Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Vojvodina je sigurno jaci klub od Kasive Rejsol. Da se razumemo, ja Klea obozavam zbog svega ali pricam igracki. On je samo bio u pravo vreme na pravom mestu, kao nekada Zigic, kao nekada Rukavina, ima tih primera hiljadu. Abu ima sve moguce kvalitete, kada bi dosao u Partizan ja bih iste sekunde zaokruzio 26.
    Више преферирам технички потковане играче, него атлете. Абу је атлета и кад га поредимо са техничаром, а Клео сигурно да то јесте, увек бирам Кела. Па пази гол у дербију што нам је дао искоса са десне стране, школски, сува техника, јачина на лопти, добар дуел, главом исто добро игра, није ни спор (али ни брз ко црнац), дриблинг, пријем....ма све је имао Клео. Абу ми некако тркач за контру, да тражи простор, сам он нешто да измисли (осим да претрчи ове наше квази штопере) нема шансе, дакле Клео има и мозак. Дакле, Клео > Абу. Нема говора. А то да би Абу у овој нашој лиги правио разлику у корист једног вечитог ривала је врло вероватно истина, јер је тржиште баш оскудно, једино овај мали из Рада, Урош Ђурђевић, би био јача куповина јер је дечко врло вероватно највећи потенцијал лиге на тој позицији и исто тако ће врло вероватно пут Белгије у Андерлехт.

    До скоро сам био на страни Огњена Мудринског када сам бацао са Шонетом компарацију са Абуом, али ме је исти обрукао у другом делу сезоне, тј. минирали су га баш, баш те да нису узели би Немцима бар дупло више пара за њега.

    Comment


    • Da Abu igra kod nas ili u zvezdi davao bi 30 po sezoni. Peske. Uostalom ako predje videces koja razlika.

      Comment


      • Па гледао сам га већ једном код нас, али ајде бољег нападача у овом тренутку не можемо довести, дакле не буним се да дође, још ако буде правио разлику као што ти говориш, фул....26:25 за нас.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Па гледао сам га већ једном код нас, али ајде бољег нападача у овом тренутку не можемо довести, дакле не буним се да дође, још ако буде правио разлику као што ти говориш, фул....26:25 за нас.
          Bice blizu, bolji smo mnogo pa ce biti bas blizu zbog njega. A kod vas? Barkos, Molina, Kleo... Necu da nabrajam sve.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Bice blizu, bolji smo mnogo pa ce biti bas blizu zbog njega. A kod vas? Barkos, Molina, Kleo... Necu da nabrajam sve.
            Дај не дрнгуљи, одбрану ако скоцкамо мишљења сам да је наш ред да се радујемо.

            Што Молина, одличан био код нас, добро смо га продали, а и Клео није био за бацање, али банкрот нас спречио да га задржимо што су лешинари две улице поред наравно искористили. Баркос ме је јебо у мозак, трудио се роб није да није, али је претеривао са жељом да постигне гол, себичнији био од Балотелија, само шутирај, из мртвог угла из мртвог угла....али ето сада се спрда тамо.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Дај не дрнгуљи, одбрану ако скоцкамо мишљења сам да је наш ред да се радујемо.

              Што Молина, одличан био код нас, добро смо га продали, а и Клео није био за бацање, али банкрот нас спречио да га задржимо што су лешинари две улице поред наравно искористили. Баркос ме је јебо у мозак, трудио се роб није да није, али је претеривао са жељом да постигне гол, себичнији био од Балотелија, само шутирај, из мртвог угла из мртвог угла....али ето сада се спрда тамо.
              Volim sto se nadas. Kao i svake godine

              Comment


              • Ред је мало ми, сви су предуслови за то на нашој страни, у осталом ничија није вечно горела

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ред је мало ми, сви су предуслови за то на нашој страни, у осталом ничија није вечно горела
                  KK?

                  Comment


                  • Хахахахха....и ту сечемо, само лагано

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Хахахахха....и ту сечемо, само лагано
                      Ove ili sledece sezone ?

                      Comment


                      • Postoje i privatne poruke koje mozete koristiti za potrebe patkometrije ako niste znali. Nekulturno je pred nama svima.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dejan Stanković ponovo u dresu Crvene zvezde! Ali one iz Malog Mokrog Luga!
                          http://www.mozzartsport.com/galerija...mokrog-luga/96
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • 200.000 nas kostao Araujo. Stojadin potvrdio.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Zar vama budzet nije 0 tako bar stojadinovic rekao
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Zar vama budzet nije 0 tako bar stojadinovic rekao
                                То Кокеза средио.

                                Comment

                                Working...
                                X