Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pada Liverpul[emoji41]

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post

      Sad da je smešno smešno je, ali ih moramo razumeti....mada ne znam kako bi se ponašali da je npr. došao punoglavac, dao gol na sred Marakane i pokazao dvoglavog orla dok Morina u isto vreme spušta dron sa zastavom velike albanije na sred centra Marakane. Baš me interesuje da li bi proslavljali pogodak ?
      Ja da sam navijac Liverpula verovatno bih ga zesce pljuvao zbog nacionalisticke propagande i zato sto je retko ogranicen lik sto je pokazao pre i tokom SP i to najmanje ima veze sa time sto sam Srbin. Uostalom video si i sam kako su ih Svedjani sprdali nakon sto su ih eliminisali tokom osmine finale i na taj nacin ukazali na ogranicenost odredjenih svajcarskih fudbalera koji se pozivaju na te simbole. Pljuvao bih bilo kog fudbalera Liverpula koji bi se pozivao na nacionalizam/fasizam i sto se takve jeftine price prodaju siroj narodnoj masi putem medija i stavljaju glavne aktere kao zrtve a drugu kao olicenje zla.

      Comment


      • Zveezdaaa, Zveezdaaa,

        Na celom svetu mi je sve,
        Da živim ne mogu bez nje,
        I zato pevam ceo dan,

        Zveezdaaa, Zveezdaaa,

        Ale, ale, ale, aleee,
        Ale, ale, ale, aleee,
        Na-na, na-na, na-na, na-naaa,

        Zveezdaaa, Zveezdaaa,
        ...

        AJMO!
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ja da sam navijac Liverpula verovatno bih ga zesce pljuvao zbog nacionalisticke propagande i zato sto je retko ogranicen lik sto je pokazao pre i tokom SP i to najmanje ima veze sa time sto sam Srbin. Uostalom video si i sam kako su ih Svedjani sprdali nakon sto su ih eliminisali tokom osmine finale i na taj nacin ukazali na ogranicenost odredjenih svajcarskih fudbalera koji se pozivaju na te simbole. Pljuvao bih bilo kog fudbalera Liverpula koji bi se pozivao na nacionalizam/fasizam i sto se takve jeftine price prodaju siroj narodnoj masi putem medija i stavljaju glavne aktere kao zrtve a drugu kao olicenje zla.
          I šta će jedan takav čovek u Liverpulu ? Nije baš to tako moj Mariću.....

          Ali moramo priznati da je vrlo pametna stvar to što ga nisu poveli u Beogradu, šta će i njima i nama taj cirkus.

          Comment


          • Ocekivan potez Klopa...to je covek koji pazi na sve detalje, a fokus igraca na takticke zadatke mu je prvi na listi prioriteta i nije mu potrebno da zbog jednog igraca ispasta ceo tim. Nije slucajno jedan od najboljih trenera sveta.

            Originally posted by Marko11 View Post
            Ovo je blam u rangu sa gej paradom....nikad nisam razumeo ovakve bolide....ja mogu da simpatisem Boku, Rivera, Flamengo, Barselonu.....ali samo za jedan klub ima mesta u navijackom srcu, a taj klub nikakvom logikom ne moze biti strani.....
            Last edited by tamonajugu; 06-11-18, 10:03.

            Comment


            • Ne treba mešati nacionalizam sa patriotizmom.

              Kako se na snimku onaj magarac dernja "Firminjo, Firminjo!". Ne zna ne kako se čovek zove. Mogli su dovesti Šaćirija, većina bi mu isto skandirala. Ono jadno pevanje pesme Mo Salahu...

              Sve to dok Matića razapinju jer nije hteo da oda počast britanskim vojnicima poginulim u bombardovanju 1999.
              Lepo je znati da su imali žrtava.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                I šta će jedan takav čovek u Liverpulu ? Nije baš to tako moj Mariću.....

                Ali moramo priznati da je vrlo pametna stvar to što ga nisu poveli u Beogradu, šta će i njima i nama taj cirkus.
                Covek je dziber i ne treba tu nesto zapinjati mozak jer on to ne krije. Nije on doveden zbog ljudskih (ne)kvaliteta nego zbog fudbalskih, sem u Sitiju u drugim jacim klubovima je igrac za klupu.

                Njega kao coveka i fudbalera mogu da gotive samo zaslepljene osobe.

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  Vazi li to za navijace Partizana i Zvezde u Novom Sadu, Nisu, Smederevu, Kragujevcu, Subotici, Krusevcu, Cacku pa cak i pojedinim delovima BG? Ne znam sta vas cudi da potreba ljudi sa ovih prostorima za vecim, uspesnijim i cenjenijim u drustvu dovede do navijanja za L'pool ili Arsenal protiv Zvezde, a mi smo izumeli to da se gde god ima Srba svi izjasnjavaju samo kao navijaci jednog od dva rivala?

                  Zasto Banja Luka ne navija za Borac nego za Zvezdu/Partizan?
                  Naravno da važi, "Svi cigani iz ravnice, domaće su izdajice."

                  Ništa mi odvratnije nije nego kad odem da gledam Vošu protiv blizanaca, a likove koje znam iz NS vidim na suprotnoj tribini kako navijaju protiv kluba iz svog grada, dođe mi da povratim.

                  Beograd nije London, manji je mnogo, Bg klubovi nemaju tu tradiciju i infrastrukturu i tu je dozvoljeno navijati za blizance u bilo kom delu grada da živiš, ali uvek ću više ceniti one koji navijaju za Rad, OFK, Zemun, Čuku, Voždovac, Hajduk Lion i koje blizanci ne interesuju.

                  Ako živiš na selu, navijaš za klub iz grada koji ti je geografski najbliži, ako te baš ne zanimaju utakmice gde lopta mora da se vadi iz kukuruza.

                  Mi treba da se ugledamo na francuze koji isključivo navijaju za klub iz svog grada i donekle Engleze koji uglavnom to rade, a ne žabare gde pola Italije navije za Juve.

                  Mi Srbi smo bolesan narod jer svi ljudi navijaju za Zvezdu i Partizan gde god da žive umesto za svoje lokalne klubove. Samo beograđane mogu da razumem, svi ostali čine protiv prirodni blud.

                  Comment


                  • Pavkov daje gol kvota 13, pa eto Jugosloven brate udari jer kako sam kažeš takvog napadaa nismo imali još od Nikole Žigića, unovči.

                    Comment


                    • Dobro bre nije ovo opšti topik. Poredite da ljudi jedne nacionalnosti navijaju za domaći klub sa lokal patriotizmom. Da igra Real sa Partizanom navijao bih da Partizan izgubi ali sigurno ne bih bio luzerčina sa Realovim šalom koja se blamira.

                      Tako je i ona smrdina Buha iz Levijatana srao ceo život navijao za Voždovac bio kao lokal patriota sada par godina već navija za Zemun. Ne možeš da navijaš za mali klub jer nema nikakvu tradiciju i rezultate. Retko koji ima. Šta on navija za Zemun, jebe mu se za Zemun, on navija za Taurunum boyse i to je istina.

                      Mala je ovo država da bi bilo lokal patriotizma i previše centralizovana.

                      Mogu ja simpatisati Užičku Slobodu jer sam dole rodjen ali kada je igrala protiv Zvezde tri tribine navijaju za Zvezdu, sever se dovikuje sa istokom i zapadom.

                      Ne možeš ti nas ubediti da navijamo za Slobodu iako smo rado išli i gledali Slobodu kao klinci.

                      Isto tako znam da ljudi navijaju za Zvezdaru i Zvezdu istovremeno, ima primera dosta kada je tim niža liga da cigani ili grobari prate tim i simpatišu ga.

                      Jedini primer koji se sećam da je Užice navijalo protiv Zvezde bila je ženska odbojka Jedinstvo Zvezda i igralo se za titulu. Čim se igra za titule fan baza raste, nije bilo zvanične navijačke grupe geć normalni porodični ljudi i velika plava zastava Ercovi. Onako američki prijatna atmosfera bez huligana, baš je bilo simpatično. Imao sam 7-8-9 god.

                      Naravno navijao za Zvezdu i Ivanu Djerisilo.
                      Last edited by Cassius Clay; 06-11-18, 11:23.

                      Comment


                      • Borjan
                        Stojković-Savić-Degenek-Rodić
                        Marin-Krstičić
                        Srnić-Ben-Gobeljić
                        Pavkov

                        Ovo je idealna kombinacija, Zvezda sa podebljanim bokovima je opasna po svakoga, to je više puta dokazano. Stojković i Srnić rade kao singerica po desnoj strani, Gobeljić kao supermen leti i mora u tim, na levu stranu sa Rodićem.
                        Pravljenje nekog bedema na sredini terena je u startu osuđeno na neuspeh, što slikovito pokazuje deset komada u prethodne dve utakmice. Treba se okrenuti kreativnim igračima, Marko Marin odavno već negoduje kada ga stavljaju na krilo, njemu je mesto na sredini terena sa Nenadom Krstičićem.

                        Milan Pavkov je gladan sirovog mesa, a kao takav je veoma opasan večeras. Van Dajk se jutros šeta po Zemunelu, uživa u beogradskom suncu, a večeras ga na Marakani čeka Milan Pavkov koji će napraviti pakao svakome ko mu se nađe na putu.
                        Vidim da su mnogi promenili svoje mišljenje o Milanu Pavkovu, nema više uvredljivih reči za klasu od centarfora koji je presudno zaslužan za plasman u Ligu šampiona i ostvarenje višedecenijskog sna.

                        Navijači Crvene zvezde nikada neće zaboraviti njegovo požrtvovanje u Salcburgu, kada je uprkos povredi glave nastavio da se bori kao lav za crveno-bele boje, što je na kraju i donelo Ligu šampiona.
                        Veliki je Milan Pavkov, a to će i večeras potvrditi.

                        Klop i van Dajk jutros u Zemunelu:

                        Last edited by La Jugoslavia; 06-11-18, 11:39.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Borjan

                          Stojković - Babić - Degenek - Rodić

                          Jovančić - Jovičić - Krstičić

                          Srnić - Ben - Marin

                          Comment


                          • To je šta bi vi voleli, a biće

                            Borjan,
                            Stojković, Savić, Degenek, Rodić
                            Krstičić, Bakula
                            Ben, Jovančić, Marin
                            Pavkov

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              To je šta bi vi voleli, a biće

                              Borjan,
                              Stojković, Savić, Degenek, Rodić
                              Krstičić, Bakula
                              Ben, Jovančić, Marin
                              Pavkov
                              Gdje ti Srnić? Ne vjerujem da će početi bez njega, malo zna ali mnogo daje

                              Comment


                              • Inače je najavljen Ebecilio na sredini terena.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X