Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon neki trener da vidi i dalje od nosa. Ok, Luku Ilića smo prodali, mora da ispoštujemo ugovor, ali eto daje se prostor mladim igračima koji će sutra verovatno biti kičma tima.

    Ne igra Račić ko Markizio, daleko od toga, ali kad se pogleda fizička konstitucija to može biti sasvim pristojan DMC, daleko bolji od foraša DLT-a. Isto i Adžić, ne igra ko Roben, ali ima dečko šmeka za tu poziciju, dribling, nepredvidiv je.....to sve još nije nivo za prvih 11 u najjačem timu u državi, ali......Bože zdravlja biće.

    Samo što ja sumnjam da će ovaj tim izaći, ali ajde....i ako izađe ne sumnjam u sva tri laka boda.

    Ako Rikardinjo ne može da pruži iole pristojnu partiju protiv jedne Bačke, onda ga treba što pre najuriti, noga u dupe i putuj igumane, doveden si kao pojačanje, plaćen kao pojačanje.

    Btw. radi se oko Marakane ( uvek Marakana nikad Rajko Mitić ). Pravi se balon.

    Spoiler














    Ovako bi to trebalo da izgleda



    EDIT: Krivo mi je što neću moći da gledam utakmicu zbog ličnih obaveza na polju seoskog fudbala, ali verujem u vaše objektivne komentare.
    Last edited by Brajkula; 13-08-17, 11:40.

    Comment


    • Ništa se ne brini, ako mi daš 50% od iznosa koji dobijaš od Račića obećavam da ću "Objektivno" da napišem barem 5 postova tokom utakmice u kojima ću ga pomenuti i braniću ga od svih koji ga napadaju i pljuju konstatno
      This is the beginning of your day
      Life is more intricate than it seems
      Always be yourself along the way
      Living through the spirit of your dreams

      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

      Comment


      • Znao sam da si brat.

        Comment


        • Originally posted by Knipex® View Post
          Ništa se ne brini, ako mi daš 50% od iznosa koji dobijaš od Račića obećavam da ću "Objektivno" da napišem barem 5 postova tokom utakmice u kojima ću ga pomenuti i braniću ga od svih koji ga napadaju i pljuju konstatno
          Evo ja cu da hvalim i Racica i Andjelkovica. Po potrebi i Milica i Milijasa. Samo da mi date neki procenat. Ja zadovoljan i sa 10%

          Comment


          • Ovo ce izgleda biti sasatva za danas

            Борјан, Гобељић, Фримпонг, Бабић, Џин, Рачић, Милијаш, Рикардињо, Аџић, Милић, Пешић

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ovo ce izgleda biti sasatva za danas

              Борјан, Гобељић, Фримпонг, Бабић, Џин, Рачић, Милијаш, Рикардињо, Аџић, Милић, Пешић
              Frimpong?
              Ja sam mislio da se na njega ne racuna ozbiljno? Mozda ako dobije srpsko drzavljanstvo i bude upotrebljiv u domacici

              Comment


              • I ja sam mislio i nadao se ,mislim da ce biti ovo neka poslednja sansa njemu i Ricardinju da se dokazu ako ne aj cao...

                Comment


                • Pa dobro, ako dobije srpsko drzavljanstvo onda nije toliki visak. Ne znam samo kolika mu je plata? Na Frimponga mislim.

                  Rikardinju treba dati jos malo vremena. Valjda ce da "upali motore"

                  Comment


                  • Kakav Frimong u 11, taj veze sa fudbalom nema.


                    Maldini iz najboljih dana uz njega bi izgledao kao Psiholjub iz najgorih dana


                    Nesta bi batalio fudbal kad bi odigrao 10 minuta sa njim, a Belodedic bi se odrekao obe titule Sampiona Evrope pre nego da ga vide u krugu od 20km od Frimponga.


                    Decko sluzi za pranje para, kao Mijovic nekad..

                    Comment


                    • Ping pong.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ovo ce izgleda biti sasatva za danas

                        Борјан, Гобељић, Фримпонг, Бабић, Џин, Рачић, Милијаш, Рикардињо, Аџић, Милић, Пешић
                        Hajde da konacno vidimo Rikardinja na mestu na kojem mislim da treba da igra, mada mu ne ide u prilog to sto ce mu ledja drzati ovaj dunster od Racica i ex-igrac Milijas. Stojkovica je Miloje morao da odmori, od pocetka sezone se vidi ogromna razlika izmedju onoga sto igra u Evropi i domacih utakmica na kojima je poslovicno ocajan. Ako ovo bude tim danas, protiv Krasnodara ce poceti Srnic i Radonjic, sto je po mom misljenju najbolja kombinacija za gostujuce meceve.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Ovo ce izgleda biti sasatva za danas

                          Борјан, Гобељић, Фримпонг, Бабић, Џин, Рачић, Милијаш, Рикардињо, Аџић, Милић, Пешић
                          Uhh bas hrabar potez Milojevica ako je stvarno ovo sastav za danas. Treba svakako odmoriti igrace za Krasnodar i sacuvati ih povreda, ali opet bas interesantan sastav. Videcemo kako ce izgledati to danas na delu. Iako je protivnik jedan od slabijih timova lige.

                          Comment


                          • Све пет, осим овог тандема Рачић-Милијаш на средини, већ смо видели како је то ишло против Рада. Наравно, страх ме и Пинг Понга, као и пословично критичног Анђелка. Но, видећемо шта ће бити, волео бих 20ак минута за Луку Илића, и наравно, волео бих да Канга не мора да улази да бисмо заличили на профи екипу.

                            Comment


                            • Originally posted by Душан Савић View Post
                              Све пет, осим овог тандема Рачић-Милијаш на средини, већ смо видели како је то ишло против Рада. Наравно, страх ме и Пинг Понга, као и пословично критичног Анђелка. Но, видећемо шта ће бити, волео бих 20ак минута за Луку Илића, и наравно, волео бих да Канга не мора да улази да бисмо заличили на профи екипу.
                              Protiv Rada je Milijas igrao iza spica, ovo je ipak pozicija na kojoj moze vise da pokaze i trebalo bi da izgleda bolje.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Flaster na Milijasa i puste da Racic organizuje napad i eto resenja... Milijasa moze da cuva i neki klinac, posto mu je radijus kretanja 3 metra oko svoje ose, pritisak na Ilica i Racica i to je to

                                Zurnal nikad nije pogodio sastav. Ali bukvalno nikad.

                                Ne svidja mi se ovo, ne vidim potrebu da igra Frimpong i da se remeti proveren tandem zbog nekog odmora, kao sto i ne vidim potrebu da igraju Racic i Milijas u vezi, a kamoli Milic na krilu.
                                Last edited by Markoss; 13-08-17, 14:20.

                                Comment

                                Working...
                                X