Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @taliesin
    Sta ce ti organizator igre? Jovicic nije nikakav organizator. Nama treba zamjena za njega a ova trojica nabrojanih imaju slicnosti sa Brankom. Trce igraju dobro defanzivu, dakle sva trojica bi unijela agresivnost u vezni red sto nam i treba. Za kreiranje je zaduzen Kanga i ne treba to remetiti stavljanjem nekog ko isto zeli loptu u nogama.
    Mijailovic bi bio ok, ako Miloje njega zeli a trenirao ga je onda sam siguran da ce biti dobra zamjena.

    Comment


    • Neki pominju i Gojka Kacara.

      Comment


      • Originally posted by Srdjan88 View Post
        @taliesin
        Sta ce ti organizator igre? Jovicic nije nikakav organizator. Nama treba zamjena za njega a ova trojica nabrojanih imaju slicnosti sa Brankom. Trce igraju dobro defanzivu, dakle sva trojica bi unijela agresivnost u vezni red sto nam i treba. Za kreiranje je zaduzen Kanga i ne treba to remetiti stavljanjem nekog ko isto zeli loptu u nogama.
        Mijailovic bi bio ok, ako Miloje njega zeli a trenirao ga je onda sam siguran da ce biti dobra zamjena.
        Pa, da si procitao pazljivije moj post shvatio bi sta sam napisao. Hajde probaj ponovo pa ako i posle drugog citanja dodjes s istim pitanjem onda cu i pokusati da ti odgovorim.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Meni je bolje da Gobelja igra od Milivojevića.

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            @taliesin
            Sta ce ti organizator igre? Jovicic nije nikakav organizator. Nama treba zamjena za njega a ova trojica nabrojanih imaju slicnosti sa Brankom. Trce igraju dobro defanzivu, dakle sva trojica bi unijela agresivnost u vezni red sto nam i treba. Za kreiranje je zaduzen Kanga i ne treba to remetiti stavljanjem nekog ko isto zeli loptu u nogama.
            Mijailovic bi bio ok, ako Miloje njega zeli a trenirao ga je onda sam siguran da ce biti dobra zamjena.
            Ako dodje neko od pomenutih igraca ok je sve dok se Jovicic ne opravi, posle toga je apsurdno igrati sa dva ista tipa igraca na sredini. taliesin je mislio na Donaldovu zamenu posto to Racic sigurno nije.
            Last edited by Decak iz vode; 07-08-17, 14:24.

            Comment


            • Pominje se i Gojko Kačar

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Meni je bolje da Gobelja igra od Milivojevića.
                Ne znam,nisam pametan šta bi trebalo činiti.
                Što se Gobeljića tiče,njega ja više vidim na nekom centralnom veznom igraču,box to box varijanti,
                nego na klasičnom zadnjem veznom i nekom ko će krpiti gde procuri.
                Ne znam možda i grešim,ali da ga tu Vidi Miloje verujem da bi sinoć ušao umesto Branka a ne Račić.
                Račić je tek posebna priča.Mislim da on nije DMf nego CM,jer je i drugo poluvreme odigrao sinoć bolje,korektnije,
                Jer je bio pomeren malo napred dalje od našeg gola.Mada i to što je odigrao nije BOg zna šta.

                Po meni teška odluka.Ili dovesti nekog DMF ili probati razbiti štoperski tandem Le Talec -Savić koji deluje odlično,
                prebacivanjem francuza na zadnjeg veznog.
                Ponavljam opet,mnogi se gnušaju te pomsili Donald,Le Talec u sredini,ali ne treba porediti njihovu igru pod Milojem
                i pod neradnikom i stend up komičarem Božom.Pod njegovom palicom bi i Gatuzo u najboljim danima ličio na srednovečnog
                rekreativca.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Pa, da si procitao pazljivije moj post shvatio bi sta sam napisao. Hajde probaj ponovo pa ako i posle drugog citanja dodjes s istim pitanjem onda cu i pokusati da ti odgovorim.
                  Nama treba zamjena za Jovicica. Donald ako i kada ode onda ce se traziti igrac karakteristika kakve trebaju mada ni on nije neki organizator. Treba nam zamjena za Branka zbog Krasnodara. To je mec sa velikim ulogom i ako prodjemo izveqno je stranci ostaju. Ne vidim potrebu da sada dovodis zamjenu Donaldu.

                  Comment


                  • Mnogo mi je zao Jovicica.Pre nesto vise od mesec dana sam doziveo isto sto i on.Nakon krvnickog starta protivnika sam iznet sa terena.Meni je dijagnostifikovana teska distorzija skocnog zgloba,sumnjalo se pre snimanja da mi je kao i njemu pukla kost stopala.

                    Moja pauza ce biti dva i po meseca,tek nakon toga lagano trcanje.Jovicic nece moci da udjeu takmicarski ritam najmanje 4 meseca.

                    Tesko Mijailovic moze da bude njemu zamena.Morao bi neki ozbiljniji igrac protiv Krasnodara.

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Pominje se i Gojko Kačar
                      Ovo bi po meni bilo najbolja opcija,ako je izvodljivo..tj.koliko su pouzdani izvori koji pricaju?

                      Comment


                      • Kacar je hodajuca bolnica, a bog zna u kakvom je sada stanju jer se na kraju prosle sezone povrijedio. Mozda je Mijailovic najbolja opcija kratkorocno za dvomec sa Rusima jer je vec odigrao neke meceve za Samaru i fizicki je spreman kao i Rodic kada je dosao. Bojim se da bi Kacar bio nespreman ili u zaostatku za ostatkom ekipe.

                        Comment


                        • Mi objektivno ni za jednog igraca u manevru nemamo pristojnu izmenu i ne radimo nista da je napravimo. Rikardinjo nam igra po krilu gde je nesposoban umesto da probamo da vidimo da li u teoriji moze da menja Kangu (to je i poceo protiv Florijane i bio najbolji igrac prvog poluvremena), Gobeljic je takodje zakucan po desnoj strani gde ili menja krilo da bi se podebljala odbrana ili menja Zuleta kad crkne. Tu su nam izmene Milijas koji ne moze da se pomeri vec posle 10 minuta i Racic koji ocigledno ima mesto u timu kako god da igra. Imamo bukvalno tri igraca koji to mogu da igraju ozbiljno, jednog je skrljala ona budaletina a dvojica imaju dogovor s klubom da u slucaju dobre ponude mogu da idu. Dakle, ne treba se fokusirati iskljucivo na igraca koji ce da zameni Jovicica i traziti od tog igraca slicne karakteristike, mora se malo razmisljati i unapred.

                          Kad sam vec nesto poceo da pisem moram da dodam nesto sto sam zaboravio sinoc zbog majmuna Drincica. Adzic je sinoc bio veliko razocarenje i iskreno se nadam da mu je ovo poslednja utakmica na kojoj ce se ponasati kao zvezda tima kojem je neko dao zeleno svetlo da ne mora da trci u odbrani i da divlja u napadu. Ako mu jos uvek nije jasno kako se zasluzuje mesto u timu neka pogleda snimak utakmice i uporedi svoju igru sa Radonjicevom. Obojica su strasno slabi u odbrani ali Radonjic se bar trudio pa dok je imao snage i nije bio toliko los, Adzic je u par navrata stajao i gledao sta se desava na pet metara od njega kao da je na tribini a ne na terenu. Takodje, razumem da mlad igrac hoce ponekad da on bude taj koji ce da postigne gol i tako to ali mi smo sinoc dali dva gola manje jer je Adzic odlucio da mu saigraci nisu potrebni, jednom je u kontri 3 na 0 pokusao neki sumanut sut sa 30 metara, drugi put je napucao Kirovskog u telo iz loseg ugla iako je imao samog Radonjica na drugoj strani. Decko je ozbiljan talenat ali ove stvari Milojevic mora pod hitno da mu izbije iz glave. Doci ce za Adzu i golovi i trcanje na sever, nema potrebe da siluje.

                          S druge strane, Radonjic me je vrlo prijatno iznenadio. Hvatacemo se za glavu jos neko vreme zbog lose koncentracije i preterane impresioniranosti kad se nadje u gol sansi ali igrac s onakvim karakteristikama je suvo zlato. Ona kontra koju je odigrao s Kangom kad mu je Kirovski skinuo sut zbog prejakog poslednjeg fora je nesto sto odavno nisam video na nasim terenima. Sah-mat akcija, kao da su njih dvojica bili sami na terenu.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by Srdjan88 View Post
                            Kacar je hodajuca bolnica, a bog zna u kakvom je sada stanju jer se na kraju prosle sezone povrijedio. Mozda je Mijailovic najbolja opcija kratkorocno za dvomec sa Rusima jer je vec odigrao neke meceve za Samaru i fizicki je spreman kao i Rodic kada je dosao. Bojim se da bi Kacar bio nespreman ili u zaostatku za ostatkom ekipe.
                            Mislio sam konkretno igracki,znam da se non stop povredjuje uzeo ga Augzburg proslog leta,a nisam ispratio kakve su im bile pripreme sad i jel bio u kombn na istim

                            Comment


                            • @taliesin Jasno mi je da ne spominjes Mandjeka kao opciju, ali taj igrac je bio kriminalan protiv nas. Svesno su ga nasi pustali da organizuje igru jer mu to nije primarni zadatak u ekipi i to je bio pun pogodak Milojevica. Sporo razmislja i prosecan pas za veznjaka, dok njegove defanzivne karakterstike protiv naseg stila igre nisu mogle da izadju na videlo. Mozda bi Kacar bio najbolje resenje jer u slucaju odlaska Le Taleka moze da krpi na stoperu, a u slucaju odlaska Donalda, bio bi dostojna zamena. Pozdrav svima, citam godinama unazad b92 forum, tamo ne posedujem nalog, dok ovde sam napravio pre godinu dana, ali tek sad sam odlucio da napisem prvi post i repliciram omiljenom forumasu.
                              Last edited by ; 07-08-17, 14:53.

                              Comment


                              • Micko posle moze i na stopera umesto LeTaleka, recimo... Ako prodajemo Donalda u januaru, treba nam takav igrac uz Jovicica, a do decembra nam treba neko kao on.
                                Cela odbrana nam je od domacih igraca, veznjaci mogu da nam odu i tu je najveci problem. Donald i Kanga ako odu do 1.9. nastace ogroman problem...

                                Trebace nama bar jos 2 igraca do 1.9.

                                Da li je neki tzv. novinar pitao Terzica za teren?

                                Comment

                                Working...
                                X