Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Gdje ti Srnić? Ne vjerujem da će početi bez njega, malo zna ali mnogo daje
    Može na desnog beka, tu se uglavnom malo zna ali puno daje.

    Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Inače je najavljen Ebecilio na sredini terena.
    Gde to najavljeno ?

    Comment


    • SASTAVI:
      C. ZVEZDA: Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovičić, Krstičić, Ebisilio - Marin, Srnić, Ben.
      LIVERPUL: Alison - Arnold, Gomez, Van Dajk, Robertson - Vajnaldum, Lalana, Milner - Mane, Staridž, Salah.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Борјан, Стојковић, Савић, Дегенек, Родић, Јованчић, Крстичић, Бен, Марин, Срнић, Павков.


        To je sastav

        Comment


        • Inače moje mišlienje je da klub prodaje foru Bordou i Bragi sa Stojiljkovićem i Kafuom. Iskoristili su lošu formu i sada prave priču možda da bih otkupili za mnogo manje novce. Uopšte me ne bi čudilo, najiskrenije vam kažem.

          Videlo se da Kafu ne može odmah da udje u formu i cenim da idu na tu opciju bar sa jednim od njih dvojice. Za Kafua više manje, za Stojiljka sam siguran. Tako smo i Babića pokupili Sosijedadu.

          Comment


          • Veceras je Marakana fudbalska prestonica Balkana. Da nam je sa srecom navijanje veceras.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Борјан, Стојковић, Савић, Дегенек, Родић, Јованчић, Крстичић, Бен, Марин, Срнић, Павков.


              To je sastav
              Konacno Jovancic da doceka pocetak utakmice. Bas mi je zao Boacija. Do sinoc sam mislio da je neka kerefeka izostavljanje njega iz tima, takticko zavaravanje tj. novinarska patka ali ocigledno je da nije.

              Comment


              • Ko god da izadje na teren, Liverpul ne dobija[emoji41]

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment




                • Ovo dolazi večeras, ne bi bilo prvi put.

                  Spoiler










                  Inače stavljanje Crvene zvezde u kontekst nekakvog "balkana" je suludo, Crvena zvezda je bila i biće jedan od najvećih evropskih klubova sa tradicijom uspeha.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • 2 komada vcrs dajemo, sve ispod toga neuspjeh

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Naravno da važi, "Svi cigani iz ravnice, domaće su izdajice."

                      Ništa mi odvratnije nije nego kad odem da gledam Vošu protiv blizanaca, a likove koje znam iz NS vidim na suprotnoj tribini kako navijaju protiv kluba iz svog grada, dođe mi da povratim.

                      Beograd nije London, manji je mnogo, Bg klubovi nemaju tu tradiciju i infrastrukturu i tu je dozvoljeno navijati za blizance u bilo kom delu grada da živiš, ali uvek ću više ceniti one koji navijaju za Rad, OFK, Zemun, Čuku, Voždovac, Hajduk Lion i koje blizanci ne interesuju.

                      Ako živiš na selu, navijaš za klub iz grada koji ti je geografski najbliži, ako te baš ne zanimaju utakmice gde lopta mora da se vadi iz kukuruza.

                      Mi treba da se ugledamo na francuze koji isključivo navijaju za klub iz svog grada i donekle Engleze koji uglavnom to rade, a ne žabare gde pola Italije navije za Juve.

                      Mi Srbi smo bolesan narod jer svi ljudi navijaju za Zvezdu i Partizan gde god da žive umesto za svoje lokalne klubove. Samo beograđane mogu da razumem, svi ostali čine protiv prirodni blud.
                      Ovaj stav mi je dosledan i nemam sta da dodam.

                      Originally posted by Uroš View Post
                      Dobro bre nije ovo opšti topik. Poredite da ljudi jedne nacionalnosti navijaju za domaći klub sa lokal patriotizmom. Da igra Real sa Partizanom navijao bih da Partizan izgubi ali sigurno ne bih bio luzerčina sa Realovim šalom koja se blamira.

                      Tako je i ona smrdina Buha iz Levijatana srao ceo život navijao za Voždovac bio kao lokal patriota sada par godina već navija za Zemun. Ne možeš da navijaš za mali klub jer nema nikakvu tradiciju i rezultate. Retko koji ima. Šta on navija za Zemun, jebe mu se za Zemun, on navija za Taurunum boyse i to je istina.

                      Mala je ovo država da bi bilo lokal patriotizma i previše centralizovana.

                      Mogu ja simpatisati Užičku Slobodu jer sam dole rodjen ali kada je igrala protiv Zvezde tri tribine navijaju za Zvezdu, sever se dovikuje sa istokom i zapadom.

                      Ne možeš ti nas ubediti da navijamo za Slobodu iako smo rado išli i gledali Slobodu kao klinci.

                      Isto tako znam da ljudi navijaju za Zvezdaru i Zvezdu istovremeno, ima primera dosta kada je tim niža liga da cigani ili grobari prate tim i simpatišu ga.

                      Jedini primer koji se sećam da je Užice navijalo protiv Zvezde bila je ženska odbojka Jedinstvo Zvezda i igralo se za titulu. Čim se igra za titule fan baza raste, nije bilo zvanične navijačke grupe geć normalni porodični ljudi i velika plava zastava Ercovi. Onako američki prijatna atmosfera bez huligana, baš je bilo simpatično. Imao sam 7-8-9 god.

                      Naravno navijao za Zvezdu i Ivanu Djerisilo.
                      Znaci, kada ljudi navijaju protiv Zvezde za Liverpool to je izdaja drzave, a kada jedan navijac Zvezde uporedi Srbiju sa Maltom ili Lihtenstajnom po velicini i zakljuci da tu ima mesta samo za dva kluba, on je, jelte nacionalista/patriota?

                      Upravo pricamo o engleskom navijanju gde ljudi navijaju za klubove koji nikada nista nece osvojiti? Pa sta? Hocemo da uporedjujemo na svetskom nivou i donesemo isti zakljucak kolika je velicina Liverpool u odnosu na Zvezdu i marketinski i rezultatski?

                      Ovo sto si napisao samo mozes da primenis na evropskom i svetskom nivou. Borac iz Cacka je nebitan klub za Zvezdu u Srbiji, Zvezda je nebitan klub u odnosu na Liverpool u svetu. Vi bi da postavite granicu na drzavnom nivou jer vam tako odgovara, odnosno neka svi navijaju za velikane i klubove za koje navija masa, ali neka to bude samo na drzavnom nivou. Ne moze to tako, to mozda vi tako smatrate, drugi ne.

                      Najgore kada ljudi pisu o navijacima Liverpoola koji nikada nisu bili na Anfieldu, a stadioni u BG imaju 50 i 30 hiljada i puni su samo kada dodje neki velikan ili se igra neki veliki mec, a kao milioni ljudi navijaju za te klubove. To su dvostruki arsini.

                      Da zakljucim, mozete da imate samo jedan princip. Ili dozvolite da neko navija za strani klub jer je veci, uspesniji, ima mnoooogo vise navijaca, ili recite da nije u redu da se svaki grad gde zive Srbi deli na crno i crveno - beli deo. Ne mislim samo na ovde i na ovom forumu, citao sam i druge komentare i koliko tu ima hipokrizije i dvostrukih arsina to je nesto neverovatno.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Ipak Pavkov umesto Bakule.

                        Klop sa nekom lajt varijantom.

                        Spoiler
                        Last edited by goku; 06-11-18, 17:06.

                        Comment


                        • Ebisilio ni na klupi? E moj milojevicu

                          Comment


                          • Ide Miloje na pobedu ako je Bakulu ostavio na klupi, a uveo Jovančića i Pavkova.

                            Originally posted by Uroš View Post
                            Борјан, Стојковић, Савић, Дегенек, Родић, Јованчић, Крстичић, Бен, Марин, Срнић, Павков.

                            To je sastav
                            Jesi li znao ili pogodio?
                            Last edited by goku; 06-11-18, 17:17.

                            Comment


                            • Znalo se još juče, kada ja nešto ne znam. Kakvi ludaci kod bloka 30 sada pored nas ovo nisu istine. U kolima. Gužvanjac je sadanjac.

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Ebisilio ni na klupi? E moj milojevicu
                                Direktan krivac za prvi gol u Engleskoj, nije mogao da živi sa presingom Liverpula, logičan potez trenera.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X