Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pročitajte koliko sam hvalio i ovde i u temi za SP Nemanju Milunovića, ali FK Crvena Zvezda nije svratište. Ili dodješ kad te zovemo ili dodješ dogodine. Na gotovo ne može. Nije fer prema igračima koji su potpisali juna meseca i šalje poruku da svaki sledeći može da bira do avgusta pa ako ne ubode i ako se mi plasiramo u evropska takmičenja, ima sigurnu kuću.

    E pa jbg ovo je Crvena Zvezda. Cenim ga neizmerno i razumem ga u potpunosti ali se poneo kao dete. Pa šta mu može Neško dok je u Zvezdi???

    Poslao bi Brano Raja našamarao bi i njega i cele Lučane. Nego jede govna Milun i sad i ne igra. Kad se smisli šta će dobrodošao je.

    Comment


    • U Zvezdu se dolazi kad trebas Zvezdi. Sa stanovista dominacije i kvalitetnog rezultata u LS nisam siguran da Milunovic nije potreban Zvezdi. Milun je bolji i od tatinog sina i drugog halfa zajedno,

      Comment


      • Pa potreban jeste al valjda ćemo imati neki princip. Ne može da dodje ko kad hoće. Ako je u junu odbio u avgustu ne može da dodje. I to nije odbio zbog drugih ponuda ili lošeg stanja u klubu nego se plaši da igra u Srbiji.

        Comment


        • Ljudi hajde da ne padamo u vatru, Veljko kao i Konde su Milojeve zelje, verujmo trener, Veljko je mlad i imace sansu svojim partijama da se dokaze. Transfer Kondea mi se bas svidja.

          Comment


          • Kod Simica je najvaznije da je potpisao na 4 godine. Ukoliko posle prve sezone bude na nivou bekap resenja ja cu biti zadovoljan. To ce znaciti da je upotrebljiv. I sigurno cemo zaraditi na njemu, kroz transfer ili kroz igru koju ce da isporuci u sezonu ili dve njegovog ugovora.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Pa potreban jeste al valjda ćemo imati neki princip. Ne može da dodje ko kad hoće. Ako je u junu odbio u avgustu ne može da dodje. I to nije odbio zbog drugih ponuda ili lošeg stanja u klubu nego se plaši da igra u Srbiji.
              Princip nas unisti pogledaj kroz Delije... Navijaci kao spomenici (ne)kulture jedne epohe koja je i dalje u njihovim glavama s kolena na koleno se prenosi a koja je 30 godina iza nas je bolest. Jednostavno nama je potreban kvalitet i to je to. Nije srpski fudbal idealno mesto, eksperimentalni uslovi koji se spolja kontrolisu pa ce biti bez nekih varijabli koji lose uticu na celu sliku.

              Comment


              • Veljko jajara. Toliko od mene, na vratima svlačionice svi saigrači treba prvo lepo da ga pljunu po sred face, pa onda svi iz uprave, pa onda svi iz pomoćnog osoblja....pa tek onda da ga primimo kako je jajarski pobegao glavom bez obzira kada je zbrisao trbuhom za kruhom.....sad kad smo na zdravim nogama jedva je dočekao da se vrati.

                Inače radi se o dobrom igrači za naše standarde, samo se plašim što ga Miloje vidi kao zamenu za Krstičića, tj. verovatno spremamo teren za njegov odlazak. Jbg....tako funkcionišemo.

                Comment


                • Fudbal ipak nije jednostrana ulica. Fudbal nije porok kojim treba trovati okolinu. Sta je bilo bilo je. Juri se liga sampiona. Ta iskljucivost uz menadzerisanje i parasistem u kojem zivimo nas je dovelo u ovakvu situaciju. Treba oladiti malo od tih topli zec motiva.

                  Comment


                  • Pa ja pričam ovo sa simpatizerskog stanovišta. Ti navijači će ga podržati. Njih boli dupe. Nego znači li to kad mali Adža popuši u Anderlehtu i još negde u drugoj Švajcarskoj ligi da mu je put u Zvezdu otvoren i ovo sada ne važi?

                    Razumem ja tebe ali ja ti pričam sa aspekta kluba i simpatizera ne delija. Njima je bitna koreografija Srbija pesme tuča, titule, Simić svakako ne, samo da nije igrao za PArtizan kao što nije.

                    Meni je bitno ali nisam hteo da komentarišem jer je Milojeva želja pa hajde.

                    Krstičić ne ide nigde. Rekao je da može da ostane do kraja karijere ako budemo u evropskim takmičenjima. Tražio ga je AEK i odbio je

                    Comment


                    • Sve su to decije bolesti. Prespavali smo 30 godina. Dosao je na regnensko snimanje. Ako prodje prosao je. Ako ne neka igra odlicno gde god hoce i to je to.

                      Comment


                      • E ovaj Despotovic je samo dokaz da u fudbalu nema navijaca medju igracima, nego je samo interes u pitanju. Sto je, na kraju krajeva i normalno u kapitalistickom drustvu. Zalosno je sto su drugi klubovi u tolikoj buli da ih niko ne zarezuje pa ni taj Despotovic. Nadam se da bar Vojvodina nece tolerisati njegov sabanluk (kad vec moraju da ga dovode).
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Ventspils View Post
                          E ovaj Despotovic je samo dokaz da u fudbalu nema navijaca medju igracima, nego je samo interes u pitanju. Sto je, na kraju krajeva i normalno u kapitalistickom drustvu. Zalosno je sto su drugi klubovi u tolikoj buli da ih niko ne zarezuje pa ni taj Despotovic. Nadam se da bar Vojvodina nece tolerisati njegov sabanluk (kad vec moraju da ga dovode).
                          Despotović sigurno u Voši?...čini mi se da je nešto pregovarao sa nama ........
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • NAGRADE U LIGI ŠAMPIONA

                            1. kolo kvalifikacija 280.000 evra
                            2. kolo kvalifikacija 380.000 evra
                            3. kolo kvalifikacija 480.000 evra
                            Plej-of 260.000 evra
                            Nagrada za plasman u grupu: 15,25 miliona
                            Pobeda u grupi: 2,7 miliona
                            Remi u grupi: 900.000 evra
                            Plasman u osminu finala: 9,5 miliona
                            Plasman u četvrtinu finala: 10,5 miliona
                            Plasman u polufinale: 12 miliona
                            Poraženi u finalu: 15 miliona
                            Šampion: 19 miliona

                            NAGRADE U LIGI EVROPE

                            Nagrada za plasman u grupu: 5 miliona
                            Pobeda u grupi: 570.000
                            Remi u grupi: 190.000 evra
                            Plasman u nokaut fazu s prvog mesta u grupi: 1 milion
                            Plasman u nokaut fazu s drugog mesta u grupi: 500.000
                            Plasman u 1/16 finala: 500.000
                            Plasman u osminu finala: 1,1 miliona
                            Plasman u četvrtfinale: 1,5 milion
                            Plasman u polufinale: 2,4 miliona
                            Poraženi u finalu: 4,5 miliona
                            Šampion: 8,5 miliona

                            Naravo genijalci sa Severa ce vratiti UEFI bar 200-300.000 evra svojim ponasanjem dostojnim stanovnika ustanove u Kovinu

                            Comment


                            • Plej of je valjda 2,6 miliona.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • ^^^^^^
                                Dobija se novac na osnovu plasmana destogodisnje rang liste, u najgorem slucaju jos 1.108.000.

                                Comment

                                Working...
                                X