Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma kad nismo mogli za 90 netreba nam ni tih 5 min,mucili smo se svi mi zajedno dovoljno gledajuci ovo setanje po terenu

    Comment


    • Mani se sudije jbt, odigrali smo ko kurac, opet su magicno zaboravili kako da igraju, isto kao i pred kraj prosle sezone, jbt stvarno imaju seljacki mentalitet. Neko ce reci Robi je kriv, ali mene zanima kako moze Robi biti kriv, setite se kako su samo igrali na gostovanjima protiv Javora i BSK-a, samo je bilo pitanje koliko cemo golova dati, a sad ni sansu ne mozemo da stvorimo.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Mani se sudije jbt, odigrali smo ko kurac, opet su magicno zaboravili kako da igraju, isto kao i pred kraj prosle sezone, jbt stvarno imaju seljacki mentalitet. Neko ce reci Robi je kriv, ali mene zanima kako moze Robi biti kriv, setite se kako su samo igrali na gostovanjima protiv Javora i BSK-a, samo je bilo pitanje koliko cemo golova dati, a sad ni sansu ne mozemo da stvorimo.
        da se igralo jos 2 minuta, dali bi gol

        Comment


        • Nije Robi ništa tu kriv. Igraju ko na rekreaciji. Da ne beše Bajka primili bi tri komada. Vešović dečko je operisan od fudbala. Čava i Evandro totslno neprimetni. Laza sebičnjak u zadnjoj akciji ima Kasalicu samog on šutira. I sa ovako očajnom igrom mogli smo do pobede. Ja se više ni ne nerviram.

          Comment


          • polako ljudi
            zvezda igra odlično
            naprotiv trebalo jejoš odavno sve do kraja utaknice lepo dizgubi
            nema nikakve potrebe ani želje i volje dase bakće sa davno kupljenim prvenstvom
            jar
            damu treba partizan biod mogućih sedamdes pet uzeo osamdeset devet bodova tojes pojena
            takva nam je država i politika daseto ioće i more
            zato brez neuroze
            ničija nije gorela do zore





            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici

            Comment


            • jebote neki tek sto su dosli a vec im ponestalo "motivacije", na kraju ce jos biti -20
              a i vec sada izleda mozemo da konstaujemo da od vinija nema nista, tj da nece ostati naredne godine.
              mozda i povreda koja je odredila tok sezone i pre pocetke iste, jbg.

              Comment


              • ma ja se pojedo,sve dok budemo imali ovakav mentalitet nikada necemo biti prvaci niti cemo igrati evropu to se tamo ne prasta mora se svaka utakmica gaziti i dizati sami sebi samopouzdanje a ne rusiti ga sam sebi,odjednom licimo na ekipu iz prvog djela prvenstva ponovo sami sebi sve rusimo

                Comment


                • Originally posted by tuta bugarin View Post
                  polako ljudi
                  zvezda igra odlično
                  naprotiv trebalo jejoš odavno sve do kraja utaknice lepo dizgubi
                  nema nikakve potrebe ani želje i volje dase bakće sa davno kupljenim prvenstvom
                  jar
                  damu treba partizan biod mogućih sedamdes pet uzeo osamdeset devet bodova tojes pojena
                  takva nam je država i politika daseto ioće i more

                  zato brez neuroze
                  ničija nije gorela do zore





                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici
                  a i ovo je suva istina.

                  Comment


                  • Ja zadovoljan a vi kako 'ocete... Lepo rece LBJ nemamo mi onaj kontinuitet da gazis i da dobijas cak i kad ne znas nista...ako vec bljesnemo u par utakmica ne razumem kako ne mozemo da bljesnemo makar poluvreme kad gubimo opet ponavljam da sam zadovoljan jer kad vidim Kasalicu da pogine 2 puta za loptu na desnoj strani kad ga ubi onaj Rogic ili kako se vec preziva udari ga jednom, Kaso padne pa ustane i sprinta za loptu i ovaj ga opet udari i bude faul, kad vidim Tosica da trci kao konj i trudi se da lepo centrira i kad Cava kao blesav trci na centru, kad se Bajko baci kao macka i dere se na sve ostale, kad vidim Borhu crnca iz Kolumbije da mu je krivo sto je lose sutnuo i da gleda saigrace u fazonu ,,ajde mozemo'' e to mi je dosta pa i da smo izgubili... Moram da ponovim (jer sam i pre slicno pisao) zavisi sta ko ocekuje od ove ekipe, zavisi sta ko smatra za uspeh.
                    Mora da se zadrzi kostur ove ekipe i za sledecu sezonu, da ne bude sve kao po obicaju...Rekonstrukcija od A do S ne ne ne
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment




                    • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • stoka lopovska premestila kup u krusevac
                        Komisija koju smo napravili na prethodnoj sednici bila je u kontroli stadiona u Kruševcu, sve proverila i dala zeleno svetlo. Ispitani su bezbednosni uslovi, cela infrastruktura i ustanovljeno je da nema nijedne ozbiljnije prepreke da se tu igra finale Kupa. Ima malo problema sa terenom, ali dobili smo obećanja da će se i to srediti do sudara Crvene zvezde i Borca - kaže predsednik Takmičarske komisije Radoman Vasović
                        kakva stoka lopovska od saveza, tacno treba poslati ovu ligu u kurac i da predjemo da igramo neku madjarsku ili rumunsku ligu, sa ovom stokom ne vredi vise...

                        Comment


                        • Gazprom pojacava ugovor, sutra se i zvanicno potpisuje. Ja licno za ovo znam vec neko vreme, ali prvo mnogi ne bi verovali, i drugo, Luk je ovo mudro cuvao pred izbore da ozvanici, iako nece imati protivkandidata.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odlicne vesti svakako. Danas je potpisan i famozni dogovor sa Kinezima o pocetku radova na Marakani.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Gazprom pojacava ugovor, sutra se i zvanicno potpisuje. Ja licno za ovo znam vec neko vreme, ali prvo mnogi ne bi verovali, i drugo, Luk je ovo mudro cuvao pred izbore da ozvanici, iako nece imati protivkandidata.
                              siso jedna a meni nisi rekao...
                              jas tebi za pesica bio javio mesec dana ranije, pre nego sto su i novinari poceli da spekulisu
                              nego oce li to ovaj puti biti zapravo, ili opet satro?

                              Comment


                              • Pa vidis da se sutra potpisuje, cucemo sve na konferenciji. ;)



                                Tebi da kazem? Pa, ti bi me prvi poslao u kurac i rekao da lazem i da od toga nema nista.





                                Btw, ako niste citali u vezi stadiona, istok i zapad bi trebali da budu na 2 sprata, a dobili bismo u svoje vlasnistvo i neke propratne objekte.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X