i da izbegne ko zna.
                          Sad vidim da me nisi lozio Ako kojim slucajem vilota predje u partizan, mozete lagano na kosovski boj
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Prema nezvanicnim informacijama, finale kupa ce se odrzati u Krusevcu, na stadionu Napretka. Delegacija FSS ce ovih dana doci u inspekciju stadiona, ocekuje se da potvrde domacinstvo do kraja nedelje.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Prema nezvanicnim informacijama, finale kupa ce se odrzati u Krusevcu, na stadionu Napretka. Delegacija FSS ce ovih dana doci u inspekciju stadiona, ocekuje se da potvrde domacinstvo do kraja nedelje.
                              Ajmo
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ma ja sam hteo na Marakani, ovo je shit. Bas mi se ne ide do Krusevca jbt. 8 sati jahanja u oba smera.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X